Maršrutas spalio 28 – 31 dienoms

PIRMADIENIS, 10 28

Metalo meno paroda, 10:00 – 18:00
Meno galerija „Kauno Langas“, M. Valančiaus g. 5

Parodoje atskleidžiamas kiekvieno iš autorių – studijos „Abodu“ menininkų Aurelijos Šimkutės Ir Gedimino Endriekaus – savitas pasaulis. Pasitelkus tradicinę technologiją – bronzos liejimą, siekiama išsiskirti iš vienodėjančio „globalaus“ meno. Taip pat tai noras parodyti, kad jaunų autorių kūryba gali būti brandi, kad kūrinio įgyvendinimas sudėtinga ir brangia bronzos liedinimo technologija – nebūtinai senamadiškas ir telpa į šiuolaikiškumo rėmus.

A. Šimkutė. „Moteris su kiaušiniais“, 2019.

A. Šimkutė. „Moteris su kiaušiniais“, 2019.

„Fluxus Labas“: „Svajonių pašto“ kūrybinės dirbtuvės, 17:30
„EBRU“ studija, Minties rato g. 10

Vasarą „Kaunas 2022“ bendruomenių programa „Fluxus Labas“ skelbė viešą iniciatyvų konkursą „Visi kaip vienas“. Viena iš jo nugalėtojų tapo Žaliakalnyje įsikūrusi „EBRU“ studija su savo idėja „Svajonių paštas“. Dabar, įsibėgėjus auksaspalviam rudeniui, prie idėjos įgyvendinimo jungiasi žaliakalnietė Deimantė Meilutė-Ganusauskienė ir jos medvilnės pasaulėlis „Rezgu pinkles“, kviesdami drauge sukurti jaukų apipavidalinimą „Svajonių paštui“. Renginio metu galėsite susipažinti su Macrame technika ir iš medvilninių virvių sukurti savo dalelę kūrinio, kuris įgavęs galutinį pavidalą papuoš „EBRU“ studijos sieną. Registracija el.paštu aiste@kaunas2022.eu arba tel.nr. 861117139.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Tomo Stanaičio parodos „Atspindys“ pristatymas, 18:00
Baras „Godo“, Laisvės al. 89-1D

Pirmadienį kultūrai draugiškame bare „Godo“ vyks Tomo Stanaičio parodos „Atspindys“ pristatymas. „Mano kūryba suskirstyta į dvi kryptis: retrospektyvą ir perspektyvą. Rinkinį sudaro kelerių metų prisiminimai, dar iš studijų laikų tapytų etiudų. Dauguma iš jų pertapiau ant naujų drobių, didelę reikšmę skyriau darbų paviršiui ir formatui taip norėdamas išsiaiškinti ir pajusti iš naujo seniai patirtus momentus. Likę paveikslai yra refleksija iš dabartinio požiūrio taško, kaip suvokiu retrospektyvos apraiškas,“ – apie parodą pasakoja autorius.

68338637_362815567730244_2159307692965888_n

Aleksandro Kniazevo koncertas, 18:00
Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčia, Nepriklausomybės a. 14A

„Studijuodamas pas profesorę Galiną Kozlovą aš išmokau suvokti mistinį dalyką – patį vargonų skambesį. Juk vargonai – tai instrumentas, kuris pats savaime negroja. Vargonams reikia suteikti didžiulį energijos impulsą, tik tada iš jų ima plūsti muzika,“ – sako vienu geriausių pasaulio violončelininkų tituluojamas Aleksandras Kniazevas. Nemokamą koncertą muzikantas padovanos pirmadienį Kauno sobore, o programoje skambės kompozitoriaus Johann Sebastian Bach kūriniai.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

ANTRADIENIS, 10 29

Vieša paskaita „Nuo Černobylio iki Astravo“, 15:00
VDU teatras, S. Daukanto g. 27

Didelio atgarsio visuomenėje sulaukęs „HBO“ serialas „Černobylis“ ir kiek anksčiau Lietuvoje pakartotas Nobelio literatūros premijos laureatės Svetlanos Aleksijevič knygos „Černobylio malda“ leidimas bei politikų akiratyje nuolat atsiduriantis Astravo atominės jėgainės klausimas verčia šiandien permąstyti Lietuvos, kaimyninių valstybių ir pasaulio energetikos strategiją, svarstyti ne vien techninius, bet ir fundamentinius saugumo post-tiesos visuomenėje klausimus. VDU Academia cum laude kviečia į spalio mėnesio viešąją paskaitą „Nuo Černobylio iki Astravo“, kurią skaitys Vytauto Didžiojo universiteto rektorius prof. Juozas Augutis.

Filmo „Mokytojas. Adolfas Ramanauskas–Vanagas“ pristatymas, 15:00
Vytauto Didžiojo karo muziejus, K. Donelaičio g. 64

Vytauto Didžiojo karo muziejus kviečia į dokumentinio-vaidybinio filmo „Mokytojas. Adolfas Ramanauskas-Vanagas“ pristatymą. Šis filmas – tai istorija apie kartą, kuri gimė ir augo nepriklausomoje Lietuvoje 1918-1939 m. Vadinamajai „Nepriklausomybės kartai“, kurios vertybės formavosi veikiamos lietuvių kalbos, istorijos puoselėjimo, patriotiškumo idėjų, priklausė ir Adolfas Ramanauskas. Filme iš nuotraukų, poetinių tekstų, vaidybinių rekonstrukcijų, gyvų liudytojų prisiminimų atskleidžiama kita, nežinoma Adolfo Ramanausko asmenybės pusė. Šis filmas gilinasi į Adolfo Ramanausko-Vanago likimą bei tikėjimą pačiomis įvairiausiomis prisiimto žemiškojo gyvenimo formomis – mokytojo, kario, laisvės šauklio, tautos gynėjo ir vienytojo. Renginyje dalyvaus filmo režisierius Arvydas Kinderis ir Lietuvos partizanų vado, brigados generolo Adolfo Ramanausko-Vanago anūkė, Lietuvos kariuomenės Daktaro Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnybos Medicininės paramos vienetų valdymo grupės vadė Inga Jancevičienė.

72816282_2698351520195577_7020637165054853120_n

Dokumentinis spektaklis „Vaižganto gatvė: istorinės miniatiūros“, 16:30
VDU teatras, S. Daukanto g. 27

Dokumentinis spektaklis sukurtas remiantis autentiškais Vaižganto gatvės žmonių pasakojimais, archyvine medžiaga, prisiminimais ir literatūros kūriniais. Spektakliu siekiama reflektuoti Tarpukario Lietuvos žmonių lemtis skaudžiais karo ir pokario laikotarpiais. Vaižganto gatvės pasakojimai tampa XX amžiaus Lietuvos istorijos miniatiūra. Spektaklio scenarijų kūrė VDU studentų kūrybinė grupė „Declamationes“.

74507803_904820466551495_1204676607847956480_n

Vakaras Maironio gimtadieniui, 17:00
Maironio lietuvių literatūros muziejus, Rotušės a. 13

Antradienį Maironio lietuvių literatūros muziejuje vyks Jono Mačiulio-Maironio 157-ojo gimtadienio minėjimo vakaras ir knygos „Maironio balsai: kūryba, veikla, atmintis“ pristatymas. Renginyje dalyvaus: knygos sudarytojas dr. Manfredas Žvirgždas, prof. dr. Aušra Martišiūtė-Linartienė, prof. dr. Brigita Speičytė, dr. Ramutė Dragenytė, dr. Eugenijus Žmuida, taip pat Kauno Maironio universitetinės gimnazijos moksleivės Auksė Starkauskaitė ir Gabija Butytė.

70828992_970255056642507_3430135193833308160_n

Paskaitų ciklas „Miesto kultūra. Miestai be miestiečių“, 18:00
VDA Kauno fakultetas, Muitinės g. 4

Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto Architektūros katedra organizuoja devynių paskaitų ciklą. Šiuo projektu Architektūros katedra siekia aktualizuoti šiuolaikinės architektūros aspektus ir jų įtaką miesto veido, kultūros ir visuomenės poreikių formavimuisi. Spalio mėnesio paskaitos pranešėjas – architektas ir menininkas Vilen Künnapu iš Estijos. Pranešimo tema: „Mystical Aspect of the City“.

Senamiesčio kino klubas: „Broliai Skladanovskiai“, 18:00
Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Jaunimo, meno ir muzikos skyrius, A. Mapu g. 18

Senamiesčio kino klubas kviečia į filmo „Broliai Skladanovskiai“ („Die Gebrüder Skladanowsky“, 1995 m.) peržiūrą. Juosta pasakoja apie pirmuosius kino meno žingsnius Berlyne, kai broliai Skladanovskiai sukonstravo kino projektorių tuo pat metu kaip ir broliai Lumière‘ai Prancūzijoje bei Edisonas Amerikoje. Kartu su kolegomis iš kitų šalių vokiečiai išrado „judančius paveikslėlius“, kurie išsiskyrė itin savita poetika. Renginyje dalyvaus ir filmą pristatys kino kritikas Gediminas Jankauskas.

TOL01cWWS

„InfoKnygos“: J. Tumasonytės knygos „Undinės“ pristatymas, 18:00
Kauno menininkų namai, V. Putvinskio g. 56

Kauno menininkų namai kviečia į renginių ciklo „InfoKnygos“ susitikimą: apsakymų knygos „Undinės“ pristatymą kartu su jos autore, rašytoja Jurga Tumasonyte. „Undinės“ yra antroji J. Tumasonytės prozos knyga, pasirodžiusi po aštuonerių metų pertraukos. Šįmet knyga buvo išrinkta į Metų knygos rinkimų suaugusiems skirtos literatūros penketuką. Renginį moderuos literatūros kritikė Neringa Butnoriūtė.

71319424_2950506281631457_5014812731161706496_n

Spektaklis „Kandidas, arba Optimizmo mirtis“, 18:00
Kauno miesto kamerinis teatras, Kęstučio g. 74A

Spektaklis palies jaunosios kartos ambicijų, idealizmo ir jaunatviško maksimalizmo skaudų susidūrimą su realybe, kurioje pragyvenimas, išgyvenimas ir sugyvenimas atima svajonių įgyvendinimo laiką, o vėliau – ir norą. Optimistiškai auklėti būti ypatingais, užkariauti pasaulį ir siekti savo svajonių, nes „viskas įmanoma“, realioje „gyvenimo rinkoje“ atrandame, kad tenka daryti darbus, o ne svajones, pasaulyje išgyventi, o ne jį taisyti. Pastatyme režisierius Gildas Aleksa ir „Teatrono“ trupė mėgins Kandido nepasiduodančiomis akimis pažvelgti į šias skaudžias temas per komiškumo prizmę.

D. Ališausko nuotr.

D. Ališausko nuotr.

TREČIADIENIS, 10 30

„Fluxus Labas“: Gilių kava, 17:30
A. ir P. Galaunių namai, Vydūno al.2

Spalio pradžioje keletas Žaliakalnio bendruomenės entuziastų išėję pasivaikščioti po Ąžuolyną grįžo su trimis maišais gilių. Po to gilės buvo glostomos, perrenkamos, džiovinamos, lukštenamos, malamos, kol pagaliau tapo gėrimu, kurį taip mėgo mūsų močiutės – gilių kava. Trečiadienį A. ir .P Galaunių namuose organizatoriai kviečia visus norinčius paragauti šio neįprasto gėrimo. Renginio metu Jonas Oškinis pasidalins gilių kavos receptais atrastais lietuvių, lenkų bei vokiečių šaltiniuose, skanausite skirtingų receptūrų gilių kavą, atrasite jos aromatus bei skonius, o taip pat turėsite puikią galimybę pasivaikščioti po naktinius A. ir P. Galaunių namus bei art deco parodą ir pajusti tarpukario laikinosios sostinės gyvenamosios aplinkos kultūrą bei estetiką.

72782333_966462757032050_3520770132039172096_n

Premjera. „Trejetas“, 18:00
Kino centras „Romuva“, Kęstučio g. 62

„Trejetas“ – trijų dalių konceptualus Igno Staškevičiaus ir Audriaus Lelkaičio filmas su dokumentiniais, avangardiniais ir animaciniais elementais. Kiekviena „Trejeto“ dalis skirta vis kitokiai žmogaus egzistencinių santykių sričiai. „Visuotinės traukos“ veikėjai prisimena savo susidūrimus su nenugalima trauka ir čia pat atsiduria naujame tokios jėgos lauke. „Tobuloje masėje“ ekspertai ir mėgėjai tol diskutuoja apie etiškos ir sveikos mitybos principus, kol prieina ribą, už kurios racionalūs argumentai tampa absurdiški. „Absoliučioje tiesoje“ filmo kūrėjai prisimena esą mirtingi ir kviečia susimąstyti apie materijos bei sąmonės transcendenciją. Išgrynintas montažas kuria aukštą minties įtampą, jos raida veikėjus ir žiūrovus priverčia mąstyti pasiūlytomis temomis. Filme pasirodo Vytautas Landsbergis, Vaiva Mainelytė, Vladimiras Tarasovas, Algis Mickūnas, Jurgis Kairys, Markas Zingeris, Marius Jovaiša, Guoda Azguridienė, Marius Čepulis, Saulius Prūsaitis ir daugelis kitų.

Trejetas 1

„Puotos“ uždarymo renginys, 18:00 – 20:00
„Tempo Erdvė“, Daukšos g. 34

„Tempo erdvėje“ užgimęs „Puotos“ festivalis uždarymo proga kviečia vienam vakarui sugrįžti į šią vietą. Renginio programoje: Edvino Batulio performansas „8’tas Karlsonas ant stogo“ bei darbų paroda, šokio miniatiūra „Gimtadienis“ (choreografija Gretos Bernotaitės, atlieka šokio teatras „Aura“ ir šokio kolektyvas „Cukrus“) ir „PUOTOS: Paskutinė Vakarienė“.

73136605_556527618509481_3037495060364001280_n

Eurolyga. Kauno „Žalgiris“ – Sankt Peterbugo „Zenit“, 19:45
„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50

„Žalgirio“ rungtynių namuose maratonas tęsiasi. Trečiadienį tikrą krepšinio atmosferą „Žalgirio“ arenoje patirs Eurolygos debiutantai – Sankt Peterburgo „Zenit“ krepšininkai. Ambicijų neslepiantis Rusijos krepšinio klubas į Lietuvą atvyks su puikiai pažįstamu treneriu Joanu Plaza priešakyje. Pasitikime Eurolygos naujokus žaliai baltoje tvirtovėje.

KETVIRTADIENIS, 10 31

Ekskursija „Petrašiūnai ir Petrašiūnų kapinės“, 12:30
Kauno tvirtovės VI fortas, K. Baršausko gatvė 101

Paskutinį mėnesio ketvirtadienį prieš Vėlinių šventes iniciatyva „Gražinkime Kauną“ kviečia į didįjį pasivaikščiojimą. Jis prasidės VI forto Kryžių kalnelyje (GPS 54.901679, 23.975424) – vietoje, kuri anksčiau būdavo vadinama Aukštaisiais Petrašiūnais. Kartu su gide Marija Oniščik atrasite Petrašiūnus – Pirmosios Respublikos metais sukurtą atskirą miestelį su įdomia istorija ir išskirtine atmosfera. Čia tarpukariu vystėsi pramonė ir kartu atsirado pramoniniai objektai bei specialiai darbininkams ir darbuotojams statyti gyvenamieji namai. Kelionė Vėlinių išvakarėse baigsis Petrašiūnų kapinėse, kur aplankysite žymiausių Kauno taikomosios dailės atstovų ir architektų kapus.

Vladimiro Dubeneckio antkapis. Kauno miesto muziejaus archyvo nuotr.

Vladimiro Dubeneckio antkapis. Kauno miesto muziejaus archyvo nuotr.

Vakaras Vincui Kazokui, 16:00
Maironio lietuvių literatūros muziejus, Rotušės a. 13

Maironio lietuvių literatūros muziejus kviečia į parodos „Žodis turi magišką galią“, skirtos Vinco Kazoko 100-ųjų metinių minėjimui, atidarymą. Renginyje dalyvaus rašytojo dukra Ugnė Kazokas, žurnalistas Juozas Žitkauskas, Išeivių literatūros skyriaus vedėja Virginija Babonaitė-Paplauskienė ir aktorius Henrikas Savickis. Parodą parengė V. Babonaitė-Paplauskienė ir dailininkė Inga Zamulskienė.

Maironio lietuvių literatūros muziejaus nuotr.

Maironio lietuvių literatūros muziejaus nuotr.

Edukacinė programa suaugusiems „Skambantys pasakojimai“, 17:30
L. Truikio ir M. Rakauskaites namai, E. Fryko g. 14

L. Truikio ir M. Rakauskaitės namai kviečia į edukacinį užsiėmimą suaugusiems, kuriame išgirsite pasakojimų apie šias išskirtine elegancija tarpukario Kauną stebinusias asmenybes ir savitą jų pasaulėžiūrą bei bohemišką gyvenimo būdą. Apžiūrėsite rūpestingai sukauptą rytų ir senosios Lietuvos meno kolekciją. Vėliau susėdę vaišinsitės arbata ir klausydamiesi kanklių muzikos kartu dainuosite liaudies dainas. Edukacinę programą ves Dalia Bieliūnaitė. Būtina registracija el. paštu truikionamai@ciurlionis.lt.

G. Žemaitytės ir E. Lylaus nuotr.

G. Žemaitytės ir E. Lylaus nuotr.

Pianisto Justo Čeponio koncertas, 17:30
Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, V. Putvinskio g. 55

Justas Čeponis – Paryžiaus nacionalinės aukštosios muzikos ir šokio konservatorijos absolventas (prof. D. Pascal fortepijono klasė), VII-ojo tarptautinio Stasio Vainiūno pianistų ir kamerinių ansamblių konkurso II-osios vietos bei V-ojo tarptautinio studentų ir moksleivių kamerinių ansamblių ir koncertmeisterių konkurso I-osios vietos laureatas, už Lietuvos vardo garsinimą tarptautiniuose konkursuose apdovanotas Lietuvos Respublikos Prezidentės. Koncerte nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje skambės J. S. Bach, W. A. Mozart, G. Faure, F. Schubert, F. Liszt kūriniai.

KAFe2019: Parodos „Architektas Erikas Bryggmanas“ atidarymas, 18:00
Kauno menininkų namai, V. Putvinskio g. 56

Kauno architektūros festivalis kviečia į Kauno menininkų namus, kur vyks parodos „Architektas Erik Bryggman (1891 – 1955): šiaurietiškasis klasicizmas, funkcionalizmas ir naujasis empirizmas“ atidarymas. Šis žmogus yra vienas iš svarbiausių šiaurietiško klasicizmo, funkcionalizmo ir naujojo empirizmo architektų. Bryggman pristatė funkcionalizmą Suomijoje kartu su Alvar Allto, o šis pristatymas pavertė funkcionalizmą nacionaliniu mastu pripažintu architektūros stiliumi. Bryggman kūrybą pristatanti paroda parengta pagal Mikko Laaksoneno knygą „Architect Erik Bryggman: Works“.

75147256_2774814829204502_2556128822479028224_n

Antano Žmuidzinavičiaus gimtadienio vakaras, 18:00
A. Žmuidzinavičiaus memorialiniai namai, V. Putvinskio g. 64

A. Žmuidzinavičiaus gimtadienio metinių proga jo vardo muziejus kviečia į specialią ekskursiją, kurios metu autentiškoje, tarpukariu statytų memorialinių A. Žmuidzinavičiaus namų aplinkoje, išgirsite pasakojimus apie Lietuvos valstybės priešaušrį, pirmąją lietuvių dailės parodą, keliones į JAV, Šaulių sąjungą bei skautus. Taip pat sužinosite, kodėl daugelį darbų dailininkas pasirašinėjo Antano Žemaičio slapyvardžiu, kodėl jis yra laikomas vienu iš garsiausių Lietuvos peizažo virtuozų, kaip galima pavaizduoti Vytį peizaže bei kodėl prezidentas Antanas Smetona bijodavo lankytis Marijos ir Antano Žmuidzinavičių namuose. Registruotis galima telefonu 8 675 13 372 arba internetu.

74489092_3014418151907618_3688979004313829376_n

Spektaklis „Baimė“, 18:00
VDU teatras, S. Daukanto g. 27

„Baimė“ (rež. Rokas Lažaunykas) – tai vienos dalies absurdo drama, kurioje susipina kasdienė buitis ir santykiai su teatrališkomis išraiškos formomis. Destrukcija kylanti iš baimės tampa pagrindine spektaklio tema, nematomai jungiančia skirtingus personažus. Puolimas – geriausia gynyba. Baimė likti nesuprastam, baimė išsiskirti, baimė pralaimėti, baimė prarasti galią, pokyčių baimė, kurstanti absurdą, didelį triukšmą, agresiją, priešiškumą, konkurenciją, nepasitikėjimą, nesusikalbėjimą, sintetinių santykių, saugių, daugumai priimtinų požiūrių formavimąsi.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Koncertas Visų šventųjų dienai, 19:00
Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedra bazilika, Vilniaus g. 1

„Requiem“ gedulingos mišios už mirusiuosius, ko gero, viena žymiausių W. A. Mozarto kompozicijų. Tai buvo paskutinis kompozitoriaus kūrinys, skirtas atlikti 4 solistams, mišriam chorui ir orkestrui, po W. A. Mozarto mirties užbaigtas jo kolegos. Visų šventųjų dienos proga paskutiniojo W. A. Mozarto kūrinio dalis „Dies irae“ ir „Lacrimosa“ atliks Kauno miesto simfoninis orkestras ir Kauno valstybinis choras bei solistai Elena Kalvaitytė-Vitkauskienė (sopranas), Jurgita Šalčiūtė (mecosopranas), Artūras Kurmalijevas (tenoras), Deimantas Braukyla (bosas). Dirigentas: Petras Bingelis.

 

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Asmik Grigorian „Grand Gala“ koncertas, 19:00
„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50

Geriausia operos solistė pasaulyje Lietuvoje – reta viešnia. Kaune laukia išskirtinis jos koncertas su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru. Dirigentas maestro Gintaras Rinkevičius. Interviu su atlikėja skaitykite čia.

Repeticija. Gabrieliaus Jauniškio nuotr.

Repeticija. Gabrieliaus Jauniškio nuotr.

Maršrutas vasario 15–21 d.
PIRMADIENIS, 02 15 Pokalbis su su knygos „Ponios Smetonienės virtuvė“ autorėmis, 16:00 facebook.com/kvb.lt Kauno apskrities viešoji biblioteka prisijungti pokalbiui...
Maršrutas vasario 8–14 dienoms
PIRMADIENIS, 02 08 Virtuali Laimutės Kurienės fotografijų paroda „Černobylyje sustojęs laikas“ Online Aistringos keliautojos L. Kurienės parodoje užfiksuotos akimirkos...
Maršrutas vasario 1–7 dienoms
PIRMADIENIS, 02 01 Virtuali paroda „Talentingas scenoje, ištikimas Tėvynei ir žmogui“ virtualus.kaunomuziejus.lt  Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų...
Maršrutas sausio 25–31 dienoms
PIRMADIENIS, 01 25 Vilniaus gimtadienis Prieš keletą metu užgimusi tradicija „Kaunas sveikina Vilnių su gimtadieniu“ – viena smagiausių viešųjų...
Maršrutas vasario 15–21 d.
PIRMADIENIS, 02 15 Pokalbis su su knygos „Ponios Smetonienės virtuvė“ autorėmis, 16:00 facebook.com/kvb.lt Kauno apskrities viešoji biblioteka prisijungti pokalbiui...
Maršrutas vasario 8–14 dienoms
PIRMADIENIS, 02 08 Virtuali Laimutės Kurienės fotografijų paroda „Černobylyje sustojęs laikas“ Online Aistringos keliautojos L. Kurienės parodoje užfiksuotos akimirkos...
Maršrutas vasario 1–7 dienoms
PIRMADIENIS, 02 01 Virtuali paroda „Talentingas scenoje, ištikimas Tėvynei ir žmogui“ virtualus.kaunomuziejus.lt  Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų...
Maršrutas sausio 25–31 dienoms
PIRMADIENIS, 01 25 Vilniaus gimtadienis Prieš keletą metu užgimusi tradicija „Kaunas sveikina Vilnių su gimtadieniu“ – viena smagiausių viešųjų...
Patys skaitomiausi
Globoja
Leidžia