Maršrutas spalio 11 – 13 dienoms

PENKTADIENIS, 10 11

Konferencija Vaižgantui, 9:00 – 16:00
Maironio lietuvių literatūros muziejus, Rotušės a. 13

Minint 150-ąsias Juozo Tumo-Vaižganto (1869–1933) gimimo metines, Maironio lietuvių literatūros muziejus ir Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas spalio 10–11 d. kviečia į konferenciją „Juozas Tumas-Vaižgantas – lietuvių kultūros spiritus movens“. Šios tarpdalykinės mokslinės konferencijos metu literatūros, kultūros, istorijos ir kitų sričių tyrinėtojai iš naujo apmąstys lietuvių literatūros klasiko kūrybą ir veiklą. Antrąją konferencijos dieną, šį penktadienį, Maironio lietuvių literatūros muziejuje Kaune daugiausia dėmesio bus skiriama Vaižganto kūrybai.

Maironio lietuvių literatūros muziejaus nuotr.

Maironio lietuvių literatūros muziejaus nuotr.

Baseino dugno tyrimas, 11:00
Kauno Paveikslų Galerija, K. Donelaičio g. 16

„Galerija be sienų“ – tarsi mažytis miesto ir pasaulio modelis, leidžiantis suprasti sudėtingus ir svarbius dalykus, o šiukšlės iškalbingai liudija žmonių įpročius. Renginio organizatoriai kviečia dalyvauti atvirame post-archeologiniame tyrime – rinkti, inventorizuoti, suskaičiuoti ir dokumentuoti sluoksnį, per vasaros sezoną susikaupusį po „Galerijos be sienų“ grindų grotelėmis, buvusio baseino dugne. Tyrimui vadovauja Giedrius Bučas, socialinės iniciatyvos „Kūrybos kampas 360°“ įkūrėjas, pokyčių lyderis ir tyrėjas, inventorizuojantis šiukšles žygiuose aplink Kauną bei Baltijos jūros pakrantėje.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Paroda „Rinkis prekę lietuvišką“, visą savaitgalį
„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50

Parodos tikslas – pristatyti Lietuvoje sukuriamus gaminius, skatinti lietuviškų produktų vartojimą, stiprinti šalies gamintojų ir jiems aktualių paslaugų, įrangos tiekėjų bendradarbiavimą. Unikali savo pobūdžiu paroda jau tapo tradicine gamintojų susitikimo su savo klientais vieta. Lietuviškų gaminių idėja ir tiesioginis ryšys buria bendruomenes ir yra savotiškas lakmuso popierėlis naujiems produktams.

P.S. Arenoje šį savaitgalį tilps ir lietuvių mados kūrėjų renginys „Mados pasažas“.

Šiuolaikinio meno projektas „10+10=20“, 11:00 – 18:30
Galerija „Meno Parkas“, Rotušės a. 27

Vakarų Vokietijos dailininkų sąjunga „e.V.“ ir galerija „Meno parkas“ sėkmingai bendradarbiauja jau 20 metų. Per šį laikotarpį buvo įgyvendinta daugybė bendrų parodų ir projektų. Abiejų šalių menininkai dalyvavo organizuotuose tarptautiniuose simpoziumuose, o vykę abipusiai vizitai, menininkų susitikimai ir diskusijos leido užmegzti glaudžius ryšius tarp dviejų asociacijų. Projektas „10+10=20“ apibendrina šį bendradarbiavimo laikotarpį ir pristato tris parodas, dvi iš jų organizuotos Vokietijoje (Miunsteris / Enniger), o viena Kaune. Parodose dalyvauja po dešimt menininkų iš abiejų šalių ir pristato tapybos, skulptūros darbus, instaliacijas, videokūrinius. Parodoje pristatomi menininkai: Doris Kaiser, Suse Wiegand, Edgar Eubel, Jan Holthoff, Jutta Engelage, Heiner Geisbe, Timm Ulrichs, Elly Valk-Verheijen, Erich Krian, Annette Wimmershoff, Agnė Jonkutė, Milda Gailiūtė, Aušra Andziulytė, Marija Griniuk, Arūnas Vaitkūnas, Alfonsas Vilpišauskas, Tomas Vosylius, Robertas Antinis, Eimutis Markūnas ir Elena Balsiukaitė-Brazdžiūnienė.

Lenkų kino festivalis. „Tamsu, beveik naktis“, 17:30
Kino centras „Romuva“, Kęstučio g. 62

Valbžychą sukrėtus serijai paslaptingų vaikų pagrobimų, į miestą atvyksta žurnalistė Alicija Tabor. Po daugelio metų grįžusi į gimtąsias vietas moteris nori susipažinti su dingusiųjų šeimomis ir išnarploti mįslę, neįkandamą net policijai. Atlikdama privatų tyrimą, Alicija aptinka dramatiškų, dar prieš kelis dešimtmečius prasidėjusių įvykių pėdsaką. Kad atskleistų tiesą, ji turės stoti į akistatą su naujais pavojais ir su tuo, nuo ko bėgo visą savo sąmoningą gyvenimą – sukrečiančių savo vaikystės ir šeimos paslapčių.

MV5BMWFkY2M5YWItYjQ3Mi00ZDFiLWJlNzktNDM3YzNmNmUzYWI3XkEyXkFqcGdeQXVyMjMwOTA0Ng@@._V1_

Spektaklis „Žemės ar moters“, 18:00
Nacionalinis Kauno dramos teatras, Laisvės al. 71

Spektaklis „Žemės ar moters“ – daugelį metų Nacionalinio Kauno dramos teatre rodomos pirmosios lietuviškos komedijos „Amerika pirtyje“ tradicijos tąsa. Kaimo žmonių kasdienybė, alsuojanti paprastumu, harmonija bei meile savai žemei, vaizduojama pasitelkiant tradicinį lietuvišką humorą, spalvingus veikėjų charakterius bei nuo seno ašaromis ir juoku apipintą situaciją – piršlybas. Skiriama kūrinio autoriaus Juozo Tumo-Vaižganto 150-osioms gimimo metinėms. Spektaklis pritaikytas kurtiesiems ir neprigirdintiesiems – su surtitrais.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Spektaklis „Gero humoro dozė“, 18:00
„Girstutis“, Kovo 11-osios g. 26

10 metų meilės, patirties, azarto, praktikos, aistros, kūrybos Lietuvos, Anglijos, Danijos, Ukrainos, Islandijos, Norvegijos, Švedijos, Airijos, Rusijos scenose ir festivaliuose sukaupęs „Kitas Kampas“ kviečia ir vienuoliktą sezoną įsitraukti į jų kuriamą nuotykį: „Mums rizika, o tau – pramoga / Mums meistrystė, tau – šventė / Tavo žodžiai – mūsų įkvėpimas / Tavo smalsumas – tai mūsų kuras / Dar nežinom kas, bet tau bus juokinga.“

D. Ščiukos nuotr.

D. Ščiukos nuotr.

KAFe2019: Parodos „FeedBack“ atidarymas, 18:00
Architektų namų palėpės galerija, Vilniaus g. 22

Daugybė lietuvių renkasi architektūros studijas užsienyje. Turbūt visose geriausiose pasaulio aukštosiose mokyklose rasime lietuvišką pėdsaką. Tačiau didelė dalis užsienyje studijas baigusių architektų nesukuria grįžtamojo ryšio su Lietuva, jų studijų darbai pranyksta aukštųjų mokyklų ar asmeniniuose archyvuose.

Siekiant tai pakeisti, šioje parodoje pristatomi penki įdomiausi jaunų architektų, kurie pastaraisiais metais studijas baigė Švedijoje, Belgijoje ir Olandijoje, darbai. Nors studijų geografija ribota, baigiamųjų darbų geografija daug platesnė – tai Bukareštas, Bankokas, Jerevanas, Umea ir Geteborgas. Visi parodoje pristatomi darbai yra ne tik estetiškai patrauklūs, bet ir labai konceptualiai siūlo pažvelgti į mus supančią aplinką. Darbai nesivaiko architektūrinės pompastikos ir verčia susimąstyti apie kitokius prioritetus ir atrasti naujus, iki šiol galbūt nepastebėtus, ryšius. Nepaisant kai kurių panašumų, visi darbai yra labai skirtingi ir naudoja įvairius metodus savo rezultatams pasiekti. Ši paroda – tai ne tik galimybė susipažinti su įdomiausiais architektų darbais, bet ir galimybė pažinti skirtingų aukštųjų mokyklų darbo metodikas.

Parodoje darbus eksponuoja Mantas Gipas (Umeå universitetas, Švedija), Dalia Puodžiūtė (KU Leuven, Belgija), Julius Seniūnas (KU Leuven, Belgija), Kotryna Urbonaitė (Delfto technologijos universitetas, Olandija) ir Gabrielius Varnelis (Delfto technologijos universitetas, Olandija).

71708372_2749606128392039_9109395690856906752_o

Spektaklis „Shalom, Bellissima!“, 18:30
„Teatro klubas“, Vilniaus g.22

„Shalom, Bellissima!“ – spektaklis, sukurtas pagal autentišką Bellos Shirin gyvenimo istoriją. 17-metė Bella, kartu su savo Holokaustą išgyvenusiais tėvais, emigruoja į Izraelį 1963 metais. 2004-siais ji vėl sugrįžta į gimtąjį Kauną ir pagaliau pasijaučia laiminga. Ką išgyveno Bella Izraelyje ir Lietuvoje? Kodėl ji nori kalbėti apie daugiakultūrę ir ypatingai gražią Lietuvą? Kodėl ji pyksta, kai lietuvius vadina žydšaudžiais? Bellos istorija bus pasakojama žydiškos, dviejų patiekalų vakarienės, metu. Kūrybinę spektaklio komandą sudaro dramaturgė, režisierė Ina Pukelytė, scenografė ir kostiumų dailininkė Lina Jonikė, vaidmenis atlieka Olita Dautartaitė, Kamilė Mileikytė ir Rokas Lažaunykas.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Festivalio „Nepatogus kinas“ atidarymas: „Dabar kažkas kitaip“, 19:00
Kauno menininkų namai, V. Putvinskio g. 56

„Nepatogus kinas“ – nuo 2007 m. kasmet vykstantis tarptautinis žmogaus teisių dokumentinių filmų festivalis. Tai yra nekomercinis renginys, siekiantis kurti erdvę žmogaus teisių, politikos, socialinės atsakomybės, tvarumo temoms, supažindinti visuomenę su pasaulinėmis aktualijomis, skatinti būti sąmoningiems ir kritiškiems. Festivalio metu dvylikoje Lietuvos miestų pristatoma turtinga dokumentinių filmų programa, rengiami susitikimai su kino kūrėjais, organizuojamos diskusijos su filmų herojais, žmogaus teisių aktyvistais ir ekspertais.

Jau šį penktadienį Kauno menininkų namuose vyks „Nepatogus kino“ atidarymas Kaune. Festivalį pradės dokumentinis filmas „Dabar kažkas kitaip“ (rež. Menna Laura Meijer, 2018 m, Olandija). Šiame filme žmonės ieško to kažko, kas padėtų susitvarkyti su mažais ir dideliais iššūkiais. Vieni glosto kiaules, kiti išsipasakoja nepažįstamiesiems, treti klausosi raminančio vlogerių šnabždėjimo. Ir taip kažkas po truputį keičiasi.

Dabar kažkas kitaip

„Lapkričio 20-sios orkestro“ koncertas, 21:00
Socialinis centras „Emma“, A. Mickevičiaus g. 35 2 aukštas

Socialiniame centre „Emma“ konferencijos „Gender Struggle in Eastern Europe“ išvakarėse lankysis grupė „Lapkričio 20-sios orkestras“. Įsiropštę vietos mediniais laiptais ir užtempę sunkiasvorę orkestro įrangą grupė magaiverių dovanos gausybę muzikinių natų ir netikėtų balsų pripildytą vakarą.

ŠEŠTADIENIS, 10 12

Atvirų durų diena Kauno kultūros centre, 11:00 – 19:00
Kauno kultūros centras, Kęstučio g. 1

80-ojo sezono atidarymą švenčiantis Kauno kultūros centras šeštadienį kviečia į atvirų durų dieną. Šeštadienį čia vyks net 13 renginių: dirbtuvės ir edukacija, chorų ir šokių kolektyvų pasirodymai, koncertai bei susipažinimas su kūrybinių industrijų projektais, veikiančiais Kauno kultūros centro erdvėse. Tai puiki proga pamatyti ne tik dažnai lankomas centro erdves, tokias kaip atnaujinta Didžioji salė, bet ir apsižvalgyti po nematytus Kauno kultūros centro pastato kampelius, paprastai prieinamus tik kolektyvų nariams. Renginio programa.

72320523_2593802597322667_8826781748948893696_n

Pasivaikščiojimas „Art deco Kaunas ir to meto restoranai“, 12:30
Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčia – Kauno soboras, Nepriklausomybės a. 14A

Iniciatyva „Gražinkime Kauną“ net atvėsus orams tęsia šeštadieninių ekskursijų ciklą. Turas kviečia pasivaikščioti po centrinę Kauno dalį ir atrasti Pirmosios Respublikos Laikinosios sostinės restoranų, užeigų, valgyklų, cukrainių ir radijo kavinių vietas. Ekskursijoje sužinosite ne tik, kur veikė „Metropolis“, „Versalis“, „Trys milžinai“, Čagino kavinė, „Centralinis“ restoranas (arba „Božegraika“), „Konrado“ ir Perkovskio (Perkausko) kavinės, bet ir apie kiek rečiau girdėtus pavadinimus – „Automatas“, Urbono (Urbano) kavinė, „Pale Ale“, „Palanga“, „Bijūnas“, „Elnių restoranas“ ar baras-rūsys „Studentai“ bei išgirsite apie daugelį kitų to meto Laisvės alėjos pažibų. Pasivaikščiojimą ves gidas Jonas Oškinis.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

„Nepaprastosios lenktynės“, 14:00
Girionys, Kauno raj.

Tris mėnesius vykęs projektas „Nepaprastosios lenktynės“ jau šį šeštadienį padės išsiaiškinti, kas geriausiai pažįsta Kauno rajoną. Nuo birželio iki spalio mėnesio penkiose seniūnijose ekipažai varžėsi, dėl patekimo į didįjį finalą. Kiekvienas ekipažas išmėgino virtualios realybės kūrėjų sukurtus interaktyvius Kauno rajono seniūnijų žemėlapius ir geriausieji, įveikę konkurentus, iškovojo teisę atstovauti seniūnijas. Kas apgins Kauno rajono garbę, paaiškės lenktynių didžiojo koncerto metu Girionyse, Kauno rajone. „Nepaprastųjų lenktynių“  startą duos grupė „Intervalai“. O visus finišo tiesiojoje pasitiks projektas „ABBA ir draugai“ su gyvo garso koncertu.

Kiekvienas atvykęs į „Nepaprastųjų lenktynių“ finalą turės galimybę išmėginti projekto metu sukurtus virtualius žemėlapius su virtualios realybės akiniais.

nepap

„Nepatogus kinas“. H. Farockio filmų retrospektyva, 15:00
Kauno menininkų namai, V. Putvinskio g. 56

Spalio 12-13 d. Kauno menininkų namai ir festivalis „Nepatogus kinas“ pristato vieno įtakingiausių šiuolaikinių vokiečių menininkų Haruno Farockio dokumentinių ir eksperimentinių filmų retrospektyvą. Išskirtinėje dviejų dienų programoje bus parodyta išsami vokiečių menininko filmų retrospektyva, apimant jo kūrybą nuo pirmųjų maištingų septintojo dešimtmečio filmų iki pačių vėlyviausių darbų, nagrinėjančių mediją, karo reprezentacijos formas ir vartotojų visuomenę. Programa sudaryta iš trijų ilgametražių ir keturių teminių trumpametražių filmų. Šeštadienį 15 val. programą atidarys kino kritiko Michaelio Bautes paskaita anglų kalba apie H. Farockio kūrybą. Pilna renginio programa.

H. Farocki „Vaizdai iš kalėjimo“.

H. Farockio filmo „Vaizdai iš kalėjimo“ kadras.

Ekskursija L. Truikio ir M. Rakauskaitės namuose, 16:00
L. Truikio ir M. Rakauskaites namai, E. Fryko g. 14

Šeštadienio popietę organizatoriai kviečia į ekskursiją įvairių kultūrų ir muzikos persmelktuose namuose, kuriuose gyveno ir menų sintezę kartu kūrė dailininkas scenografas Liudas Truikys kartu su gyvenimo ir kūrybos drauge operos soliste Marijona Rakauskaite. Ekskursijos vadovė Dalia Bieliūnaitė supažindins su šių žymių menininkų gyvenimo būdu ir pasaulėjauta bei pristatys jų kūrybos vaisius ir rūpestingai sukauptą Rytų meno kolekciją.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Lenkų kino festivalis. „Autsaideris“, 16:30
Kino centras „Romuva“, Kęstučio g. 62

„Autsaideris“ – tai tikrų įvykių įkvėpta jaudinanti istorija apie studentą, patekusį į tarp grėsmingos totalitarinės mašinos smagračių. Franekas pametęs galvą dėl muzikos, tapybos ir savo merginos. Nors ore tvyro įtampa dėl įvestos komendanto valandos ir dramatiškų įvykių anglies kasykloje „Wujek”, vaikinas teigia, kad jo visai nedomina politika. Viskas pasikeičia, kai jį neteisingai apkaltina bendradarbiaujant su opozicija. Bylą perima Saugumo tarnyba. Franeko jausmai ir idealai sulaukia didžiausio išbandymo.

image-w1280

KAFe2019: „Mediniai centre [NE]reikalingi“, 18:00
„Vingiu Dubingiu“ aludė, K. Donelaičio g. 41

Trečiajame Kauno architektūros festivalio ciklo „Mediniai centre [NE]reikalingi“ renginyje bus pristatytas specialus žemėlapis skirtas medinei architektūrai Kauno centre. Renginio metu bus apžvelgti jau įvykę etapai – kartu su „Architecture of Shame“ (Italija) organizuotos dirbtuvės ir Kauno ekspozicija Materoje vykusiame festivalyje „Birthday of Shame“. Vėliau dalyviai bus pakviesti į vakarinę ekskursiją, pasakosiančią apie medinės architektūros praeitį, dabartį ir galimą ateitį.

71942133_2739093872776598_9075602944006553600_n

Ekskursija „Operacija „Vanagas“, 18:15
Kalniečių ir Kampo g. kampas

1956 m. spalio 12 d., Kaunas, Kalniečių mikrorajonas. Į gatvę su dviračiu išrieda antisovietinio pasipriešinimo dalyvis, LLKS prezidiumo narys A. Ramanauskas-Vanagas ir jo žmona. Diena graži, saulėta, pučia kiek žvarbokas vėjas. Nuvažiavus kelis šimtus metrų juos sulaiko KGB agentai.

Susitikę prie paminklo Vanagui pasivaikščiosite po vietas, kurios buvo įtrauktos į sulaikymo operacijos planą, sužinosite kurioje vietoje stovėjo namas, kuriame buvo apsistojęs šis garsus žmogus, ir pažinsite jo asmenybę. Ekskursiją ves gidas Deimantas Ramanauskas.

SEKMADIENIS, 10 13

Spektaklis „7 ratai“, 10:00 / 12:00
Kauno miesto kamerinis teatras, Kęstučio g. 74A

Skambant gyvai atliekamai lietuvių liaudies vokalinei, sutartinių bei tautinių instrumentų muzikai, kartu su spektaklio mažieji jungiasi į apeigas ir žaidimus. Ievos Jackevičiūtės „7 ratai“ – tai kelionė per 7 skirtingas spalvas, garsus, kokybes, būsenas, ritualines apeigas. Tai smagumas drauge su aktoriais patirti, kaip paprasti kasdieniai ritualai, žaidimai, dainos ir pasakos gali tapti nekasdieniškais patyrimais ir bendryste.

Viktorijos Lankauskaitės nuotr.

Viktorijos Lankauskaitės nuotr.

Liaudiškų šokių kolektyvo „Suktinis“ pasirodymas, 14:00
Kauno kultūros centras, Kęstučio g. 1

80-ojo Kauno kultūros centro sezono atidarymo baigiamąja nata taps liaudiškų šokių kolektyvo „Suktinis“ pasirodymas. Šiais metais „Suktinis“ lietuvišką tautos identitetą ir savitumą Japonijoje išreiškė sceniniu šokiu. Sekmadienį koncerte „Lietuva-Japonija“ lankytojai turės progą pamatyti, kokį „Suktinį“ stebėjo Japonijos žiūrovai. Solistai – Rita Preikšaitė ir Edgaras Pilypaitis.

71276142_2573753772660883_6819331669934211072_n

Muzikinė pasaka „Džiazolendas“, 14:00
Kauno valstybinė filharmonija, L. Sapiegos g. 5

Kauno bigbendo atliekamos muzikinės pasakos „Džiazolendas“ išskirtinumas – trombonininko ir kompozitoriaus Jievaro Jasinskio džiazo stilistikos kūrinys su improvizaciniais, informatyviais ir žaismingais epizodais. Muzikos kalba prabils kuriami personažai Misteris Svingas ir Miss Bosanova, tampriai siejami su džiazo istorijos raida.

67343695_1472968846161778_8895156004803575808_n

Koncertas „Sakralinės muzikos šedevrai“. 15:00
Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedra bazilika, Vilniaus g. 1

Lietuvos vardo paminėjimo 1100-mečiui skirtame koncerte dalyvaus VDU kamerinis orkestras (dirigentas Jonas Janulevičius) ir solistai Žygimantas Galinis, Nerijus Noreika, Gitana Pečkytė, Živilė Lamauskienė.

Lenkų kino festivalis. „Dar viena gyvenimo diena“, 16:30
Kino centras „Romuva“, Kęstučio g. 62

Varšuva. 1975 m. Ryszardas Kapuścińskis, talentingas žurnalistas, idealistas, prijaučiantis nevykėliams ir revoliucionieriams, įtikina savo redaktorių, kad būtų išsiųstas į Angolą, kur nepriklausomybės priešaušryje prasidėjo kruvinas pilietinis karas. Netrukus jis leidžiasi į savižudišką kelionę – į patį karo sūkurį. Pažinęs iki tol svetimą bejėgiškumo jausmą, Kapuścińskis į Lenkiją grįžo ne kaip karo žurnalistas, o rašytojas, įkvėptas knygai „Dar viena gyvenimo diena“.

jeszcze-dzien-zycia-kapuscinski-recenzja-1180x541

Kutaisio miesto Lado Meskišvilio valstybinis dramos teatras: „Dupletas“, 18:00
Nacionalinis Kauno dramos teatras, Laisvės alėja 71

Vienos dalies dramą „Dupletas“, kurią režisavo teatro Meno vadovas Konstantine Abašidze, sudaro garsios pjesės: Vaclavo Havelo „Publika“ ir Haroldo Pinterio „Vienas kelyje“. Pasak režisieriaus, Havelo ir Pinterio siužetai puikiai dera vienas su kitu. Kompromiso, kurį dėl išlikimo padaro V. Havelo pjesės herojus, rezultatas atvaizduotas H. Pinterio pjesėje. „Dupletas“ kartu skiriamas ir Vaclavo Havelo, humanizmo šauklio bei kovos už demokratiją simbolio atminimui. Visas jo gyvenimas, atsidavimas darbui tapo kelrodžiu pavyzdžiu tautoms, kovojančioms už laisvę, nepriklausomybę ir demokratiją. Šiuo pastatymu teatras be savo meninių ir kūrybinių tikslų taip pat išreiškia ir tautos pasaulėžiūrą, aiškią humanistinę poziciją smerkiančią smurtą, žmogaus teisių pažeidimus ir teigiančią, kad laisvė yra būdas siekti progreso ir tobulėti. Pagrindinę spektaklio idėją nusako paties Vaclavo Havelo žodžiai: „Laisvė yra vertybė, kurią įvertinti galima tik aukų kaina“.

„Dupletas“. Kutaisio miesto teatras. Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Maršrutas balandžio 12–18 dienoms
PIRMADIENIS, 04 12 Irenos Mikuličiūtės-Mikos tapybos darbų paroda „Mano laikas kalbėti“ Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Jaunimo, meno ir...
Maršrutas kovo 29–balandžio 5 dienoms
PIRMADIENIS, 03 29 Virtuali paskaita „Veronikos Šleivytės fotofikcija: apie meną, moteris ir meilę“, 18:00 Online  Kauno meno mokyklos studentė...
Maršrutas kovo 23–28 dienoms
ANTRADIENIS, 03 23 Teatro savaitė. Spektaklis-pjesės skaitymas „Tikslai ir uždaviniai“, 18:00 Online K. M. Kulinič pjesė „Tikslai ir uždaviniai“...
Maršrutas kovo 16–21 dienoms
ANTRADIENIS, 03 16 Parodų lankymas Galerija „Meno parkas“, Rotušės a. 27 Šią savaitę po truputį ima vertis muziejai ir...
Maršrutas balandžio 12–18 dienoms
PIRMADIENIS, 04 12 Irenos Mikuličiūtės-Mikos tapybos darbų paroda „Mano laikas kalbėti“ Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Jaunimo, meno ir...
Maršrutas kovo 29–balandžio 5 dienoms
PIRMADIENIS, 03 29 Virtuali paskaita „Veronikos Šleivytės fotofikcija: apie meną, moteris ir meilę“, 18:00 Online  Kauno meno mokyklos studentė...
Maršrutas kovo 23–28 dienoms
ANTRADIENIS, 03 23 Teatro savaitė. Spektaklis-pjesės skaitymas „Tikslai ir uždaviniai“, 18:00 Online K. M. Kulinič pjesė „Tikslai ir uždaviniai“...
Maršrutas kovo 16–21 dienoms
ANTRADIENIS, 03 16 Parodų lankymas Galerija „Meno parkas“, Rotušės a. 27 Šią savaitę po truputį ima vertis muziejai ir...
Patys skaitomiausi
Globoja
Leidžia