Maršrutas lapkričio 22 – 24 dienoms

PENKTADIENIS, 11 22

Dovilės Dagienės paroda „Čia tada, ten dabar“, 11:00 – 18:30
Galerija „Meno parkas“, Rotušės a. 27

Parodoje eksponuojamos nuotraukų serijos, kurios tyrinėja atminties, vaizduotės, laiko ir vietos sąsajas bendresne fotografinio vaizdo samprata, kuri susiliečia su šiuolaikinės visuomenės problemomis. Kūrybiniai ieškojimai grįsti keliamais klausimais: kokiais pavidalais egzistuoja laikas, kiek laiko trunka momentas, kaip fotografijos išreiškia laiko trukmę ar tam tikrą laiko atkarpą. Pristatomi astrofotografiniai tyrinėjimai – nakties dangaus ir kosminių kūnų judėjimo atspaudai palikti žemės paviršiuje, atmintyje ir šviesai jautriame popieriuje. Analoginiu būdu sukurtų fotografijų serija remiasi faktu, jog Saulės šviesa Žemės paviršių pasiekia per maždaug 8 minutes. Kiekviename dvigubos ekspozicijos atspaude tarp užfiksuotų Saulės spindulių šviesos yra aštuonių minučių tarpas. Šią studiją galima vertinti kaip kūrybinį eksperimentą bandant perteikti laikinumą ir neapgręžiamą fizinio laiko tėkmę ribotomis statiškos plokštumos priemonėmis. Paroda yra galerijos „Meno parkas“ projekto „2019. Akcentai“ dalis.

Dovilės Dagienės nuotr.


Edukacija „Antano Gudaičio meno paslaptys“, 17:00
Kauno paveikslų galerija, K. Donelaičio g. 16

Kauno paveikslų galerija kviečia į edukacinių programų ciklą, pristatantį XX a. 7–8 deš. lietuvių menininkų ekspoziciją, kuri netrukus iškeliaus į muziejaus fondus. Pirmame užsiėmime „Antano Gudaičio meno paslaptys“ su kūrėjo darbais ir ideologija supažindins programos vedėja, tapytoja Eglė Velaniškytė, kuriai, kaip ji pati sako, teko laimė studijuoti pas pristatomą menininką. A. Gudaitis yra išskirtinė asmenybė lietuvių dailės panoramoje. Gimęs 1904 m., menininkas išgyveno daugelį istorinių transformacijų, įvairių meno mokyklų įtaką, kūrybinių ieškojimų ir atradimų džiaugsmą. A. Gudaitis, mokęsis pas geriausius tarpukario Kauno ir Europos menininkus, vėliau pats mokė ištisas kartas talentingų menininkų ir sukūrė įvairių žanrų, spalvomis žaižaruojančių, nepamirštamų paveikslų bei išvystė savitą stilių. Išankstinė registracija į edukaciją tel. 8 675 131 61


Šiuolaikinės muzikos festivalis „Iš arti“: koncertas „Atspindžiai “, 18:00
Kauno valstybinė filharmonija, L. Sapiegos g. 5

Festivalio paskutiniame koncerte bus galima išgirsti kelias jūras, kurias prieš daugiau nei tris dešimtmečius savo kalba ir muzikiniais garsais „tapė“ kompozitorius Eduardas Balsys. Šiandien tradiciją tęsia jo kompozicijos klasėje studijavusi Dalia Kairaitytė. Eduardo Balsio „Jūros atspindžiai“ koncerte bus nusilenkimas lietuvių moderniosios muzikos meistrui, kurio 100–sias gimimo metines šiemet mini visos Lietuvos muzikų gildijos. Nusilenkimu meistrui galima įvardinti ir kompozitorės Dalios Kairaitytės naują kūrinį „Nerimo jūra su EdBa garsų inkrustacijomis“. Koncerte taip pat skambės Niujorke gyvenančios kompozitorės Žibuoklės Martinaitytės premjera violončelei ir styginių orkestrui. Festivalio programą papuoš ir dvi populiarios užsienio kompozitorių partitūros. Viena jų – energingoji Johno Adamso „Shaker Loops I“, antroji – lenkų kompozitoriaus Wojciecho Kilario „Orawa“. Kūrinius atliks Klaipėdos kamerinis orkestras (vadovas Mindaugas Bačkus).

Organizatorių nuotr.


Knygų „AmorRoma“ pristatymas, 18:00
Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Jaunimo, meno ir muzikos skyrius, A. Mapu g. 18

Jurgos, Pauliaus ir Simono Jurkevičių „AmorRoma. Amžinojo miesto gidas“ – tai trijų lietuvių su meile parašyta knyga apie miestą, į kurį veda visi keliai. Septyniolika metų Romoje praleidęs profesionalus gidas Simonas jus vedžios po Amžinąjį miestą ne kaip turistą, o kaip vaikystės bičiulį, pasakodamas savo paties patirtas istorijas miesto architektūros, meno įžymybių, kino pasaulio fone. Mados žurnalistė Jurga paaiškins, kodėl jai maloniau stebėti elegantiškas poras Romoje nei mados industrijos mieste Milane, bei patars, kaip skaityti savitą Romos vyrų ir moterų elegancijos abėcėlę. Gastronomijos apžvalgininkas Paulius papasakos apie unikalų Romos skonį ir apie tai, kur ieškoti geriausios espreso kavos bei aperityvo. Trijų Jurkevičių (beje, šiame projekte dalyvauja ir jauniausioji rašančios šeimos atstovė Barbora – ji pasakoja apie Romos jaunimo pramogas) gidas „AmorRoma“ – tai knyga tiems, kurie dar nebuvo Romoje, ir tiems, kurie įmetę monetą į Trevi fontaną jau svajoja sugrįžti.


Slemas #28, 19:00
Kauno menininkų namai, V. Putvinskio g. 56

Po išvykstamojo trenksmo „Sakramente“ slemas grįžta į tarpukario vilą ir, kaip visada, yra atviras sakytiniam žodžiui – tiek pradedančiųjų lyrikų, tiek patyrusių slemerių. Taisyklės kaip visada. 28-ojo slemo vedėjas – Julius Uogelė. Iškilus klausimams, kreiptis asta@kmn.lt.


Spektaklis „Vėjo prigimtis“, 19:00
Kauno miesto kamerinis teatras, Kęstučio g. 74A

„Vėjo prigimtis“ – pasakojimas apie kartų skirtumus, apie tai, kokią įtaką tėvai gali daryti jauno žmogaus pasirinkimams – siekti savo ar tėvų suformuotų idealų? „Tai spektaklis sūnums ir jų tėvams, tėvams ir jų sūnums apie tą vyrų pusę, kurios nerodome. Ne apie nerodomus jausmus, bet lūkesčius, kuriuos tėvas iškelia virš sūnaus galimybių juos pasiekti. Ir apie neišvengiamą gėdos jausmą, kurį patiriame todėl, kad per daug stengėmės“, – spektaklio temą pristato režisierius Gildas Aleksa.

Kauno miesto kamerinio teatro nuotr.


Chorų festivalis „Cantate Domino“: festivalio svečių koncertas, 19:00
Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčia, Rotušės a. 8

27-asis chorų festivalis „Cantate Domino“ penktadienį kviečia į koncertą, kuriame savo programas pristatys svečiai iš Rusijos, Lenkijos ir Indonezijos. Dalyvauja: mišrus vokalinis ansamblis „Canticum Festum“ (vadovė Liubov Pivovarova), vaikų choras „Avrora“ (vadovė Anastasia Belyaeva), katedros berniukų choras „Pueri Cantores Tarnovienses“ (vadovas Grzegorz Piekarz) ir Jakartos jaunimo choras (vadovas Septo Adi Kristanto Simanjuntak).

Premjera: „Perkaitimas“, 21:00
Nacionalinis Kauno dramos teatras, Laisvės al. 71

„Perkaitimas“ – naujausias šokio trupės „Nuepiko“ spektaklis. Spektaklio kūrėjai tyrinėja, analizuoja ir menine kūno kalba interpretuoja perkaitimo terminą, kuris daugiausiai siejasi su mūsų dienomis šiuolaikinei visuomenei itin būdingais nuolatinio skubėjimo, persidirbimo, konkurencijos, statusų, virtualybės pertekliaus, daugybės tapatybių ir įsipareigojimų turėjimo vienu metu padariniais. Nors spektaklio tema yra gana plati ir tampa vis aktualesne globaliu mastu, tačiau darbu nesiekiama kažkieno moralizuoti, o veikiau telkiamasi į save ir keliamas klausimas: „o kur gi aš pats degu, deginu save?“. Nuolatinis šio klausimo kėlimas ne tik vis plačiau atidengia temos ir kūrybos plotus, bet ir skatina atsigręžti į savo gyvenimo būdą, įpročius, elgesius, formuoja mūsų kūrybinio proceso darbo etiką, vertybes, tarpusavio santykius. Tad pristatomas spektaklis yra veikiau savirefleksija, kuri, tikimasi, taps priemone mums visiems – spektaklio kūrėjams ir žiūrovams, sąmoningiau pabūti su perdegimo tema.

Marius Pinigis. Tomo Petreikio nuotr.


„Scanorama“: „Raudoni bateliai“ (Red Shoes), 21:00
„Forum Cinemas“, Karaliaus Mindaugo pr. 49

Kylanti baleto žvaigždė blaškosi tarp švelnių jausmų jaunam muzikantui ir fanatiško atsidavimo šokiui, kurį įkūnija mefistofeliškas baleto meistras, atvedęs ją į didžiąją sceną. Pagal to paties pavadinimo Hanso Christiano Anderseno pasaką sukurta melodrama laikoma geriausiu Michaelo Powello ir Emerico Pressburgerio filmu, kuriame neprilygstamas Moiros Shearer ir Antono Walbrooko duetas meistriškai atskleidžia grožiu ir žiaurumu grįstą baleto esmę, o spalvų žaismė žada išskirtinį estetinį malonumą paties išrankiausio žiūrovo akiai.


ŠEŠTADIENIS, 11 23

Gyvosios istorijos festivalis
Perkūno namas, Aleksoto g. 6

Viduramžių mylėtojų kolektyvas „Saltus Gladiī“ kviečia paversti vieną seniausių Kauno namų tokiu, koks jis buvo prieš 500 metų. Į festivalį sukviesti rekonstruktoriai, atkuriantys vėlyvųjų viduramžių, įvairių geografinių regionų istoriją bei kultūrą. Festivalis vyks nuo šeštadienio 11 val. iki sekmadienio 15 val. Programa. 

„Saltus Gladiī“ nuotr.


Lietuvos kariuomenės diena, 10:00 – 13:00
Vytauto Didžiojo karo muziejus, K. Donelaičio g. 64

Vytauto Didžiojo karo muziejus ir Kauno įgula kviečia kartu švęsti Lietuvos kariuomenės dieną. Programoje: mišios Šv. arkangelo Mykolo (įgulos) bažnyčioje, karių žygiuotė į Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelį, rikiuotės formavimas, Vyčio Kryžiaus ordino vėliavos pakėlimas, sveikinimo kalbos. Taip pat Vytauto Didžiojo karo muziejuje bus eksponuojama Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų paroda „Liečiantys dangų“.


„Vaikų muzikos diena“, 12:00 – 16:00
Kauno valstybinė filharmonija, L.Sapiegos g. 5

Kauno filharmonija mažiausius ir smalsiausius klausytojus kviečia į „Vaikų muzikos dieną“. Visą šeštadienio popietę truksiančio renginio metu filharmonijos salėse ir repeticijų kabinetuose jaunųjų lankytojų  lauks muzikos mokytojai, pasiruošę atskleisti didžiausias instrumentų paslaptis. Vaikai galės mušti būgnais, groti fleita ir gitara, skambinti koncertiniu fortepijonu, griežti smuiku ar violončele, susipažinti su tradiciniais liaudies instrumentais ir net išbandyti savo jėgas jaunojo kompozitoriaus amplua. Kauno fortepijoninio trio atlikėjos pakvies mažuosius į linksmas ir šmaikščias edukacines programėles „Žaidžiame koncertą“.

Organizatorių nuotr.


Edukacija šeimai „Kaip gimsta skudutis“, 12:00
Kauno miesto muziejaus Tautinės muzikos skyrius, L. Zamenhofo g. 12

Ar kada susimąstėte, kokios paslaptys slypi paprastame vamzdelyje? Jis yra daugybės muzikos instrumentų pagrindas: skudučio, klarneto, saksofono ir net vargonų. Šeimoms skirto edukacinio užsiėmimo metu iš natūralaus vamzdelio, augančio upių pakrantėse, staliaus įrankiais patys kursite tikrų tikriausią muzikos instrumentą – iš pradžių skudutį, švilpą, o galiausiai ir fleitą, kuriais pasimokysite groti. Būtina išankstinė registracija tel. +370 694 20643 arba el. paštu tm.kasa@kaunomuziejus.lt

Ekskursija „ Centro medinukų likimai: tarpukariu ir dabar “, 12:30
VDU bendrabutis, Vytauto pr. 71

Šeštadienį gidė dr. Marija Oniščik kviečia į paskutinį šio sezono „blogo oro“ pasivaikščiojimą „Centro medinukų likimai: tarpukariu ir dabar“, kuris prasidės ten, kur buvo viešbutis „Baltija“, o dabar veikia VDU bendrabutis. Šiemet Kauno architektūros festivalis supažindino su „gėdos architektūros“ fenomenu, o spalį vyko diskusija apie medinukų centre reikalingumą bei buvo pristatytas jų žemėlapis. Dabar iniciatyva „Gražinkime Kauną“ kviečią pamatyti Kęstučio, Putvinskio ir Donelaičio gatvėse bei Laisvės alėjoje išlikusius medinius namus ir pagerbti neseniai išnykusių atminimą.

V. Jasinevičiaus nuotraukos fragmentas iš Archimede.lt


Kūrybinio rašymo dirbtuvės „Mitinis Kauno žvėris: herojus ar antiherojus?“, 14:00
„TEMPO“ erdvė, M. Daukšos g. 34

Kūrybinio rašymo dirbtuvėse su rašytoja Sandra Bernotaite bus pristatytas Kauno mitinio žvėries personažas ir istorijos, kurias jau sukūrė miesto bendruomenės. Teoriškai ir praktiškai dalyviai bandys atsakyti į klausimą, kas yra herojus ir antiherojus? Kuriam tipui priklauso Žvėris? Dirbsite su jo charakterio elementais ir kursite galimų pasirinkimų žemėlapį.


Edukacija „Po pasaulį su dailininku A. Žmuidzinavičiumi“, 14:00
A. Žmuidzinavičiaus memorialiniai namai, V. Putvinskio g. 64

Edukacinio užsiėmimo metu susipažinsite su dailininko A. Žmuidzinavičiaus gyvenimu, kūryba ir didžiausia gyvenimo aistra – kelionėmis. Pasukę galvas ir surinkę dėliones kartu išsiaiškinsite, kokie pasaulio kraštai įkvėpė dailininką kurti paveikslus, kuris kraštas buvo pats mieliausiais jo dzūko širdžiai bei kokius nuotykius menininkas patyrė per savo keliones. Registracija telefonu: 8 675 13 372.


Spektaklis „Lietuviškoji Nora“, 15:00
Nacionalinis Kauno dramos teatras, Laisvės alėja 71

Monika Mironaitė – primadona, kurios gyvenimas ir kūryba aprėpia Lietuvos teatro šimtmetį. Tai aktorė, kurios išskirtinį talentą liudija daugelis jos amžininkų – teatralų ir žiūrovų, o jos dramatiško asmeninio gyvenimo istorija apipinta daugybe gandų ir legendų. M. Mironaitės sukurtas Noros vaidmuo klasikinėje H. Ibseno dramoje „Lėlių namai“ įėjo į Lietuvos teatro istoriją kaip vienas įdomiausių ir ryškiausių aktorės kūrybinių darbų. Spektaklis „Lietuviškoji Nora“ (rež. Birutė Mar) – tai dokumentinė mozaika iš M. Mironaitės laiškų, prisiminimų, dienoraščių, interviu, jos kūrybos vakaruose skaitytų eilėraščių ir pasisakymų, amžininkų prisiminimų, o taip pat Henriko Ibseno dramos „Lėlių namai. Nora“ ištraukų, savitai susišaukiančių su dramatišku legendinės aktorės gyvenimu.

Organizatorių nuotr.


Spektaklis „Saulėtoji linija“, 18:30
„Teatro klubas“, Vilniaus g. 22

Teatro „Atviras ratas“ kūrėjai Vesta Šumilovaitė ir Justas Tertelis kviečia žiūrovus į vienos dalies spektaklį pagal vieno populiauriausių šiuolaikinių rusų dramaturgų – Ivano Vyrypajevo – pjesę „Saulėtoji Linija”. Nors I. Vyrypajevas labai gerai pažįstamas Lietuvos teatro publikai, tačiau spektaklis pagal šią pjesę Lietuvoje kuriamas pirmą kartą. Pjesės fabula remiasi dviejų sutuoktinių konfliktu, kuriuo bandoma išspręsti bei atskleisti vyro ir moters santykių painumą, susikaupusias nuoskaudas ir neišsipildžiusius lūkesčius, vis gilinančius prarają tarp dviejų žmonių. „Saulėtoji linija” – tai drąsus ir atviras aktorių dueto eksperimentas, kuris ne tik tęsia teatro laboratorijos siekį kalbėti su žiūrovais savita teatrine kalba bei šiandienai aktualiomis temomis, bet ir kviečia atpažinti save teatre, pasitelkiant lengvą autoironiją, humoro jausmą bei pažinimo džiaugsmą.

Organizatorių nuotr.


„Colours of Bubbles“ koncertas, 19:00
„Gargaras“, Raudondvario pl. 101

Viena žymiausių Lietuvos indie roko grupių „Colours of Bubbles“ sugrįžo su ilgai lauktu nauju studijiniu albumu „9 mm“.  „Šis albumas yra tai, dėl ko grupė susikūrė prieš daug metų“, – sako muzikantai. „Taip pat tai, dėl ko Šiauliai buvo vadinami lietuvišku Mančesteriu.“ Pasak jų, ankstesnis grupės albumas „She Is the Darkness“ buvo tamsus, minorinis, todėl naujame norėjosi daugiau šviesaus gitarinio skambesio.


„Fake Twins“: „Younger Than Me“, 23:00
„Lizdas“, Nepriklausomybės aikštė 12

„Tu gali sustabdyti vakarėlį, bet negali sustabdyti ateities“, – štai tokiu lozungu savo gerbėjus pasitinka italų duetas „Younger Than Me“. Šie du linksmi veikėjai ne tik nuoširdžiai mėgaujasi jaunystės kultu ir reivo kultūra, bet ir daugiau nei puikiai atitinka vakarėlių serijos „Fake Twins“ pavadinimą. Tyčia ar netyčia pasirinkti būtent jie – galėsite užklausti iniciatorių, kitų netikrų dvynukų: „Kandy Killers“ ir „BDHBTS“. Lyg maža už pulto būtų jau 6 sunkiai sulaikomų naktinių personažų, prie šutvės jungiasi ir trečias brolis, kažkur savo dvynį praganęs Zakmina.

SEKMADIENIS, 11 24

Spektaklis „7 ratai“,12:00
Kauno miesto kamerinis teatras, Kęstučio g. 74A

Skambant gyvai atliekamai lietuvių liaudies vokalinei, sutartinių bei tautinių instrumentų muzikai, kartu su spektaklio mažieji jungiasi į apeigas ir žaidimus. Ievos Jackevičiūtės „7 ratai“ – tai kelionė per 7 skirtingas spalvas, garsus, kokybes, būsenas, ritualines apeigas. Tai smagumas drauge su aktoriais patirti, kaip paprasti kasdieniai ritualai, žaidimai, dainos ir pasakos gali tapti nekasdieniškais patyrimais ir bendryste.

Viktorijos Lankauskaitės nuotr.


„Fluxus Labas“: popierinių žibintų kūrybinės dirbtuvės, 12:30
„TEMPO“ erdvė, M. Daukšos g. 34

Dažnai tamsiuoju metų laiku norisi daugiau jaukumo – žvakių šviesa, lemputės, besikūrenanti ugnis šaltiems vakarams suteikia daugiau vidinės šilumos nei įprastai. „Fluxus Labas“ kviečia susikurti šį jaukumą – pasipuošti namus ar kiemus savo pačių pagamintais popieriniais žibintais. Specialių įgūdžių tam nereikia, todėl žibintų dirbtuvėse laukiami visi.

M. Plepio nuotr.


Tautinių šokių festivalis „Rudens ratelis“, 13:00
Kauno kultūros centras, Kęstučio g. 1

Liaudies šokių mėgėjus kviečia jau tradiciniu tapęs tautinių šokių festivalis „Rudens ratelis“. Šiemet festivalyje pasirodys Kauno kolegijos tautinių šokių kolektyvas „KauKas“, Kauno kolegijos ir Juozo Gruodžio konservatorijos dainavimo studija, LSMU Veterinarijos akademijos tautinių šokių kolektyvas „Džigūnas“ ir Kauno technikos kolegijos tautinių šokių kolektyvas „Pušynėlis“.


„Fluxus Labas“: filmas „Mes tik pavogėm truputį tuščios erdvės“, 14:00
„Parakas“, Prancūzų g. 2

Filmas „Mes tik pavogėm truputį tuščios erdvės“ perteikia fenomenalų reiškinį, vykstantį Londone, kur lietuvių skvoterių (angl. squatter – žmonės, neteisėtai užimantys apleistus pastatus) yra daugiau nei pačių britų. Kodėl tiek daug jaunų lietuvių pasirinko migraciją ir būtent tokį gyvenimo būdą? Tai žmonės, kurie nusprendė išvažiuoti ne dėl finansinių paskatų, o dėl laisvės. Iš filmo režisieriaus V. Tinterio ir S. Sabonytės – ilgametės skvoterės, sukaupusios itin turtingą vaizdo archyvą, medžiagos buvo sukurtas dokumentinis filmas apie alternatyvų gyvenimo būdą, kurį pasirinko nemažai jaunų žmonių, pavargusių nuo konformizmo Lietuvoje. Šis filmas yra dedikacija jiems ir jų gyvenimo būdui.


LKL: Kauno „Žalgiris“ – Alytaus „Sintek-Dzūkija“, 17:00
„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50

„Žalgirio“ savaitę užbaigs „Betsafe–LKL“ mačas su svečiais iš Alytaus. Legendinio žalgiriečio Valdemaro Chomičiaus vadovaujami dzūkai niekada negaili savęs ir aikštėje palieka viską. Įkvėpkime savo komandą dar vienai pergalei.

„Scanorama“: „Derva“ (Harpiks), 21:20
„Forum Cinemas“, Karaliaus Mindaugo pr. 49

13-metė Liv gyvena giliai miške su tėvu Jensu ir nutukusia, nuolat lovoje gulinčia, motina Marija. Atsiriboję nuo išorinio pasaulio, jie išgyvena iš to, ką jiems gali pasiūlyti gamta. Miškas – puiki vieta augti paauglei. Iš jo alsavimo ir jo gyventojų stebėjimo Liv išmoksta daug svarbių tiesų. Tačiau ji nežino vieno: jos tėvai meluoja likusiam pasauliui, jog Liv mirė, kad galėtų pasprukti nuo visuomeninių normų ir atsakomybių.

Maršrutas kovo 29–balandžio 5 dienoms
PIRMADIENIS, 03 29 Virtuali paskaita „Veronikos Šleivytės fotofikcija: apie meną, moteris ir meilę“, 18:00 Online  Kauno meno mokyklos studentė...
Maršrutas kovo 23–28 dienoms
ANTRADIENIS, 03 23 Teatro savaitė. Spektaklis-pjesės skaitymas „Tikslai ir uždaviniai“, 18:00 Online K. M. Kulinič pjesė „Tikslai ir uždaviniai“...
Maršrutas kovo 16–21 dienoms
ANTRADIENIS, 03 16 Parodų lankymas Galerija „Meno parkas“, Rotušės a. 27 Šią savaitę po truputį ima vertis muziejai ir...
Maršrutas vasario 15–21 d.
PIRMADIENIS, 02 15 Pokalbis su su knygos „Ponios Smetonienės virtuvė“ autorėmis, 16:00 facebook.com/kvb.lt Kauno apskrities viešoji biblioteka prisijungti pokalbiui...
Maršrutas kovo 29–balandžio 5 dienoms
PIRMADIENIS, 03 29 Virtuali paskaita „Veronikos Šleivytės fotofikcija: apie meną, moteris ir meilę“, 18:00 Online  Kauno meno mokyklos studentė...
Maršrutas kovo 23–28 dienoms
ANTRADIENIS, 03 23 Teatro savaitė. Spektaklis-pjesės skaitymas „Tikslai ir uždaviniai“, 18:00 Online K. M. Kulinič pjesė „Tikslai ir uždaviniai“...
Maršrutas kovo 16–21 dienoms
ANTRADIENIS, 03 16 Parodų lankymas Galerija „Meno parkas“, Rotušės a. 27 Šią savaitę po truputį ima vertis muziejai ir...
Maršrutas vasario 15–21 d.
PIRMADIENIS, 02 15 Pokalbis su su knygos „Ponios Smetonienės virtuvė“ autorėmis, 16:00 facebook.com/kvb.lt Kauno apskrities viešoji biblioteka prisijungti pokalbiui...
Patys skaitomiausi
Globoja
Leidžia