Maršrutas rugsėjo 27 – 29 dienoms

PENKTADIENIS, 09 27

TKKF: Simpoziumas „On & For Production and Distribution“, 9:30 – 16:00
VDU Didžioji Aula, Gimazijos 7

„On & For Production and Distribution“ – pirmasis tokio pobūdžio renginys mūsų šalyje, skirtas menininkų filmų kūrybos bei sklaidos sąlygų analizei. Simpoziumas, kurio metu Lietuvos bei užsienio šalių meno bei kino sričių kuratoriai, prodiuseriai ir kūrėjai dalinsis įžvalgomis apie menininkų filmų kūrimo praktiką, yra atviras ir nemokamas: lankytojai kviečiami dalyvauti paskaitose, diskusijose, filmų seansuose bei susitikimuose su autoriais. Simpoziumo programą ir informaciją apie registraciją rasite čia.

Unikalų „On & For Production“ modelį pristatys kūrybinis duetas Romana Schmalisch ir Robertas Schlicht, kurie atskleis filmo „Darbo gamykla“ (angl. „Labour Power Plant“, 2019) kūrimo užkulisius. Filmo „Darbo gamykla“ kadras.

Unikalų „On & For Production“ modelį pristatys kūrybinis duetas Romana Schmalisch ir Robertas Schlicht, kurie atskleis filmo „Darbo gamykla“ (angl. „Labour Power Plant“, 2019) kūrimo užkulisius. Filmo „Darbo gamykla“ kadras.

Knygos „Netiesioginis poveikis ir Lietuvos karinis saugumas 1919–1940 m.“ pristatymas, 14:00
Vytauto Didžiojo karo muziejus, K. Donelaičio g. 64

Saugumas – valstybės klestėjimo pagrindas. Vis dažniau kalbama apie informacines, kibernetines, ekonomines ar energetines grėsmes, tačiau karinės grėsmės išliko svarbios užtikrinant nacionalinį valstybės saugumą. O kaip karinis saugumas buvo suvokiamas tarpukaryje? Apie tai papasakos knygos autorius dr. V. Jokubauskas (Klaipėdos universitetas) ir prof. dr. Jonas Vaičenonis (Vytauto Didžiojo universitetas).

70563293_2631638053533591_1535920613317672960_n

Biblioteka atveria duris, 17:00
Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, V. Putvinskio g. 55

M. K. Čiurlionio dailės muziejus kviečia susipažinti su nuo šiol visuomenei atvira galerijoje esančia biblioteka bei modernia skaitykla. Renginio metu susipažinsite su bibliotekos istorija bei fondais, pamatysite itin retų leidinių: Jono Bretkūno „Postilę“ (1591), pačią seniausią bibliotekos knygą – inkunabulą, išleistą 1484 m., vienuolių rankraštines knygas, vienintelę Lietuvoje esančią Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės žemėlapių knygą (1770 m.), atkeliavusią iš grafų Oginskių dvaro su Plungės bibliotekos priklausomybės antspaudais, bei ilgiausią knygą, siekiančią net 36 metrus, kuri buvo padovanota muziejui po Taivano meno parodos.

70210103_2940457649303669_6370784458273980416_n

Ekskursija „III Fortas ir Lietuvos kariuomenės uniformų paroda, 17:45
III fortas, Titnago g. 43a

Tai paskutinis šansas šio sezono metu apsilankyti Kauno tvirtovės fortų viduje, nes nuo spalio mėnesio juose karaliaus šikšnosparniai. Šios ekskursijos metu ne tik lankysitės III Forte, išgirsime jo istorijas, bet ir turėsite išskirtinę galimybę susipažinti ir pamatyti Lietuvos kariuomenės uniformų parodą, kurią pristatys patys ekspozicijos įkūrėjai.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

KAFe 2019: „Herithon’2019“ atidarymas, 18:00
Studentų g. 56

Kauno architektūros festivalis kviečia į pirmąjį Lietuvoje interaktyvaus paveldo hakatoną, kuris startavęs penktadienį tęsis net 48 valandas iki pat sekmadienio vakaro. Renginio tikslas – permąstyti ir naujai įveiklinti paveldą Kauno mieste, kartu inicijuojant naujųjų technologijų, architektūros ir meno disciplinų aktyvų bendradarbiavimą. Skaitmenizacija, alternatyvių žemėlapių sudarymas, skaitmeninių platformų kūrimas ir architektūros objektų transformavimas – tai tik kelios hakatono kryptys. Registruotis ir dalyvauti kviečiami IT specialistai, paveldosaugininkai, architektai, menininkai ir visi neabejingi Kauno miestui. Paraiškų rengėjai laukia tiek iš suformuotų komandų, tiek iš pavienių asmenų, turinčių puikių idėjų ir ieškančių bendraminčių. Renginio organizatoriai suteiks visą reikiamą pagalbą suburiant tarpdiscipliniškas komandas. Registracija.

67472275_2611950332157620_8345885200097476608_n

Vilhelmo Čepinskio koncertas „Somnium“, 18:00
„Sakramentas“, Vilniaus g. 31,

Po ilgos tylos Vilhelmo Čepinskio smuikas prabils dar negirdėta kalba: gimtojo miesto klausytojams maestro surengs autorinės kūrybos vakarą, kurio metu ne vienas jo sukurtas muzikos kūrinys viešai skambės pirmąjį kartą. „Somnium“ (lot. sapnas) – tai smuikininko kūrybos programa, kurioje į darnią visumą apsijungs ankstyvoji kompozitoriaus kūryba parašyta 1997 m. Niujorke, 2014-2018 m. sukurti kūriniai, tarp kurių bus ir „Somnium“ violončelei ir orkestrui bei naujausi sakralios „Sakramento“ erdvės įkvėpti kūriniai.

Premjera. „Supergalios“, 19:00
„Miegantys drambliai“, V.Krėvės pr. 49

„Supergalios“ – tai iki skausmo nuoširdus biografinis pokalbis su trimis supermoterimis – Irma, Ernesta ir Aiste. Ernestą nuo gimimo lydi cerebrinis paralyžius, o keliauti iš vienos vietos į kitą padeda vaikštynė. Vis dėlto tai merginos nesulėtina: ji laipioja sienomis, kalnais, mėgsta laiptines be liftų. Kuria ir dalyvauja pantomimos pasirodymuose, gastroliuoja Lietuvoje ir užsienyje. Irma (pokalbį su ja skaitykite čia) nuo gimimo nemato, naudojasi baltąja lazdele. Taip pat Irma kuria dainas, vaidina teatre, mokosi kalbų ir gali susišnekėti net penkiomis. Viena keliauja po egzotiškas šalis, pavyzdžiui, Indijos didmiesčius ir Egipto dykumas. Visur greitai susiranda draugų ir pritraukia gerbėjų dėmesį. Aistė gali išvystyti 30 Km/h greitį ir su savo stand-up komedijomis gali prajuokinti net labiausiai susiraukusį žmogų. Ji juda vežimėlio pagalba, bet tik tada, kai nesėdi savo pačios vairuojamoje mašinoje. Aistė važinėja po visą Lietuvą ir bendrauja su visais, kuriems trūksta juoko. Spektaklyje merginos atskleis, ką reiškia gyventi be vaizdo, judėti ratuose ir kodėl šokti lengviau nei eiti.

71084711_1331592230352327_8511307068093759488_n

Judesio dirbtuvės „Pėdos, veidai ir kiti dalykai“, 19:00
Kauno kultūros centras, Kęstučio g. 1

Menininkė Saulė Noreikaitė visus, kurie po darbų nori pasirūpinti savo kūnu ir sušilti, kol lauke siaučia žvarbus ruduo, kviečia į judesio dirbtuves. Šiose dviejų dienų dirbtuvėse performanso, video meno ir instaliacijų kūrėja dalinsiuosi žiniomis apie pėdų ir veido raumenis bei jų valdymą, o panaudojant šias žinias, dalyviai perkels jas į kūrybinį judesio choreografijos procesą. Penktadienis (19 val.) – vakaras pėdoms, šeštadienis (13 val.) – popietė veidui ir kūrybinis užsiėmimas. Registracija.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

„GM Gyvai“: Anthony Joseph, 19:00
VDU didžioji salė, S. Daukanto g. 28

Iš Trinidado kilęs Anthony Joseph yra poetas, rašytojas, muzikantas ir dėstytojas, apdovanojimais bei stipendijomis įvertintas juodaodžių avangardo vedlys. Jo kūriniai ir performansai balansuoja tarp siurrealizmo, džiazo, Karibų kalbos bei muzikos ritmų, o norint jį pristatyti, kyla klausimas nuo ko pradėti – muzikos ar prozos, nes jis stiprus visur. Muzikoje Anthony Joseph puoselėja Karibų šaknis: jo kuriami garsai žaidžia poliritmais, afrobeat, funk skambesiu, suliedami Kubos, Jamaikos, Trinidado, Haičio melodijas.

Anthony Joseph. Marlon James nuotr.

Anthony Joseph. Marlon James nuotr.

ŠEŠTADIENIS, 09 28

„Fluxus Labas“: gatvės meno diena, 9:00 – 21:00
Garažai, Baltijos g. 72A

Renginio metu Šilainių garažų sienas papuoš žinomų Lietuvos gatvės menininkų piešiniai, o kiekvienas norintis turės progą išbandyti piešimą aerozoliniais dažais. Taip pat įvairių Kauno miesto organizacijų atstovai pakvies lankytojus įsitraukti į kūrybines dirbtuves ir kitas veiklas. Bus galima geriau susipažinti su „Kaunas2022“ ir Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos atstovais ir organizacijų veikla. Dienos siurprizas – zumbos pamoka su trenere Karolina.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

„Vegfest LT Kaunas“, 10:00 – 18:00
„Akropolis“, Karaliaus Mindaugo pr. 49

Renginys, skirtas veganizmui bei augalinei mitybai populiarinti, kvies ne tik paskanauti veganiškų užkandžių, karštųjų patiekalų, desertų ir gėrimų, įsigyti įvairių pusfabrikačių, mėsos ir pieno produktų pakaitalų, ekologiškų prekių, receptų knygų, virtuvės įrangos, natūralios kosmetikos, drabužių, papuošalų ir aksesuarų, bet ir dalyvauti pamokose, paskaitose, kitose veiklose. Per keletą „Akropolio“ erdvių išsidėstysiančiame festivalyje dalyvaus daugiau nei 70 verslų iš Lietuvos ir užsienio.

Žygis „Žodis, žemė, žingsnis“, 10:00
IX forto muziejaus mašinų stovėjimo aikštelė, Žemaičių plentas 75

Šeštadienį Maironio lietuvių literatūros muziejus kviečia visus – ir žygeivius, ir kultūros entuziastus – į žygį. Žygio metu minėsite du šimtmečius – 100-ąsias partizano, poeto B. Krivicko gimimo metines ir 100-ąsias Lietuvos šaulių sąjungos įkūrimo metines. Jūsų laukia ne tik smagus pasivaikščiojimas gryname ore, bet ir poezijos skaitymai, negirdėtos istorijos apie pogrindinę spaudą bei gardi šaulių gaminta košė, o organizatoriai skatina tausoti gamtą ir nepamiršti savo dubens ir šaukšto.

Maironio lietuvių literatūros muziejaus archyvo nuotr.

Maironio lietuvių literatūros muziejaus archyvo nuotr.

TKKF. „Šokolado diena“ (Dzień czekolady), 12:30
„Cinamon“, Islandijos pl. 32

Lenkų režisieriaus  Jacek Piotr Blawut „Šokolado diena“ – tai filmas, pasakojantis magišką vaikų draugystės istorijos galią, šeimos dramos atspindžius vaikų psichologijoje ir kartu kviečiantis į nepaprastai intriguojančią fantazijos šalį. Kartu tai psichologinė juosta suaugusiems ir fantastinė istorija vaikams, puikiai tinkanti plačiai auditorijai. Daugiau Tarptautinio Kauno kino seansų rasite čia.

lfile_3399

Ekskursija „Kaunas – dizaino miestas: palei Vytauto kalną“, 12:30
Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčia – Kauno soboras, Nepriklausomybės a. 14A

Iniciatyva „Gražinkime Kauną“ kviečia į tradicinę šeštadieninę „Kaunas – dizaino miestas“ ekskursiją. Šįkart jos dalyviai tyrinės pačios įdomiausios tarpukario architektūros pripildyta kvartalą šalia Vytauto parko. Čia gatvės pavadintos itin muzikaliai: Baritonų, Dainos, Tenorų vardais. Gidė dr. Marija Oniščik papasakos, ką šioje aplinkoje suprojektavo Peras, Funkas, Kudokas, Zimanas, Kopylovas, Peyeras, Trakmanas, Gordevičius, Sienkevičius – visa puokštė Kauno modernistų, apie kuriuos girdime ir kurių darbus matome ne kasdien.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Kurčiųjų poezijos festivalis, 13:00
„Girstutis“, Kovo 11-osios g. 26

Pamenate, šių metų gegužės numeryje pristatėme fotoistoriją apie kurčiųjų poeziją ir poetą Arnoldą Matulį. Taigi labai džiaugiamės, kad dabar galime anonsuoti ir visą kurčiųjų poezijos festivalį! Į jį kviečia Lietuvos kurčiųjų jaunimo asociacija. Festivalio dalyviai raiškos mokėsi iš vasarą Lietuvoje viešėjusio lektoriaus iš Prancūzijos. Poezijos plastika žavi ir kaip šokio spektaklis, tad net visai nesuprantant lietuvių gestų kalbos yra ko pasisemti. Beje, bus ir vertėjų į žodinę lietuvių kalbą! Pokalbį apie šią kultūrą su vertėja Anželika Terese skaitykite čia.

Gestų kalbos vertėja, gestų kalbos poezijos tyrėja ir teatro mokytoja Anželika Teresė. Nuotr.: Miško Motė.

Gestų kalbos vertėja, gestų kalbos poezijos tyrėja ir teatro mokytoja Anželika Teresė. Nuotr.: Miško Motė.

Premjera. „Kriminalinės Kauno kronikos“, 18:30
„Teatro klubas“, Vilniaus g. 22

„Kriminalinės Kauno kronikos“ – tai šmaikštus groteskiškas spektaklis, kuriame šokio ir muzikos ritmu pasakojama apie detektyvą (Gytis Ivanauskas), bandantį surasti mieste įvykdyto nusikaltimo siūlo galą. Paieškos sekasi sunkiai, todėl tenka pasitelkti pagalbininkę, jauną, gražią pardavėją (Kamilė Rutkaitė) ir kavinės barmeną (Rokas Lažaunykas). Su padavėjos pagalba jis įveikia užduotį ir miestelis K. gali galų gale lengviau atsikvėpti… Spektaklį inspiravo tarpukario Kauno atmosfera ir nespalvoto filmo stilistika.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

„Aušros vartų litanijos“, 19:00
Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedra bazilika, Vilniaus g. 1

Stanislovo Moniuškos 200-osioms gimimo metinėms paminėti Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedra bazilika kviečia į koncertą „Aušros vartų litanijos“. Dalyvauja: Lomžos Vitoldo Liutoslavskio kamerinės filharmonijos orkestras iš Lenkijos (meno vadovas ir dirigentas Jan Miłosz Zarzycki), Kauno valstybinis choras (meno vadovas ir vyr. dirigentas Petras Bingelis), solistai Hanna Maria Zajączkiewicz (sopranas), Donata Zuliani (mecosopranas), Jacek Szymański (tenoras), Grzegorz Piotr Kołodziej (baritonas). Koncerto dirigentas – Jan Miłosz Zarzycki.

12-oji Kauno bienalė: performansas „Empatiškas kūnas: savo būgno ritmu“ III, 19:00
Kauno Geležinkelio Stotis, M. K. Čiurlionio gatvė 16

Artėjant 12-osios Kauno bienalės pabaigai, pristatoma paskutinė menininkių Ingos Galinytės (Lietuva) ir Anna Papathanasiou (Graikija/Kanada) performanso „Empatiškas kūnas: savo būgno ritmu“ dalis. Trečioji performanso dalis, tai pirmosios dalies atsikartojimas apjungiant visą bienalės metu vykusią Ingos komunikaciją su gimtuoju miestu, per jo istorinę trauminę patirtį bei asmenines žmonių istorijas. Kiekvienas pasakojimas įrėžtas į platformą tapo asmeninių išgyvenimų atspindžiu bei ženkliai transformavo pagrindą ant kurio menininkės atliko pasirodymą bienalės pradžioje. Trečiąją dalį galima pavadinti tam tikru ritualiniu-atsikartojančiu ciklo užbaigimu, laikinu kelionės taško pažymėjimu su naujam etapui būdingomis korektūromis.

Gintarės Žaltauskaitės nuotr.

Gintarės Žaltauskaitės nuotr.

Tarptautinis šokio festivalis AURA29. „Missa pro centesimo anno restitutionis Lituaniae“, 19:00
Šv. Jurgio kankinio (pranciškonų) bažnyčia, Papilio g. 7

Specialiai Valstybės atkūrimo šimtmečiui Vaclovo Augustino parašyto kūrinio „Missa pro centesimo anno restitutionis Lituaniae“ premjera įvyko 2018 m. lapkritį Vilniaus Bernardinų bažnyčioje. Šv. Jurgio bažnyčioje kūrinį atliks Vilniaus miesto savivaldybės choras „Jauna muzika“, Klaipėdos kamerinis orkestras, Bernardinų giedojimo ansamblis, solistai ir Kauno šokio teatro „Aura“ trupė. Tai tarptautinio šokio festivalio AURA 29 dovana Kaunui.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

„Video Salonas“: filmo „Brain Damage“ peržiūra, 21:00
Mykolo Žilinsko dailės galerija, Nepriklausomybės a. 12

„Kitas Kinas“ ir „VHS Library: Palmbomen II Live“ pristato siurrealią siaubo komediją „Brain damage“. Tai istorija apie vaikiną vardu Brianas, kuris pabudęs po keistų nakties haliucinacijų ant savo kūno aptinka prikibusį ateivį. Šis padaras – smegenis valgantis parazitas vadinamas „Aylmeriu“ arba tiesiog Elmeriu. Jis, dozuodamas Brianui priklausomybę keliantį psichodelinį narkotiką ir taip laikydamas vaikiną savo kontrolėje, pasileidžia ieškoti žmonių smegenų. Po riboto rodymo kino teatruose „Brain damage“ sėkmės sulaukė VHS kasečių rinkoje ir bėgant metams tapo kultinio kino klasika.

MV5BN2Q0MmEyZGYtOGI1NS00YTkwLWIwM2YtYjg0YmUzN2Q2YmUxXkEyXkFqcGdeQXVyMjUyNDk2ODc@._V1_SY1000_CR0,0,1573,1000_AL_

SEKAMADIENIS, 09 29

Mykolo Žilinsko 115-os gimimo metinės, 11:00 – 17:00
Mykolo Žilinsko dailės galerija, Nepriklausomybės a. 12

Rugsėjo 29 diena yra ne tik Mykolinės, nemokamas muziejaus sekmadienis, bet ir 115-asis dosniojo mecenato Mykolo Žilinsko gimtadienis. Šia proga M. Žilinsko galerija kviečia su muziejininkais susėsti prie puodelio arbatos ir pakalbėti apie jubiliatą bei jo pomėgius ir pasidalinti prisiminimais apie žymųjį kolekcininką. Taip pat lankytojų lauks ekskursija, kurios metu savo žiniomis apie šią neeilinę asmenybę, jo padovanotą kolekciją ir įdomiausius jos kūrinius dalinsis M. Žilinsko kolekcijos sektoriaus vadovė Irmantė Šarakauskienė. Dirbtuvėse, kurias ves menininkė Nijolė Jurkuvienė, galėsite susipažinti su kontrastų kupina baroko daile. Registracija į ekskursija ir dirbtuves būtina tel. nr. (8-37) 22 28 53, arba žinute Mykolo Žilinsko dailės galerijos Facebook paskyroje.

M. Žilinskas, Vakarų Berlynas, 1982 m. Antano Sutkaus nuotr.

M. Žilinskas, Vakarų Berlynas, 1982 m. Antano Sutkaus nuotr.

Premjera. „Kaip tamsa geriausiu draugu tapo“, 12:00
Kauno valstybinis lėlių teatras, Laisvės al. 87A

Režisierius Olegas Žiugžda, dailininkė Giedrė Brazytė ir kompozitorius Antanas Jasenka pagal Emmos Yarlett kūrinį „Orionas ir tamsa“ pastatė spektaklį apie narsų berniuką Orioną, išdrįsusį pažvelgti savo baimei į akis.

Kauno valstybinio lėlių teatro nuotr.

Kauno valstybinio lėlių teatro nuotr.

Turas po parodą „Skaitmeninis-Virtualus-Tikras“, 14:00
M. Žilinsko dailės galerija, Nepriklausomybės a. 12

16-asis fotomeno festivalis „Kaunas Photo“ iš įvairių perspektyvų apžvelgia šiuolaikinę suskaitmenintą visuomenę. Festivalio organizatoriai kviečia susipažinti su fotografijos darbais nemokamuose turuose su gidu M. Žilinsko dailės galerijoje, kur yra įsikūrusi didžiausia teminės programos „Skaitmeninis-Virtualus-Tikras“ dalis. Sekmadieninio turo tema „Beskrolinant. 1 000 000 000 000 skaitmeninių vaizdų“. Turą praves festivalio koordinatorė Karolina Krinickaitė ir edukacinių programų vadovė Agnė Cesiulė.

Karolinos Krinickaitės nuotr.

Karolinos Krinickaitės nuotr.

VII-asis Lietuvos dūdmaišininkų „Susipūtimas“, 14:00
Kauno rajono muziejus, Pilies takas 1, Raudondvaris, Kauno r.

Dar visai neseniai dūdmaišis buvo apibūdinamas kaip užmirštas tradicinis lietuvių instrumentas, tačiau šiandien mūsų šalyje retas kuris nėra girdėjęs jo skambesio. Ūku, mašinine, murenka, labanarska dūda ir kitais vardais vadinamą instrumentą bando įvaldyti vis daugiau žmonių, besidominčių etnine muzika ir senosiomis tradicijomis. Muzikavimo dūdmaišiu tradicija Lietuvoje rašytiniuose šaltiniuose minima nuo XVI a. Atkeliavusi iš senųjų laikų, šiandien ji ne tik atgyja, bet ir įgauna naujas formas, išeina už etninės muzikos ribų ir randa vietą dabartinių muzikos kūrėjų sumanymuose. Tikrumas, autentika ir gyva tradicija lauks užsukusių į 7-ąjį Lietuvos dūdmaišininkų „Susipūtimą“.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Tarptautinis šokio festivalis AURA29. „Netikėtasis Dalí“, 16:00
Kauno rajono muziejus, Pilies takas 1, Raudondvaris, Kauno r

Dailininkas, skulptorius, autorius, režisierius ir pramogų salonų liūtas Salvador Domingo Felipe Jacinto Dalí i Domènech yra vienas didžiausių XX a. ekshibicionistų ir ekscentrikų, žymus savo siurrealistiniais kūriniais. Salvadoras Dalí garsėjo tuo, kad sugebėjo sukurti neaiškiausius ir intriguojančius visų laikų paveikslus. Spalvos, perspektyva ir gylis, sekant menininko pėdomis, palieka realų pasaulį ir žadina vaizduotę. Šokio teatras „Aura“ pristato performansą, skirtą šio išskirtinio menininko darbams Kauno rajono muziejuje. Choreografija: Birutė Letukaitė. Muzika: Zan Hoffman.

Organizatorių nuotr.

Donato Stankevičiaus nuotr.

TKKF. „Plastikinių rūmų žmonės“, 17:40
Kauno kultūros centras, Kęstučio g. 1

Tai tragikomedija, pasakojanti apie konservatyvioje ir provincialioje Lietuvos visuomenės dalyje gyvenančius laisvos sielos Adomą ir jo merginą Mariją. Adomas sunkiai dirba fabrike tam, kad galėtų išpildyti savo svajonę. Tam tenka paaukoti draugus, šeimą ir namus. Gyvendamas plastikinių vertybių pasaulyje Adomas stengiasi rasti vidinę ramybę ir priimti tinkamą sprendimą. Interviu su filmo režisieriumi Vytautu Tinteriu skaitykite čia. Daugiau Tarptautinio Kauno kino seansų rasite čia.

Namie. Kadras iš filmo

Namie. Kadras iš filmo

Maršrutas balandžio 20–25 dienoms
ANTRADIENIS, 04 20 Interaktyvus soc. tinklų spektaklis „Mirgėjimas“, 19:30 Online „Mirgėjimas“ – unikalus meninis vyksmas feisbuke. Jis kviečia žiūrovus...
Maršrutas balandžio 12–18 dienoms
PIRMADIENIS, 04 12 Irenos Mikuličiūtės-Mikos tapybos darbų paroda „Mano laikas kalbėti“ Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Jaunimo, meno ir...
Maršrutas kovo 29–balandžio 5 dienoms
PIRMADIENIS, 03 29 Virtuali paskaita „Veronikos Šleivytės fotofikcija: apie meną, moteris ir meilę“, 18:00 Online  Kauno meno mokyklos studentė...
Maršrutas kovo 23–28 dienoms
ANTRADIENIS, 03 23 Teatro savaitė. Spektaklis-pjesės skaitymas „Tikslai ir uždaviniai“, 18:00 Online K. M. Kulinič pjesė „Tikslai ir uždaviniai“...
Maršrutas balandžio 20–25 dienoms
ANTRADIENIS, 04 20 Interaktyvus soc. tinklų spektaklis „Mirgėjimas“, 19:30 Online „Mirgėjimas“ – unikalus meninis vyksmas feisbuke. Jis kviečia žiūrovus...
Maršrutas balandžio 12–18 dienoms
PIRMADIENIS, 04 12 Irenos Mikuličiūtės-Mikos tapybos darbų paroda „Mano laikas kalbėti“ Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Jaunimo, meno ir...
Maršrutas kovo 29–balandžio 5 dienoms
PIRMADIENIS, 03 29 Virtuali paskaita „Veronikos Šleivytės fotofikcija: apie meną, moteris ir meilę“, 18:00 Online  Kauno meno mokyklos studentė...
Maršrutas kovo 23–28 dienoms
ANTRADIENIS, 03 23 Teatro savaitė. Spektaklis-pjesės skaitymas „Tikslai ir uždaviniai“, 18:00 Online K. M. Kulinič pjesė „Tikslai ir uždaviniai“...
Patys skaitomiausi
Globoja
Leidžia