Maršrutas rugsėjo 16 – 19 dienoms

PIRMADIENIS, 09 16

Vokiečių dienos Kaune
Įvairios vietos

Šiais metais Kaunas žymi bendradarbiavimo 30 metų sukaktį su seniausiu miesto partneriu – Lipės apskritimi (Vokietija). Ta proga kartu su Vokietijos ambasada, Gėtės institutu ir Vokietijos-Baltijos šalių pramonės rūmais Kauno miesto savivaldybė organizuoja visame mieste išsibarstysiančių įvykių kupiną savaitę (09 16 – 09 22). Tarp programos akcentų – vokiški filmai „Romuvoje“, tapybos ir knygų parodos, vokiškų patiekalų degustacijos, net keli jungtiniai chorų koncertai, sporto renginiai, ekskursijos „Vokiečių pėdsakais po senuosius Šančius“, paskaita apie kraštovaizdžio architektūrą Vokietijoje, verslo kontaktų susitikimai. Visą vokiečių dienų Kaune programą rasite čia.

VD

Molotovo-Ribentropo pakto 80-mečio paminėjimas, 11:00 – 17:00
Sugiharos namai, Vaižganto g. 30

Molotovo-Ribentropo paktą įprasta minėti jo pasirašymo dieną – rugpjūčio 23-ąją, Lietuvoje jis betarpiškai siejamas su 1940-ųjų birželio 15 dienos Lietuvos okupacija, tačiau iš tiktųjų jis pradėjo „veikti“ 1939 m. rugsėjo 17 d., Sovietų Sąjungai užpuolus jau su naciais kariaujančią Lenkiją. Dėl to Sugiharos fondas „Diplomatai už gyvybę“ pasirinko šią datą taip primenant, kad Antrojo pasaulinio karo iniciatoriai buvo du totalitariniai režimai: ne tik nacių, bet ir sovietų. Renginio metu 11 val. Sugiharos namuose vyks britų istoriko Roger Moorhouse paskaita „Nazi Germany and the Soviet Union: The forgotten Great Power relationship of World War Two“ (paskaita anglų kalba). 15 val. startuos diskusija „Molotovo-Ribentropo paktas 80-ties metų perspektyvoje. Centrinės Europos patirtys“ (lietuvių kalba), kurioje dalyvaus dr. Bronius Makauskas, prof. Egidijus Aleksandravičius, dr. Simonas Strelcovas, moderuos dr. Linas Venclauskas.

Archyvinė nuotr.

Archyvinė nuotr.

Petro Venclovo knygos „Grumtynės“ pristatymas, 17:00
Maironio lietuvių literatūros muziejus, Rotušės a. 13

Maironio lietuvių literatūros muziejus kviečia į naujos rašytojo Petro Venclovo knygos „Grumtynės“ pristatymą. Renginyje bus minimas prozininko 75-as gimtadienis, tačiau bus kalbama ir apie, skaudžius kovotojų už laisvę ir savo valstybę likimus atskleidžiantį, novelių romaną. Renginyje kartu su autoriumi dalyvaus knygos leidėjas, rašytojas Viktoras Rudžianskas, rašytojas Gediminas Jankus, aktorius Andrius Žiurauskas, gros smuikininkas Kristijonas Venslovas bei kanklininkė Lijana Venslovienė.

69736143_949714458696567_4935675463356907520_n

„InfoKnygos“: V. Kulvinskaitės knygos „kai aš buvau malalietka“ pristatymas, 18:00
Kauno menininkų namai, V. Putvinskio g. 56

„InfoKnygos“ – tai Kauno menininkų namų kultūros informacijos centro renginių ciklas, kuruojamas kartu su Lietuvos rašytojų sąjunga, pristatantis per pastaruosius 3 metus išleistas lietuvių ir užsienio autorių knygas, atstovaujant jaunąją ir vyresniąją rašytojų kartas. Atsinaujinęs renginių ciklas „InfoKnygos“ pradedamas knygos „kai aš buvau malalietka“ pristatymu kartu su jos autore, rašytoja Virginija Kulvinskaite, kurią kalbins eseistė Paulina Drėgvaitė.

Paskaita „Įvadas į istorinę rekonstrukciją“, 18:00
Perkūno namas, Aleksoto g. 6

Istorinė rekonstrukcija – tai laisvalaikio praleidimo būdas, kurį pasaulyje pasirenka vis daugiau žmonių. Dėl efektyvios edukacinės funkcijos, šią veiklą propaguoti pradeda net ir tokios įstaigos kaip mokyklos ar muziejai. Istorinės rekonstrukcijos klubas „Saltus Gladii“ ir Perkūno namas-muziejus kviečia visuomenę artimiau susipažinti su šia veikla. Šios paskaitos metu klausytojai susipažins su istorinės rekonstrukcijos judėjimu Lietuvoje bei užsienyje, sužinos kaip jis veikia ir kuo jis svarbus tyrinėjant kultūra bei istoriją. Klausytojai turės galimybę gyvai susipažinti su viena iš pagrindinių šios veiklos sričių – istorinės aprangos atkūrimu ir išvysti kelias drabužių rekonstrukcijas.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

ANTRADIENIS, 09 17

Teatro festivalis jaunimui „Išeities taškas“: „Piramidė“, 15:00 / 18:00
Kauno menininkų namai, V. Putvinskio g. 56

Šių metų festivalio programoje – kūrėjai, kurie sako: „Daugiau jokių dėžučių!“ ir kviečia į viską pažiūrėti kitomis akimis. Jie kuria mums patirtis, po kurių pasaulis atsivers kitomis spalvomis, nebeatrodys toks nuobodus, toks svetimas, toks… Festivalis šįkart pasklis po miestą ir apims tikrai platų teatro formų spektrą – nuo interaktyvaus pojūčių iki gatvės teatro.

Spektaklis „Piramidė“ yra eksperimentinė terapinė kelionė į emocinius išgyvenimus, kurioje kiekvienas spektaklio dalyvis, apribojant pagrindinius žmogaus poreikius, turi galimybę atrasti jo/jos paties „laimės lygį“. Tai bus intymi teatro patirtis, leidžianti, kaip ir psichoterapijos seanso metu, atrasti paslėptus ir socialiai užgniaužtus poreikius. Spektaklis sukurtas jutimo patirties estetikoje, kuri visiškai pašalina regėjimo jausmą, siūlant spektaklio dalyviams leistis į įsivaizduojamą kelionę naudojant klausą, lytėjimą, kvapą ir skonį. Spektaklis anglų kalba.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

„Kaunas Photo“: parodos „Intelektualų vieškeliai Lietuvoje“ pristatymas, 17:00
Emanuelio Levino skveras, Žaliakalnio funikulieriaus papėdė, V. Putvinskio g. 22

Jau seniai esame atmetę Platono filosofo-valdovo idėją – vyrauja mintis, kad intelektualas neturėtų gauti politinės galios, neturėtų įsivelti į kasdienybės smulkmenas, neturėtų rizikuoti paskęsti menkavertėse detalėse, kad priešingai – turėtų išlaikyti galimybę žvelgti iš šono, pakiltų virš menkaverčių detalių, analizuotų tai, kas vyksta su mumis, blaiviai, nešališkai ir objektyviai. Fotomeno festivalio „Kaunas Photo“ 2019 programoje eksponuojama Viktoro Bachmetjevo ir Viliaus Dranseikos paroda „Intelektualų vieškeliai Lietuvoje“ – vieškelių ir gatvių, pakrikštytų filosofų vardais, vaizdų iš „Google maps“ kolekcija. Ši paroda radosi kaip tikslas ir kaip galimybė pažiūrėti, kokią vietą filosofams paskiria visuomenė. Antradienį 17 val. vyks pokalbis su darbo autoriais Viktoru Bachmetjevu ir Viliumi Dranseika apie jų parodą Emanuelio Levino skvere.

Česlovo Milošo gatvė Vilniuje.

Česlovo Milošo gatvė Vilniuje.

„Izraelio kinas tavo mieste“: „Buvau kadaise“, 18:00
Kauno apskrities viešoji biblioteka, Radastų g. 2

Izraelio ambasados inicijuotas projektas „Izraelio kinas tavo mieste“ vėl kviečia į kino vakarus. Pirmasis šio sezono filmas – „Buvau kadaise“, kurio veiksmas nukelia žiūrovus į vėlyvąjį 6-ąjį dešimtmetį, Haifos uostamiestį. Filmo siužetas – asmeninės istorijos, paremtos prisiminimais ir istorine atmintimi. Filme vaizduojama įtampa tarp jaunystės ir brandos, tarp Rytų Europos paveikto Izraelio socializmo ir 7-o dešimtmečio vakarietiškų tendencijų, tarp Sabros (Izraelyje gimusių žydų) ir pabėgėlių iš „ten“, kurie niekada nesukurs tikrų namų „čia“. „Buvau kadaise“ atspindi unikalią šalies mozaiką ir pretenduoja tapti Izraelio kino klasika.

70390539_2709387405746726_4023060832114966528_n

Teatro festivalis jaunimui „Išeities taškas“: „Kandidas, arba Optimizmo mirtis“ + diskusija, 18:00
Kauno miesto kamerinis teatras, Kęstučio g. 74A

„Kandidas, arba Optimizmo mirtis“ palies jaunosios kartos ambicijų, idealizmo ir jaunatviško maksimalizmo skaudų susidūrimą su realybe, kurioje pragyvenimas, išgyvenimas ir sugyvenimas atima svajonių įgyvendinimo laiką, o vėliau – ir norą. Optimistiškai auklėti būti ypatingais, užkariauti pasaulį ir siekti savo svajonių, nes „viskas įmanoma“, realioje „gyvenimo rinkoje“ atrandame, kad tenka daryti darbus, o ne svajones, pasaulyje išgyventi, o ne jį taisyti. Po spektaklio vyks diskusija, kurioje dalyvaus Paulina Drėgvaitė, Asta Volungė, Milda Pivoriūtė, Ieva Dryžaitė, o ją moderuos Rytis Zemkauskas.

Kūrybinės atminties dirbtuvės „Rašytinis žydų palikimas“, 18:00
Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Jaunimo, meno ir muzikos skyrius, A. Mapu g. 18

Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka kviečia į renginių ciklą skirtą pažinti žydišką palikimą ir atrasti savo kūrybinius sugebėjimus. Kūrybinėse atminties dirbtuvėse kartu su Kauno istorijos tyrinėtoja, gide, kūrėja Neringa Daniulaitiene dalyviai keliaus per Kaune gyvenusių ar iš Kauno kilusių žydų rašytinį palikimą – poeziją, prozą ir dienoraščius, išlikusius iš skaudaus holokausto laikotarpio. Antrųjų kūrybinių dirbtuvių tema – „Kitoks laikas“. Šios dirbtuvės bus skirtos iš Kauno litvakų kilusiam vienam įtakingiausių XX a. filosofui Emanueliui Levinui. Dirbtuvėse dalyvaus filosofas, Emanuelio Levino knygų vertėjas ir jam skirto centro įkūrėjas Viktoras Bachmetjevas.

Neringos Daniulaitienės nuotr.

Neringos Daniulaitienės nuotr.

Kūrybinės atminties dirbtuvės „Patirk žydų kultūrą“, 18:00
Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Šančių padalinys, Sandėlių g. 7

Kūrybinėse atminties dirbtuvėse kviečiame pažinti ir patirti žydų kultūros paveldą žaismingai ir netradiciškai. Kartu su „KultūrBendruoMeniškų“ projektų vadove ir gide Austėja Bliumkyte-Padgurskiene dirbtuvių dalyviai rinks vietinių šančiškių prisiminimus bei apmąstys istorines žinias pasitelkdami vizualųjį meną ir muzikos garsus. Dirbtuvėse kiekvienas turės galimybę bei kūrybinę laisvę atrasti savo asmeninį santykį su žydų kultūra. Pirmųjų dirbtuvių raktažodis – „įsivaizduok“. Jų metu žydų kultūros tyrinėtoja ir gidė Asia Gutermanaitė supažindins su žydų palikimu ekskursijoje po Šančius. Grįžę į biblioteką dalyviai gamins bendrą kūrybinį žemėlapį.

Šančių sinagoga. Jono Danielevičiaus nuotr.

Šančių sinagoga. Jono Danielevičiaus nuotr.

 

TREČIADIENIS, 09 18

Vokiečių dienos Kaune: komiksų paroda „Life is Live“, 9:00 – 17:00
Maironio lietuvių literatūros muziejus, Rotušės a. 13

Ilgą laiką Vokietijos komiksų menas sulaukdavo daugiau pašaipų nei susižavėjimo, tačiau po 1989 m. politinių permainų vokiški komiksai pasiekė naują sąmoningumo lygį. Šiuo metu naujas skaitytojų ir leidėjų gretas atranda pirmiausia grafiniai romanai, išsiskiriantys stilių įvairove. Knygų ir plakatų parodoje „Life is Live“ pristatomi išskirtiniai pastarojo meto grafiniai romanai, sukurti vokiškai kalbančiose šalyse. Tai puiki galimybė supažinti su piešėjais, kurių stilius turi lemiamos įtakos naujajai Baltijos šalių komiksų kultūrai.

69861919_947611865573493_7939680911367340032_n

12-oji Kauno bienalė. „Galerie Uberall“ vadovo ekskursija, 17:30
Kauno geležinkelio stoties požeminė perėja, prie mobilios meno galerijos „Galerie Uberall“ biuro

Šią vasarą, bendradarbiaujant su Kauno bienale, mobilios meno galerijos „Galerie Uberall“ biuras laikinai įsikūrė požeminėje perėjoje, vedančioje iš Kauno geležinkelio stoties. Iš čia bus pradedamos kiekvieną mėnesį vyksiančios galerijos direktoriaus vedamos ekskursijos po bienalę. Ekskursijų metu direktorius atskleis bienalės procesus ir užkulisius bei bandys atsakyti į labiausiai intriguojantį klausimą, ką iš tiesų reiškia „Po išvykimo | Prieš atvykstant“?.

Spektaklis „Demokratija“, 18:00
Nacionalinis Kauno dramos teatras, Laisvės alėja 71

Spektaklis „Demokratija“ – groteskiška istorija apie daugiabutyje gyvenančius kaimynus, kuriems įgrysta nuolat dingstanti elektra. Kaimynai suvokia šios problemos priežastį – elektros instaliacijoje apsigyveno graužikai. Įkūrę namo bendriją, kaimynai svarsto, kokiu būdu „padaryti tvarką“. Galiausiai, jie nusprendžia, kad naikinti reikia ne tik graužikus. Rašytojo Mindaugo Nastaravičiaus pjesė, pagal kurią Paulius Ignatavičius sukūrė komišką spektaklį „Demokratija“ buvo apdovanota „Auksiniu scenos kryžiumi“ kaip geriausias nacionalinis pastatymas.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Atviras mikrofonas, 19:00
Baras „Godo“, Laisvės al. 89-1D

Atviro mikrofono renginiai – neatsiejama viso pasaulio didmiesčių kultūros dalis. Mažais, baruose surengtais akustiniais pasirodymais savo karjerą pradėjo ne viena muzikos pasaulio žvaigždė. Atviras mikrofonas – renginys pritraukiantis savo kūrybą ir talentą norinčius parodyti atlikėjus bei gyvą muziką mylinčius klausytojus. Jaukioje ir draugiškoje kultūrinio baro „Godo“ aplinkoje ne tik smagiai praleisite rudenėjantį vakarą, bet ir turėsite galimybę atrasti dar nežinomus Kauno bei kitų miestų atlikėjus.

69776997_372740043404463_4808544405625503744_n

Teatro festivalis jaunimui „Išeities taškas“: „Signalai“, 22:00
Nemuno sala

Meno ir mokslo laboratorija kartu su teatro festivaliu „Išeities taškas“ pristato spektaklį-atmosferinį dangaus stebėjimą „Signalai“. Dangaus šviesuliai įkvepia mąstyti, kurti, tikėti dievų galybe ir žmogaus kosmine paskirtimi. Užvertę galvas į žvaigždynus įsiklausysite į jais sklindančius signalus: septyni skirtingi personažai žada rugsėjo vėsa dvelkiantį filosofinį, poetinį ir, žinoma, astronominį pasivaikščiojimą dangaus skliautais. Atmosferinio dangaus stebėjimo metu žiūrovus pasieks patys įvairiausi signalai – beliks juos priimti.

67870256_117685432908365_838192601872990208_n

KETVIRTADIENIS, 09 19

Teatro festivalis jaunimui „Išeities taškas“: eskizų peržiūros, 17:00
Kauno miesto kamerinis teatras, Kęstučio g. 74A

Teatro festivalis „Išeities taškas“ kviečia į jaunų teatro kūrėjų eskizų peržiūras, kurios vyks šį ketvirtadienį ir penktadienį. Ketvirtadienį savo darbą „Kafkoje“ pristatys Andrius Šiurys. Tai – audiovizualinis performansas-instaliacija, kurioje atkuriami psichologiniai rašytojo F. Kafkos kūrybos pasaulio bruožai, pasitelkiant aktorinį meną, elektroakustinę gyvai atliekamą muziką bei vaizdo projekcijas. Penktadienį eskizus pristatys Rugilė Tamošauskaitė, Naubertas Jasinskas ir Luca Vassos.

Leonido Donskio kabineto atidarymas, 17.30
Leonido Donskio biblioteka, VDU, V. Putvinskio g. 23

Kabinete pristatoma unikali jo asmeninių knygų kolekcija ir autoriaus kūrybinis palikimas. Ši mažoji akademinė studija, kuri įsikurs profesoriaus vardo bibliotekoje, bus atvira švietimo bendruomenei, miestui ir jo svečiams. Profesorius tikėjo, kad būtina sugrąžinti lėtą geros literatūros skaitymą nuolat sugrįžtant prie didžiųjų tekstų; spektaklių ir filmų pakartotinį žiūrėjimą; muziejų lankymą ir lėtą bendravimą su draugais ir šeima. Kabineto idėja tęsia ir įprasmina šias jo mintis.

Kūrybinės atminties dirbtuvės „Išvaikščioti žydų literatūrą“, 18:00
Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Aleksoto padalinys, Veiverių g. 43

Ketvirtadienį prasideda dar vienos atminties dirbtuvės – „Išvaikščioti žydų literatūrą“. Jų metu, pasitelkdami Kauno jidiš rašytojo Eliezerio Heimano apysaką „Abraomas Mapu“ (1937), kursite alternatyvų miesto žemėlapį. Tarpukariu hebrajų rašytojas A. Mapu buvo tapęs jungtimi tarp senojo ir besiformuojančio modernaus žydiško Kauno: jo vardu pavadinta gatvė, veikė biblioteka, jis minimas ne viename ano meto literatūriniame, publicistiniame, akademiniame tekste. E. Heimano apysaka taps impulsu ne tik giliau susipažinti su A. Mapu asmenybe ir kūryba, bet ir atrasti naujas gerai pažįstamų vietų reikšmes, diskutuoti apie atminties persidengimus, vietos ir literatūros santykį. Pirmojo susitikimo metu dalyviai diskutuos apie A. Mapu ir E. Heimano asmenybes, XIX a. ir tarpukario Kauną, žydų Apšvietą ir modernizmo literatūrą, jidiš ir hebrajų kalbas. Dirbtuvių vadovė – literatūrologė, jidiš literatūros tyrinėtoja Goda Volbikaitė.

71184126_2386902558097748_8613163454468980736_n

Koncertas „Keturi metų laikai“, 18:00
Kauno valstybinė filharmonija, L. Sapiegos g. 5

Kamerinis orkestras „I Solisti Aquilani“ ir smuikininkas Daniele Orlando, Italijoje pristatę naują programą „A. Vivaldi – Keturi metų laikai“ ir susilaukę teigiamo atgarsio, atvyksta į Lietuvą. Atlikėjai baroko muzikos pagalba nori atkreipti visuomenės dėmesį į pasaulines klimato problemas, todėl neatsitiktinai programoje pasirinktas A. Vivaldi „Keturių metų laikų“ kūrinys. Anot jų, gamta keičiasi neįtikėtinai greitai ir pasaulis su kiekviena diena tampa vis gležnesnis dėl užterštumo, o „Keturi metų laikai“ tampa nebe tokie pastebimi. Koncerto idėjai atlieps ir specialiai šiai programai sukurtas trumpametražis filmukas.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Teatro festivalis jaunimui „Išeities taškas“: „KI(t)OKIA“ + pokalbis su MMA atstovėmis, 18:00
Kauno miesto kamerinis teatras, Kęstučio g. 74A

„KI(t)OKIA“ – dviejų žmonių išpažintis, kurią stiprina (arba vėsina) atviras bei betarpiškas pokalbis su žiūrovu. Tai pokalbis, iškeliantis klausimus, bet neduodantis savojo atsakymo. Pokalbis be moralizavimo ir didaktikos. Pokalbis, kaip puiki galimybė be gėdos pratęsti dialogą namuose, mokyklose apie lytinį brendimą, seksą, meilę, jausmus ir atsakomybę. Ne tik prieš save, vienas kitą, bet ir… Po spektaklio vyks pokalbis su mergaičių ir moterų akademijos (MMA) atstovėmis – gydytojomis akušerėmis ginekologėmis: Raminta Baušytė, Lina Andrijauskienė ir Ieva Šiaudinytė.

Audriaus Šidlausko nuotr.

Audriaus Šidlausko nuotr.

„Fluxus Labas“: „Projektas 23/30: erdvės festivalis“, 18:30
Gedimino gatvė 30

„Fluxus Labas“ kviečia į „Projekto 23/30“ festivalį, kuriame bus pristatyta galutinė freskos vizija bei projekto proceso paroda. Renginyje laukia gyva muzika, vaišės, žaidimai, mainytuvės, pokalbiai ir net masažai.

70252847_615653875631133_3931437020638871552_n

Improvizacijos vakaras, 19:00
Baras „Godo“, Laisvės al. 89

Kultūros baras naują sezoną pradeda nauja iniciatyva – muzikantai improvizuoti čia kviečiami dukart per mėnesį. Laukiami visi grojantys, registruotis nereikia. Mikrofonas ir būgnai – bus, tereikia savų lėkščių ir lazdelių, gitarą siūloma atsinešti, o bare dar ir stovi pianinas.

„Laukas“ garsiai: Flash Voyage, 20:00
„Laukas“, M. Žilinsko galerijos terasa, Nepriklausomybės a. 12

Nuo siaurų Vilniaus gatvelių iki Nidos kopų – šią kauniečių grupę jau pažįsta visi mylintys roko muziką. Visai neseniai naują albumą pristatę Flash Voyage išbandys „Lauko“ aikštelę ir gros atsisukę veidu į mylimo miesto simbolius – soborą bei nuogo berniuko skulptūrą.

Donato Stankevičiaus nuotr.

Donato Stankevičiaus nuotr.

Premjera „Agnès apie Varda“, 20:30
Kauno kino centras „Romuva“, Kęstučio g. 62

Jai buvo lemta perkurti kino pasaulio taisykles. Kukli charakteriu, bet didi idėjomis Agnès Varda – kino pasaulio legenda, kiekvieno sinefilo bičiulė, „Naujosios bangos“ pradininkė, fotografė, menininkė. Jos paskutinis filmas yra kitoniškumo testamentas, kupinas polėkio, kūrybiškumo ir laisvės. Dvi valandas trunkančioje kelionėje, lydės šilti Agnès pasakojimai, sutiksite pažįstamus filmus, veidus ir kaimus.

varda-par-agnes-1200x857

Maršrutas balandžio 20–25 dienoms
ANTRADIENIS, 04 20 Interaktyvus soc. tinklų spektaklis „Mirgėjimas“, 19:30 Online „Mirgėjimas“ – unikalus meninis vyksmas feisbuke. Jis kviečia žiūrovus...
Maršrutas balandžio 12–18 dienoms
PIRMADIENIS, 04 12 Irenos Mikuličiūtės-Mikos tapybos darbų paroda „Mano laikas kalbėti“ Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Jaunimo, meno ir...
Maršrutas kovo 29–balandžio 5 dienoms
PIRMADIENIS, 03 29 Virtuali paskaita „Veronikos Šleivytės fotofikcija: apie meną, moteris ir meilę“, 18:00 Online  Kauno meno mokyklos studentė...
Maršrutas kovo 23–28 dienoms
ANTRADIENIS, 03 23 Teatro savaitė. Spektaklis-pjesės skaitymas „Tikslai ir uždaviniai“, 18:00 Online K. M. Kulinič pjesė „Tikslai ir uždaviniai“...
Maršrutas balandžio 20–25 dienoms
ANTRADIENIS, 04 20 Interaktyvus soc. tinklų spektaklis „Mirgėjimas“, 19:30 Online „Mirgėjimas“ – unikalus meninis vyksmas feisbuke. Jis kviečia žiūrovus...
Maršrutas balandžio 12–18 dienoms
PIRMADIENIS, 04 12 Irenos Mikuličiūtės-Mikos tapybos darbų paroda „Mano laikas kalbėti“ Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Jaunimo, meno ir...
Maršrutas kovo 29–balandžio 5 dienoms
PIRMADIENIS, 03 29 Virtuali paskaita „Veronikos Šleivytės fotofikcija: apie meną, moteris ir meilę“, 18:00 Online  Kauno meno mokyklos studentė...
Maršrutas kovo 23–28 dienoms
ANTRADIENIS, 03 23 Teatro savaitė. Spektaklis-pjesės skaitymas „Tikslai ir uždaviniai“, 18:00 Online K. M. Kulinič pjesė „Tikslai ir uždaviniai“...
Patys skaitomiausi
Globoja
Leidžia