Maršrutas lapkričio 18 – 21 dienoms

PIRMADIENIS, 11 18

„Fluxus Labas“: Gričiupio pašto atidarymas, 14:00
Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Girstupio padalinys, Kovo 11-osios g. 24

Artėjant laiškų rašymo sezonui, atsidaro specialus Gričiupio paštas. „Fluxus Labas” kviečia susitikti Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Girstupio padalinyje ir susipažinti su naujomis, ypatingomis laiškų dėžutėmis, kurių dizainas yra įkvėptas tarpukario Kaune veikusio pašto. Renginio metu rašysite ir siųsite pozityvių minčių, netikėtų pastebėjimų ir jaukių istorijų kupinus laiškus kaimynams, išgirsite apie numatomą paštininkų komandos tinklą ir kursite pašto ženklus.


„Scanorama“: „Serbė“ (Srbenka), 17:10
„Forum Cinemas“, Karaliaus Mindaugo pr. 49

1991 metais žiemą Kroatija gynėsi nuo kaimynės Serbijos karinės agresijos. Tarp nekaltų šio konflikto aukų buvo ir serbų paauglė Aleksandra Zec, pakarta Zagrebe. Pasikeitus kartai, teatro režisierius Oliveris Frljićius stato spektaklį, skirtą Zec istorijai, su jauna serbe Nina, atliekančia pagrindinį vaidmenį. Priešais Nebojšos Slijepčevićiaus kamerą jų repeticijos virsta kolektyvinės terapijos sesijomis.


ANTRADIENIS, 11 19


Šiuolaikinės muzikos festivalis „Iš arti“: koncertas „Muzika septyniems“, 18:00
Kauno valstybinė filharmonija, L. Sapiegos g. 5

Du Kauno kameriniai ansambliai jungiasi į vieną ansamblį, kad patvirtintų festivalio programos išskirtinumą. Elegantiškas Kauno fortepijoninis trio atiduos pagarbą Eduardui Balsiui, kurio šimtąsias gimimo metines minime šiemet, ir atliks D. Šostakovičiaus fortepijoninį trio. Itin spalvingus ir skirtingus kūrinius pristatys Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatas Kauno styginių kvartetas. Programoje skambės populiarios Johno Lennono ir Paulo McCartney’io dainos aranžuotė, kaip įrodymas, kad populiari muzika gali turėti daug gyvenimų ir kibirkščiuoti virtuozine technika bei stilinga bravūra.

Organizatorių nuotr.

„Kauno atminties ekranai“: „Aš priglaudžiau prie žemės širdį“, 18:00
Kauno apskrities viešoji biblioteka, Radastų g. 2

Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia į antrą ciklo „Kauno atminties ekranai“ filmą „Aš priglaudžiau prie žemės širdį“ apie dvi pirmąsias Kauno ponias – seseris Sofiją ir Jadvygą Chodakauskaites. Svečiuose – filmo režisierė Ramunė Kudzmanaitė ir Istorinės Lietuvos Respublikos Prezidentūros darbuotoja, istorikė, knygos „Seserys“ („Versus Aureus“, 2014) autorė Ingrida Jakubavičienė. Vakarą ves kino istorikas ir kritikas Gediminas Jankauskas.


Istorinio kostiumo dirbtuvės, 18:00
Perkūno namas, Aleksoto g. 6

Hudas – tai viduramžių laikų gobtuvas, vilkėtas vėsesniu oru, siekiant apsisaugoti nuo vėjo bei lietaus. Šis apdaras gali būti puikiai pritaikomas ir šiuolaikiniame garderobe. Perkūno namas kviečia istorinio kostiumo dirbtuvėse išmokti pasigaminti šį praktišką drabužį. Registracija.


Knygos „Tamsa ryja tamsą“ pristatymas ir susitikimas su autoriumi, 18:30
Kauno Tvirtovės VII Fortas, Archyvo g. 61

„Tamsa ryja tamsą“ – pirmoji „Umbros“ kronikų knyga. Tai pasakojimas apie pasaulį, panašų į mūsiškį, tokį, koks jis buvo XVII – XVIII amžiuje. Panašų, ir tuo pat metų visiškai kitokį. Fantastikos žanro knygą pristatys jos autorius Gintautas K. Ivanickas.


Šokio vakaras „Amor. Pasión. Tango.“, 18:30
„Teatro klubas“, Vilniaus g. 22

2013–aisiais Carla Domínquez ir Julio Seffino pradėjo savo kaip profesionalių šokėjų karjerą su „Random Creativos“ menininkų grupe ir po kelių mėnesių gavo vietą viename žymiausių tango centrų Buenos Airėse „Señor Tango“. Šiemet jie gastroliuoja po visą pasaulį, o prieš pat atvykstant į Lietuvą užbaigė savo turą JAV. Kaune šokėjus pasitiks vietos tango bendruomenė su bičiuliais iš muzikos pasaulio.


„Scanorama“: Naujasis Baltijos kinas. Lietuvių konkursinių filmų programa, 19:00
„Forum Cinemas“, Karaliaus Mindaugo pr. 49

Naujasis Baltijos kinas – tai tarptautinė trumpametražių filmų konkursinė programa, skirta jauniesiems kino kūrėjams, dar nedebiutavusiems ilgametražėje formoje. Programa atspindi jauno kino tendencijas, vyraujančias temas ir aktualias problemas, svarbiausiu tikslu išlaikant naujų talentų paiešką ir sukuriant jiems dėmesio lauką. Lietuvos konkursinėje programoje šiemet pristatomi šie filmai: „Kampas“ (rež. Klementas L. Davidavičius), „Močiutės blynai“ (rež. Vykintas Labanauskas, Dominyka Adomaitytė), „Vienas gyvenimas“ (rež. Marija Stonytė), „Šviesus rytojus“ (rež. Urtė Sabutytė), „Laiku“ (rež. Jorė Janavičiūtė).

Kadras iš filmo „Laiku“.


Eurolyga. Kauno „Žalgiris“ – Atėnų „Panathinaikos“, 19:10
„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50

Kiekvienas „Eurolygos“ mačas – tai jėgų, psichologinio pasiruošimo ir žaidybinės išminties išbandymas. Į Kauną atvykstantys graikai puikiai pažįsta Luką Lekavičių – šis į „Žalgirį“ grįžęs lietuvis net du sezonus praleido Atėnuose. Bet ar to „Panathinaikos“ ekipai pakaks? Sausakimša „Žalgirio“ arena verčia abejoti.

TREČIADIENIS, 11 20

Gedimino Kajėno knygos „33 portretai“ pristatymas, 17:00
Kauno menininkų namai, V. Putvinskio g. 56

Lietuvos kultūros žurnalisto Gedimino Kajėno parengta knyga „33 portretai: pokalbiai su menininkais“ – tai ne tik pašnekesys su ryškiausiomis mūsų šalies meno asmenybėmis, bet ir savitas, daugiasluoksnis praeinančios epochos liudijimas. Portretinio interviu žanras išsiskiria tuo, kad leidžia asmenybei pačiai kurti pasakojimą apie save ir savo gyvenimą. Per vieno individo istoriją papasakojami ne tik vidiniai išgyvenimai, bet ir santykis su išoriniu pasauliu. Trečiadienį Kauno menininkų namų svetainėje įvyks šios knygos pristatymas. Dalyvaus autorius Gediminas Kajėnas, fotomenininkas Algimantas Aleksandravičius, poetas Donaldas Kajokas ir literatūros kritikas dr. Ramūnas Čičelis.


Paskaita „Prekariatas: vienos klasės požymių visuma ar visus persmelkianti patirtis“, 17:30
Kauno apskrities viešoji biblioteka, Radastų g. 2

Lapkritį – gruodį Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia į nemokamas sociologės Ievos Dryžaitės paskaitas. Šio susitikimo metu aptarsite žmogaus buvimo kapitalistinėje visuomenėje patirtis, panagrinėsite, kaip jos kinta lankstaus ir nestabilaus gyvenimo kontekste ir kokią įtaką jos gali turėti individo santykiui su pasauliu ir kitais žmonėmis. Organizatoriai žada skatinti diskusiją apie tai, ką reiškia būti žmogumi šiandienos pasaulyje – globaliame, materialiame, ekonomiškai subordinuotame ir beprotiškai skubančiame.


Spektaklis „Mari Kardona“, 18:00
Kauno miesto kamerinis teatras, Kęstučio g. 74A

Pjesės autorė Eleonora Baker, gavusi užsakymą parašyti Albero Kamiu romano „Svetimas“ inscenizaciją, pasuko kiek kitu keliu. „Apie tai, kas yra pagrindinis romano herojus, Merso, žino visi, tačiau aš keliu klausimą, kas yra ir kas nutiko romane tik fragmentiškai pasirodančiai Merso mylimajai Mari Kardonai? Kas ji, ir kur ji dabar?“. Režisierius – Agnius Jankevičius, vaidina Gabrielė Ladygaitė.

Kauno miesto kamerinio teatro nuotr.


Šiuolaikinės muzikos festivalis „Iš arti“: ansamblio „Kwartludium“ koncertas, 18:00
Kauno valstybinė filharmonija, L. Sapiegos g. 5

Veržlus, jaunatviškas, modernus ir žaižaruojantis idėjomis bei muzikos tembrų gausa. Kiekvienas jų koncertas – tai manifestas monotonijai, pasikartojimams. Taip būtų galima trumpai apibūdinti keturių muzikantų ansamblį „Kwartludium” (Lenkija). Kolektyvas nuo pradžių koncentruojasi į jaunus muzikos autorius, savo šalies kūrėjus ir platesnius nei akademinė muzika stilius bei žanrus. Didelį dėmesį ansamblis skiria improvizacijai, kuri pagyvina koncertines programas, įneša netikėtumo efektą ir yra koncerto dinamiką lemiantis variklis. Tokiu būdu jaunieji muzikos atlikėjai į savo pasirodymus sėkmingai įjungia subkultūrų dvasią, programas nuspalvindami ne tik improvizacijomis, bet ir spalvingais vizualiniais sprendimais, elektroninės muzikos skambesiu. „Kwartludium” ansamblis atitinkamai formuoja ir savo repertuarą, kuriame gausu iškiliausių muzikinio avangardo meistrų (Karlheinz Stockhausen, Roman Haubenstock-Ramati, Bogusław Schaeffer, Cornelius Cardew ir Dubravko Detoni) grafinių ir intuityvios muzikos kompozicijų.

Organizatorių nuotr.


„Scanorama“: „Nuvarom kur nors“ (Take Me Somewhere Nice), 18:45
„Forum Cinemas“, Karaliaus Mindaugo pr. 49

Alma yra tarsi pakibusi tarpinėje būsenoje: ji užaugo Nyderlanduose, bet jos tėvai kilę iš Bosnijos; ji jau nebe mergaitė, tačiau dar ir ne moteris. Ji beveik nepažįsta Bosnijoje gyvenančio tėvo, todėl, kai šis patenka į ligoninę, nusprendžia jį aplankyti. Taip prasideda kelionė į nežinomybę, kurioje Alma atras ne tik tėvų gimtinę, bet ir save. „Nuvarom kur nors“ – daug žadantis režisierės Ena Sendijarević debiutas, kuriame ryški vaizdinė estetika pinasi su ankstyvųjų Jimo Jarmuscho filmų tematika.


Premjera: „Perkaitimas“, 20:00
Nacionalinis Kauno dramos teatras, Laisvės al. 71

„Perkaitimas“ – naujausias šokio trupės „Nuepiko“ spektaklis. Spektaklio kūrėjai tyrinėja, analizuoja ir menine kūno kalba interpretuoja perkaitimo terminą, kuris daugiausiai siejasi su mūsų dienomis šiuolaikinei visuomenei itin būdingais nuolatinio skubėjimo, persidirbimo, konkurencijos, statusų, virtualybės pertekliaus, daugybės tapatybių ir įsipareigojimų turėjimo vienu metu padariniais. Nors spektaklio tema yra gana plati ir tampa vis aktualesne globaliu mastu, tačiau darbu nesiekiama moralizuoti, o veikiau telkiamasi į save ir keliamas klausimas: „o kur gi aš pats degu, deginu save?“. Nuolatinis šio klausimo kėlimas ne tik vis plačiau atidengia temos ir kūrybos plotus, bet ir skatina atsigręžti į savo gyvenimo būdą, įpročius, elgesius, formuoja mūsų kūrybinio proceso darbo etiką, vertybes, tarpusavio santykius. Tad pristatomas spektaklis yra veikiau savirefleksija, kuri, tikimasi, taps priemone mums visiems – spektaklio kūrėjams ir žiūrovams, sąmoningiau pabūti su perdegimo tema.

Marius Pinigis. Tomo Petreikio nuotr.


KETVIRTADIENIS, 11 21

Žemaitiška sueiga „Aš po žalią, klampią Žemaitiją…“, 16:00
Mykolo Žilinsko dailės galerija, Nepriklausomybės a. 12

VDU studentų kūrybinė grupė „Declamationes“ ketvirtadienį kviečia į žemaitišką sueigą „Aš po žalią, klampią Žemaitiją…“. Renginyje laukia: Eugenijaus Renės knygos „Žemaičių vaizdeliai“ aptarimas, pokalbis „Žemaitijos bajorai XIX amžiuje: tapatybės kūlgrindos ir kūrybiškumo akivarai“ ir žemaitiškas žodis bei žemaičių dainos. Pokalbyje dalyvauja: knygos „Žemaičių vaizdeliai“ vertėja į lietuvių kalbą prof. Regina Koženiauskienė bei istorikai: prof. dr. Saulius Pivoras ir magistrantas Martynas Butkus.

„Scanorama“: „Neregėta Europa“, 16:20
„Forum Cinemas“, Karaliaus Mindaugo pr. 49

Dvi geriausios draugės gyvena kartu daugiau nei 10 metų. Merginos dalinasi ne tik buitimi, bet ir panašiu likimu: Žydrūnė turi 2 procentus regos, o Irma nemato visai. Susituokusi Žydrūnė su naujuoju vyru, Irma ir dar keliais draugais iškeliauja medaus mėnesiui kemperiu po Europą. Tačiau tik šioje kelionėje Irma ima suprasti, kad tai ne dar vienas nuotykis, o atsisveikinimas. „Neregėta Europa“ – tragikomiškas kelio filmas apie tikrą draugystę ir žmogaus gebėjimą prisitaikyti prie to, kas atrodo neįmanoma.


Parodos „Kęstučio Grigaliūno žaidimų galerija: viešnagė pas laureatus“ atidarymas, 17:00
Kauno paveikslų galerija, K. Donelaičio g. 16

Kauno paveikslų galerijoje atidaroma Dailininkų sąjungos galerijos (Vilnius) tęstinio edukacinio projekto „Žaidimų galerija“ paroda „Kęstučio Grigaliūno žaidimų galerija: viešnagė pas laureatus“. 2019 metais „Žaidimų galerija“ dedikuojama Lietuvos vizualaus meno kūrėjams, už savo iškilią kūrybą apdovanotiems Nacionaline kultūros ir meno premija. Vienas parodos tikslų – supažindinti visuomenę su laureatų asmenybėmis ir tam tikrais jų kūriniais, kurie bus reflektuojami arba perkuriami K. Grigaliūno parodai sukurtuose objektuose. Naujoji K. Grigaliūno paroda yra reikšminga ir visuminiame autoriaus kūrybos kontekste. Paskutiniais metais daug kūrybinės energijos K. Grigaliūnas skyrė meniniams tyrimams, skirtiems tragiškiems pokario įvykiams, mūsų tautos trėmimo ir genocido istorijai. Jis surengė ne vieną įsimintiną, archyvinės medžiagos studijomis pagrįstą ekspoziciją, išleido keletą knygų, taip skatindamas apmąstyti ne tik šiuolaikinio meno strategijas, bet ir mūsų asmeninę patirtį, tyrinėjant aukų bylose ir šeimos nuotraukų albumuose rastas senas fotografijas.

„Žaidimų galerijoje“ K. Grigaliūnas vėl aktualizuoja anksčiau eksploatuotus neopopmeno ir fluxus kūrybos principus, kurdamas objektus, kuriems būdinga subtili ironija ir paradoksalus kasdienių situacijų universalumas. Specialiai šiai parodai sukurti interaktyvūs objektai kurstys galerijos lankytojus įsitraukti į intriguojantį kūrybinį žaidimą, kur kiekvienas, nepaisant amžiaus ir interesų, galės betarpiškai prisiliesti prie eksponatų, tapti šiuolaikinio meno proceso dalyviu ir kūrėju. Visus darbus galima ne tik liesti, bet ir iš jų susikurti originalias kompozicijas, o kai kuriuos – netgi išsinešti atminčiai.


Knygos „Vileišio aikštė – šnabždesių ABC“ pristatymas, 17:00
Maironio lietuvių literatūros muziejus, Rotušės a. 13

Maironio lietuvių literatūros muziejus kviečia į rašytojo Edmundo Janušaičio knygos „Vileišio aikštė – šnabždesių ABC“ pristatymą. Kartu su autoriumi renginyje dalyvaus knygos leidėjas Tautvydas Majauskas, redaktorius Jonas Vabuolas, viršelio dailininkas Gintautas Velykis, rašytojai Nijolė Raižytė, Stanislovas Abromavičius. Vakarą ves Lietuvos rašytojų sąjungos Kauno skyriaus pirmininkas, dramaturgas Gediminas Jankus.


Žurnalo „Naujoji Romuva“ pristatymas, 17:30
Kauno apskrities viešoji biblioteka, Radastų g. 2

Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje ketvirtadienį vyks kultūros gyvenimo žurnalo „Naujoji Romuva“ pristatymas. Organizatoriai kviečia į naujausio numerio (Nr. 3) apžvelgimą ir šio žurnalo atkūrimo 25-mečio paminėjimą. Renginyje dalyvaus „Naujosios Romuvos“ vyr. redaktorius Andrius Konickis, rašytojos Aldona Ruseckaitė, Rita Makselytė, Lietuvos rašytojų sąjungos Kauno skyriaus pirmininkas Gediminas Jankus, Vladas Vaitkevičius, žurnalistai Gediminas Zemlickas, Alfas Pakėnas, dailininkė Gražina Vitartaitė. Dainuos bardas Aleksandras Ravve.

Organizatorių nuotr.


Spektaklis „Nesamas miestas“, 18:00
Kauno miesto kamerinis teatras, Kęstučio g. 74A

Kartais meilė trenkia lyg žaibas, o išėjusi palieka išdegintas dykras, būna, jog pamažu atsėlinusi prisijaukina ilgiems metams. Ir taip dažnai sukelia skausmą, apie kurį pasakoja visos devynios istorijos. Laimei, Nesamame mieste painūs meilės siužetai beveik visada pasiekia laimingas pabaigas. Sunkiai vienas kitą randantys, atpažįstantys ir suprantantys žmonės vis dėlto susitinka lemtingoje meilės akimirkoje.

Kauno miesto kamerinio teatro nuotr.


Misterija „Dievai ir žmonės“, 18:00
Nacionalinis Kauno dramos teatras, Laisvės al. 71

Į sceną grįžta vienas įspūdingiausių ansamblio „Lietuva“ muzikinių spektaklių – misterija „Dievai ir žmonės“. Tai šiuolaikiška baltų kultūros interpretacija, kur moderni muzika bei šokis persipina su archajiškais garsais, sutartinėmis ir ritualais. Išgyvenimus sustiprina novatoriška misterijos scenografija: atlikėjai tarsi atsiduria gyvuose paveiksluose, esančiuose daugiasluoksnėje projekcijoje – sukuriamas trimačio vaizdo įspūdis. Spektaklyje perteikiami baltų religijos dievų ir žmonių santykiai, jų meilė, aistra ir skausmingi išgyvenimai.

Martyno Aleksos nuotr.


Gerdos Jord grafinio romano „Daugiabutis“ pristatymas, 18:00
Kauno menininkų namai, V. Putvinskio g. 56

„Daugiabutis“ – tai trečioji Gerdos Jord komiksų knyga suaugusiesiems, įkvėpta dešimties metų patirties nuomojantis būstus skirtinguose sostinės daugiabučiuose. Komikse juodasis humoras atgaivina miegamųjų rajonų vietos dvasią ir padeda naujai pažvelgti į daugiabučių istoriją, mitologiją, sovietinės architektūros stagnaciją bei pokytį laike ir dabartinį didmiesčių nekilnojamojo turto rinkos burbulą.

G. Jord komiksas „Daugiabutis“ .


„X erdvė“: Jurga, 18:00
Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyrius, K. Petrausko g. 31

Jos melodinga, jautri ir visada žinutę skleidžianti muzika pakeri mases – Jurgą myli daugybė klausytojų Lietuvoje ir visame pasaulyje. „Vienas nueitą kelią skaičiuoja metais, kitas – pasiekimais. Man tai – dainos, kurios žymi svarbius gyvenimo etapus ir įveiktus iššūkius“, – sako atlikėja. Prieš vos kelis mėnesius dainininkė nustebino išleidusi naują barokinės muzikos albumą „To the Sky“, kuris, pasak Jurgos, yra susijęs su tikėjimu ir bendravimu per muziką. O pavasarį atlikėja ketina išleisti dar vieną naują albumą. Apie muziką ir joje atsispindintį gyvenimą su Jurga pabendrauti bus galima „X erdvėje“ neformalaus pokalbio metu, kurį moderuos Algirdas Šapoka.


Sauliaus Petreikio koncertas „Jūrėse“, 19:00
Kauno kultūros centras, Kęstučio g. 1

Sauliaus Petreikio daugiapusiškumas atsiskleidžia per skirtingus instrumentus ir nuolatinį ieškojimą tiek gyvybingame dienos aktyvume, tiek mistiškos tamsos apmąstyme. Šiame permainų kelyje susipina verksmingas dudukas, dvasinga bansuri fleita, įdomioji kinų hulusi fleita, nuoširdusis lamzdelis ar šokius nešančios airiškos fleitos. Visi atlikėjo išieškoti instrumentai – tai tik didingo medžio šakos, kurio šaknys tvirtai siejasi su viso pasaulio tautomis, todėl muzika skleidžia vienybę. Kartais tai eksperimentas, o kartais tvari struktūra, nes atlikėjas kuria nuo archajiško folko iki modernios pasaulinės muzikos ir netgi su ekspresyvaus džiazo elementais. Šis koncertas – tai kelionė mitinio pasaulio medžio šakomis, kurios gidas – Saulius Petreikis su grupe.

Chorų festivalis „Cantate Domino“: atidarymo koncertas, 19:00
„Sakramentas“, Vilniaus g. 31

Šiemet Kaune lapkričio 21–24 dienomis vyks jau 27-asis chorų festivalis „Cantate Domino“. Festivalis dalyviams suteiks galimybę pasirodyti geriausiose Kauno miesto koncertinėse salėse, gražiausiose bažnyčiose bei vienuolynuose, su ypatinga akustika ir istorija, o kauniečiams – pažinti ir pamilti chorų atliekamą muziką iš naujo. Atidarymo koncerto metu skambės Aleksander Manotskov kūrinys „Requiem“ arba „Vaikų žaidimai“, kurio premjera įvyko 2017 metais Maskvos tarptautiniuose muzikos namuose. „Requiem“ atliks vaikų choras „Avrora“ (vadovė Anastasia Belyaeva), kuriam buvo sukurtas šis kūrinys.

Maršrutas kovo 29–balandžio 5 dienoms
PIRMADIENIS, 03 29 Virtuali paskaita „Veronikos Šleivytės fotofikcija: apie meną, moteris ir meilę“, 18:00 Online  Kauno meno mokyklos studentė...
Maršrutas kovo 23–28 dienoms
ANTRADIENIS, 03 23 Teatro savaitė. Spektaklis-pjesės skaitymas „Tikslai ir uždaviniai“, 18:00 Online K. M. Kulinič pjesė „Tikslai ir uždaviniai“...
Maršrutas kovo 16–21 dienoms
ANTRADIENIS, 03 16 Parodų lankymas Galerija „Meno parkas“, Rotušės a. 27 Šią savaitę po truputį ima vertis muziejai ir...
Maršrutas vasario 15–21 d.
PIRMADIENIS, 02 15 Pokalbis su su knygos „Ponios Smetonienės virtuvė“ autorėmis, 16:00 facebook.com/kvb.lt Kauno apskrities viešoji biblioteka prisijungti pokalbiui...
Maršrutas kovo 29–balandžio 5 dienoms
PIRMADIENIS, 03 29 Virtuali paskaita „Veronikos Šleivytės fotofikcija: apie meną, moteris ir meilę“, 18:00 Online  Kauno meno mokyklos studentė...
Maršrutas kovo 23–28 dienoms
ANTRADIENIS, 03 23 Teatro savaitė. Spektaklis-pjesės skaitymas „Tikslai ir uždaviniai“, 18:00 Online K. M. Kulinič pjesė „Tikslai ir uždaviniai“...
Maršrutas kovo 16–21 dienoms
ANTRADIENIS, 03 16 Parodų lankymas Galerija „Meno parkas“, Rotušės a. 27 Šią savaitę po truputį ima vertis muziejai ir...
Maršrutas vasario 15–21 d.
PIRMADIENIS, 02 15 Pokalbis su su knygos „Ponios Smetonienės virtuvė“ autorėmis, 16:00 facebook.com/kvb.lt Kauno apskrities viešoji biblioteka prisijungti pokalbiui...
Patys skaitomiausi
Globoja
Leidžia