Maršrutas lapkričio 11 – 14 dienoms

PIRMADIENIS, 11 11

Paskaita „Lietuvos šimtmečio asmenybės: Antanas ir Sofija Smetonos“, 14:00
Lietuvos aklųjų bibliotekos Kauno padalinys, Savanorių pr. 204

Trečiojo amžiaus universiteto Baltosios lazdelės fakulteto paskaitoje apie pirmąjį ir paskutinįjį tarpukario nepriklausomos Lietuvos prezidentą Antaną Smetoną ir jo žmoną Sofiją kalbės Lietuvos Konstitucinio Teismo teisėjas, buvęs vidaus reikalų ministras, teisininkas, parlamentaras dr. Stasys Šedbaras ir Smetonų gyvenimo ir veiklos ekspertė, istorikė dr. Ingrida Jakubavičienė. Mokslininkė yra parašiusi ir išleidusi knygas „Seserys: Sofija Smetonienė ir Jadvyga Tūbelienė“, „Duetas: Antanas ir Sofija Smetonos“ ir „Prezidento sargyboje: leitenanto Povilo Skardžiaus istorija“. Renginį moderuos rašytoja Loreta Jastramskienė.

Organizatorių nuotr.


Projekto „Laikinoji sostinė – nepraeinanti praeitis“ baigiamasis renginys, 17:30
Kauno apskrities viešoji biblioteka, Radastų g. 2

Kauno apskrities viešojoje biblioteka kviečia į projekto „Laikinoji sostinė – nepraeinanti praeitis“ baigiamąjį renginį „Ach, Kaunas tu miestas šviesiosios vilties…“. Renginio metu projekto įgyvendinimo veiklas pristatys menotyrininkė Rimantė Tamoliūnienė. Vakaro programoje – istoriko  Alvydo Surblio pranešimas „Laisvės alėjos kino teatrų raidos bruožai“ bei dvi parodos: „Iš Laikinosios sostinės valdininko gyvenimo“, kurią teatralizuotai pristatys KTU inžinerijos licėjaus 6b klasės mokiniai, ir „Anuomet Kaune“, su kuria supažindins parodos rengėjos Dalia Giniuvienė ir Rita Vaitilavičienė. Tarpukario šlagerius atliks Kauno muzikinio teatro solistai Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas. Vakarą moderuos renginių vedėjas Donatas Medzevičius.

Diskusija „Karo šlovė ir beprasmybė“, 19:11
Vieno prancūzo sandėliukas, Girstupio g.

Lapkričio 11 dieną, pirmadienį, sukanka lygiai 101 metai, kaip baigėsi Pirmasis Pasaulinis karas, nusinešęs nesuvokiamą skaičių gyvybių, iki pamatų sugriovęs daugybę miestų bei istorijoje įsirėžęs kaip vienas labiausiai beprasmių karų. Kas yra karo šlovė? Ką vadiname pergale kare? Ką reiškia pralaimėti? Kokia yra karo prasmė? Šiuos klausimus nagrinės diskusijos „Karo šlovė ir beprasmybė“ dalyviai: prof. dr. Valdas Rakutis, doc. dr. Giedrius Janauskas ir doc. dr. Visvaldas Legkauskas. Diskusijos moderatorius: Egidijus Bagdonas.


ANTRADIENIS, 11 12

Gintaro Kušlio kūrybos paroda „Ženklai laike“, 11:00 – 17:00
A. ir P. Galaunių namai, Vydūno al. 2

A. ir P. Galaunių namuose veikia Gintaro Kušlio kūrybos paroda „Ženklai laike“, kurioje pristatoma per 30 menininko tapybos ir grafikos darbų sukurtų 2016–2019 metais. „Parodos pavadinimas „Ženklai laike” yra ir parodos motto. Pasinėręs į paieškas to, kas man svarbiau už kasdienybę, vis ištraukiu primirštus darbus, dėlioju juos iš vienos vietos į kitą, lyginu su kitais, dar ankstesniais ir dabartiniais, naujesniais ir naujausiais. Taip gimsta parodos koncepcija.“ – parodos idėją aiškina G. Kušlys. Menininkas palieka teisę žiūrovui analizuoti jo darbus ir spręsti, ką autorius norėjo pavaizduoti.

Gintaro Kušlio kūrinys


Parodos „Liečiantys dangų“ pristatymas, 14:00
Vytauto Didžiojo karo muziejus, K. Donelaičio g. 64

Antradienį Vytauto Didžiojo karo muziejuje vyks parodos „Liečiantys dangų“ pristatymas ir susitikimas su Karinių oro pajėgų kariais. Renginyje išgirsite įdomių detalių iš Karo aviacijos istorijos, kariai pasidalins tarnybos patirtimi ir papasakos apie didžiausius iššūkius. Vėliau bus galima apžiūrėti parodą. Išvysite tarpukario lėktuvų propelerius, Karinių oro pajėgų raketinį oro gynybos kompleksą RBS 70, 6 metrų ilgio raketinį taikinį RT-400, Karinių oro pajėgų kybantį taikinį – oro balioną, Karinių oro pajėgų sraigtasparnio Mi-8 galinį sraigtą ir daug kitų įdomybių.

Dokumentinis spektaklis „Vaižganto gatvė: istorinės miniatiūros“, 17:00
Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyrius

Kauno miesto muziejus kviečia į VDU studentų kūrybinės grupės „Declamationes“ spektaklį „Vaižganto gatvė: istorinės miniatiūros“. 

Spektaklis sukurtas remiantis autentiškais Vaižganto gatvės žmonių pasakojimais, archyvine medžiaga, prisiminimais ir literatūros kūriniais. Juo siekiama reflektuoti tarpukario Lietuvos žmonių lemtis skaudžiais karo ir pokario laikotarpiais. Vaižganto gatvės pasakojimai tampa XX amžiaus Lietuvos istorijos miniatiūra.

Arūno Kulikausko darbų parodos „Niujorko polaroidai“ atidarymas, 17:00
Prezidento Valdo Adamkaus biblioteka-muziejus, S.Daukanto g. 25

Vyresniosios kartos lietuvių fotomeninkas Arūnas Kulikauskas – ypatingos biografijos žmogus. Vėlyvuoju sovietmečiu jis buvo vienas iš vadinamosios „plėšriųjų fotografų“ grupės narių. Ši grupė anuomet buvo Lietuvos fotografijos avangardas, nes fiksavo tai, ko oficialioji valdžia neleido – gyvenimą stotyse, turgavietėse ir kitose „nenuglostytose“ lokacijose. Lietuvai atkūrus nepriklausomybę, A. Kulikauskas nukeliavo į Niujorką, kuriame, kaip pats sako, atpažįstamas jam buvo tik virš naktinio miesto šviečiantis mėnulis. Nepaisant to, po kurio laiko menininkas jau dirbo žymiojo poeto ir filmų kūrėjo Jono Meko vadovaujamame Antologijos filmų archyve. Ten praleido daugiau nei dešimtmetį. Po to kurį laiką dirbo kaip nepriklausomas fotografas. Šio dešimtmečio pradžioje A. Kulikauskas grįžo gyventi į Lietuvą, su šeima įsikurdamas Ukmergės rajone, Samantonių vienkiemyje, kur ir dabar augina avis.

Atvaizdai ir daiktai šioje ekspozicijoje – tai lyg bandymas prisiminti, susigrąžinti ir iš naujo atrasti praėjusį laiką, įvykius ir žmones. Parodoje žiūrovai matys darbus, kurie sukurti prieš dešimtmečius išrastomis fotografijos technikomis. Autorius kviečia pažinti fotografiją, amžių sandūros Niujorką ir patį save.

Arūno Kulikausko nuotr.

Ievos Zigunskajos parodos „Bricabracomania“ atidarymas, 18:00
Perkūno namas, Aleksoto g. 6

Savo pirmojoje parodoje juvelyrė pristato papuošalus, kuriuose dėmesys skiriamas vizualinei ženklų ir simbolių kalbai. Ekspozicijoje dominuoja votų, memento mori bei gamtos įdomybių tematika.


Artiomo Šiškovo rečitalis, 18:00
Kauno valstybinė filharmonija, L.Sapiegos g. 5

Smuikininkas Artiomas Šiškovas būdamas aštuonerių sėkmingai debiutavo kaip solistas su orkestru Baltarusijos valstybinėje filharmonijoje, o šiandien yra 16 tarptautinių konkursų laureatas. Smuikininko talentas yra įvertintas Vladimiro Spivakovo, „Naujų vardų“, „Rusijos scenos menų“ fondų apdovanojimais. Taip pat jis pelnė Baltarusijos Respublikos Prezidento įsteigto Specialaus fondo prizą. A. Šiškovas koncertuoja kaip solistas ir kamerinių ansamblių narys, derindamas savo intensyvų koncertinį gyvenimą su dėstymu ir meistriškumo pamokų vedimu. Smuikininko koncerte Kauno filharmonijoje skambės Heinrich von Biber, Johann Sebastian Bach ir Eugène Ysaÿe kūriniai.

Organizatorių nuotr.


Kūrybiškumo konferencija „What do people do?“, 19:00
„Sinagoga Studio“, Vaisių g. 30

Ką tik žurnalu tapusi iniciatyva apie tai, kaip ir ką dirba tie, kurie nenori dirbti kitiems, atrieda į Kauną. Bus ne tik žurnalas, bet ir trys įkvepiantys kalbėtojai – betoninių papuošalų kūrėja Greta Liudvinavičiūtė, poetas, aktorius ir tėvas Marius Povilas Elijas Martynenko bei muzikos magas Free Finga.


TREČIADIENIS, 11 13

KAFe 2019: ekskursija po parodą „Architektas Erik Bryggman“, 18:00
Kauno menininkų namai, V. Putvinskio g. 56

Erik Bryggman (1891-1955) – vienas svarbiausių šiaurietiško klasicizmo, funkcionalizmo ir naujojo empirizmo architektų. Savo karjeros pradžioje Turku mieste šiaurietiško klasicizmo stiliumi jis suprojektavo nemažai gyvenamųjų pastatų, kurie yra pripažinti vienais geriausių architekto stiliaus pavyzdžių. E. Bryggman kartu su architektais Alvar Aalto ir Hilding Ekelund Suomijos funkcionalizmą pavertė nacionaliniu mastu pripažintu architektūros stiliumi.

Kauno menininkų namai ir Kauno architektūros festivalis kviečia į ekskursiją po parodą „Architektas Erik Bryggman (1891-1955): šiaurietiškasis klasicizmas, funkcionalizmas ir naujasis empirizmas“. Jos metu gidas Nerijus Babrauskas ne tik apžvelgs ekspoziciją, pristatys joje nagrinėjamas kryptis, bet ir atskleis paraleles tarp suomiškosios ir lietuviškosios (Kauno) XX a. pirmos pusės architektūros.

Vytauto Paplausko nuotr.


Parodos „ARCHEOLOGAI 25“ atidarymas, 18:00
Galerija „Meno parkas“, Rotušės a. 27

Jau 25 metai, kaip R. ir A. Uogintai garsina Šiaulius šiuolaikinio meno kontekste. Nuo 1993 metų menininkai, pasivadinę „Archeologais“, rengia performansus bei dalyvauja šiuolaikinio meno festivaliuose Lietuvoje, Latvijoje ir Jungtinėje Karalystėje. R. ir A. Uogintai kuria skulptūros, grafikos, tapybos bei instaliacijos srityje ir savo darbus pristato parodose Italijoje, Kinijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje bei kitur. Jubiliejinėje parodoje menininkai eksponuoja naujus kūrinius ir kviečia į galeriją susitikimui, diskusijoms, vizualaus meno pažinimui bei interpretacijoms.

Reda Uogintienė „Šalia ir nematai“. Ofortas, akvatinta, 30×39, 2009 m. Autores nuotr.


Vidmantės Černiauskaitės performansas „Kukučio baladžių“ motyvais, 18:00
POST galerija, Laisvės al. 51a

Pagrindinis šio performanso veikėjas – naivus žemaitis Kukutis, keistuolis, kuriam nutinka įvairiausi sveiku protu nesuvokiami dalykai. Kukutis tampa mitinės, archajinės lietuvio sąmonės simboliu. Tačiau drauge šis modernioje tikrovėje nesusivokiantis, keistai besielgiantis personažas įkūnija tam tikras rezistencijos prieš sovietinį režimą, dabarties lietuvio įsivietinimo idėjas. Folkloro stilizacijos „Kukučio baladėse“ derinamos su šiuolaikiniame pasaulyje dažnai sutinkamu paradoksu bei grotesku. Kukutis yra tas veikėjas, kuris sako, kad pirmiausia esame žmonės ir tik po to – lietuviai ar kitos tautybės atstovai.

Organizatorių nuotr.


„Fluxus Labas“: prisiminimų vakaras „Vienos bibliotekininkės istorija“, 18:00
R. Kalantos gatvė 80

Prisiminimų vakaras „Vienos bibliotekininkės istorija“ yra skiriamas Janinos Strignatavičiūtės 90-ųjų gimimo metinių paminėjimui. Renginio metu išgirsite įdomių pasakojimų apie Petrašiūnų kultūrinį gyvenimą XX a. 6-9 dešimtmečiuose bei galėsite pasidalinti savai prisiminimais, kurie galbūt nuguls Petrašiūnų kūrybiniame žemėlapyje. Renginį ves profesorė Irena Leliūgienė.

Organizatorių nuotr.


Šokio vakaras „Amor. Pasión. Tango.“, 18:30
„Teatro klubas“, Vilniaus g. 22

2013–aisiais Carla Domínquez ir Julio Seffino pradėjo savo kaip profesionalių šokėjų karjerą su „Random Creativos“ menininkų grupe ir po kelių mėnesių gavo vietą viename žymiausių tango centrų Buenos Airėse „Señor Tango“. Šiemet jie gastroliuoja po visą pasaulį, o prieš pat atvykstant į Lietuvą užbaigė savo turą JAV. Kaune šokėjus pasitiks vietos tango bendruomenė su bičiuliais iš muzikos pasaulio.

KETVIRTADIENIS, 11 14

„Scanorama“: „Vaikiškas vežimėlis“ (Barnvagnen), 21:00
„Forum Cinemas“, Karaliaus Mindaugo pr. 49

17-asis festivalis atpūs laukiamiausias Europos kino naujienas, įdomiausius kino debiutus, aštriausius eksperimentus, supažindins su lietuvių kino darbais, įvertins jaunuosius Baltijos regiono šalių kūrėjus konkursinėje programoje „Naujasis Baltijos kinas“.

Maištingojo Bo Widerbergo (1930–1997) kūryba pasižymi retu įvairumu ir estetiniu grožiu, dėl kurių jis dar būdamas gyvas buvo pripažintas vienu iš svarbiausių švedų režisierių, tokių kaip Ingmaras Bergmanas ir Victoras Sjöströmas. Festivalis pristato režisieriaus filmų retrospektyvą. Filme „Vaikiškas vežimėlis“ (1963) Brita dirba tekstilės fabrike ir mėgaujasi dviejų vyrų dėmesiu, tačiau pasijutusi nėščia ji turi priimti sprendimą. Brita nusprendžia pasikliauti savimi. Bo Widerbergo debiutinis ilgametražis filmas tapo revoliucingu režisieriaus manifestu, teigiančiu naująjį švedišką kiną, o realistinis pasakojimas apie nepriklausomą jaunos moters gyvenimą brėžia visuomenės kritikos punktyrą, ryškėjantį vėlesniuose jo filmuose.


XVI Pasaulio lietuvių mokslo ir kūrybos simpoziumas
Įvairios vietos

Lietuvos Respublikos Seimui 2019-uosius paskelbus Pasaulio lietuvių metais, Vytauto Didžiojo universitetas kartu su Pasaulio Lietuvių Bendruomene, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Lietuvių fondu kviečia į XVI Pasaulio lietuvių mokslo ir kūrybos simpoziumą.  Šių metų renginys bus jubiliejinis – jis tęsia prieš 50 metų (1969-aisiais, Čikagoje, JAV) pradėtą tradiciją. Simpoziumas kviečia dalyvauti telkiant bendrąją išmintį Lietuvai ir lietuviams. Subūrę Lietuvos ir pasaulio lietuvių akademinę ir kūrybinę bendruomenę, iniciatyvos organizatoriai siekia prisidėti prie produktyvios ir pozityvios vaizduotės Lietuvai ugdymo. Simpoziumo atidarymas vyks Kauno rotušėje ketvirtadienį 17 val., o paskaitos bei kiti renginiai tęsis iki šeštadienio vakaro. Visa simpoziumo programa.

Organizatorių nuotr.


Diskusija apie Prancūzijos lietuvių kultūros paveldą, 11:00
Prezidento Valdo Adamkaus biblioteka-muziejus, S.Daukanto g. 25

Prezidento Valdo Adamkaus biblioteka-muziejus kviečia į susitikimą-diskusiją „Prancūzijos lietuvių kultūros paveldo likimai“. Renginyje bus diskutuojama apie Prancūzijos lietuvių bendruomenės istoriją, dabartį ir ateities perspektyvas bei Prancūzijos lietuvių kultūrinį paveldą ir jo likimus. Taip pat bus pristatoma nauja knyga „Tarp minties ir politinio veiksmo. Algirdo Juliaus Greimo laiškai (1946-1954)“. Knygoje surinkta korespondencija atspindi ne tik A. J. Greimo politinę veiklą Prancūzijoje, bet ir visą pokario lietuvių rezistencinės veiklos laikotarpį. Specialiai renginiui skirtoje ekspozicijoje bus galima apžiūrėti Prancūzijos lietuvių bendruomenės bei buvusio bendruomenės pirmininko prelato J. Petrošiaus dokumentus ir asmeninius daiktus bei kitus eksponatus. Be to, renginys kvies susipažinti su trumpametražiais Henriko Gulbino filmais, kuriuose įamžintas Prancūzijos lietuvių gyvenimas. Renginyje dalyvaus Prancūzijos lietuvių bendruomenės pirmininkė Emilija Pundziūtė-Gallois, istorikai prof. Egidijus Aleksandravičius, dr. Daiva Dapkutė ir dr. Ilona Strumickienė.

Eglės Knyzės parodos „Vietos laiku“ atidarymas, 18:00
Galerija „Meno parkas“, Rotušės a. 27

„Tapybos darbuose apmąstau prigimtinį žmogaus vienišumą, kylantį iš sąmonės uždarumo. Vaizduose atsiveria ištįsusi dabartis, kuri praranda savo reikšmę – juk dabartis egzistuoja tik judėjimo kontekste. Tačiau rymant ji išsiplečia, tampa tiršta kaip migla, užkemša ausis, kaip vanduo užpildo erdvę. Kadangi paveikslą traktuoju kaip sąmonės atspindį tapybos plotmėje, per sustingusios erdvės tyrinėjimą taip pat apmąstau ir paveikslo kaip nekintančio, tačiau turinčio gelmę, vaizdo būtį.“ – pasakoja tapytoja Eglė Knyzė. Paroda yra galerijos „Meno parkas“ projekto „Jaunieji. Žalia sąmonė“ dalis.

Eglės Knyzės darbas.


Dovilės Dagienės parodos „Čia tada, ten dabar“ atidarymas, 18:00
Galerija „Meno parkas“, Rotušės a. 27

Galerija „Meno parkas“ kviečia į dar vieną parodos atidarymą, kuriame  savo kūrybą pristatys menininkė Dovilė Dagienė. Parodoje eksponuojamos nuotraukų serijos, kurios tyrinėja atminties, vaizduotės, laiko ir vietos sąsajas bendresne fotografinio vaizdo samprata, kuri susiliečia su šiuolaikinės visuomenės problemomis. Kūrybiniai ieškojimai grįsti keliamais klausimais: kokiais pavidalais egzistuoja laikas, kiek laiko trunka momentas, kaip fotografijos išreiškia laiko trukmę ar tam tikrą laiko atkarpą. Pristatomi astrofotografiniai tyrinėjimai – nakties dangaus ir kosminių kūnų judėjimo atspaudai palikti žemės paviršiuje, atmintyje ir šviesai jautriame popieriuje. Analoginiu būdu sukurtų fotografijų serija remiasi faktu, jog Saulės šviesa Žemės paviršių pasiekia per maždaug 8 minutes. Kiekviename dvigubos ekspozicijos atspaude tarp užfiksuotų Saulės spindulių šviesos yra aštuonių minučių tarpas. Šią studiją galima vertinti kaip kūrybinį eksperimentą bandant perteikti laikinumą ir neapgręžiamą fizinio laiko tėkmę ribotomis statiškos plokštumos priemonėmis. Paroda yra galerijos „Meno parkas“ projekto „2019. Akcentai“ dalis.

Dovilės Dagienės nuotr.


Trimitininko Romain Leleu koncertas, 18:00
Kauno valstybinė filharmonija, L.Sapiegos g. 5

Vienas geriausių savos kartos atlikėjų, trimitininkas Romain Leleu su dirigentu Alain Pâris sugrįžta į Kauną. Kauno valstybinėje filharmonijoje vyksiantį koncertą muzikai skiria prancūzų romantiko, kompozitoriaus Hectoro Berliozo 150-osioms mirties metinėms paminėti. Savo meistriškumui pademonstruoti R. Leleu atliks J. Haidno Koncertą trimitui ir orkestrui Es-dur bei virtuozinę Ž. Baptisto Arbano Fantaziją Vincenzo Belinio operos „Norma“ motyvais.

KAFe2019: knygos „Paveldas kaip konfliktas: metodologinės Lietuvos XX a. architektūrinio palikimo vertinimo prielaidos“ pristatymas, 18:00
Lietuvos architektų sąjungos Kauno skyriaus palėpė, Vilniaus g. 22

Nepaisant esminio architektūros paveldo tikslo – puoselėti vietovės tapatumą, viešosios diskusijos apie istorinių artefaktų įprasminimą bei reikšmę šiuolaikiniame pasaulyje neretai atsiskleidžia kaip socialinės įtampos laukas. Pasitelkęs XX a. architektūrinio palikimo pavyzdį, doc. dr. Vaidas Petrulis monografijoje siekia aptarti pamatines šio reiškinio priežastis, apibrėžiant paveldosaugos disciplinoje apčiuopiamų konfliktų socialines, kultūrines ir ekonomines ištakas. Siekiant įveikti šiuos disonansus, knygoje siūloma atsisakyti priešpriešos tarp seno ir naujo, ideologiškai priimtino ir ne, į istorinę aplinką žvelgti kaip į gyvą, nuolatos kintantį urbanistinį audinį.


Fortepijono muzikos vakaras su pianistu Luku Gedvilu, 18:00
Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, V. Putvinskio g. 55

Lukas Gedvilas – aktyviai Lietuvoje ir užsienyje koncertuojantis pianistas, tarptautinių konkursų Prancūzijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Lenkijoje ir Lietuvoje laureatas. Atlikėjas yra du kartus apdovanotas Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės ir Kauno miesto mero Andriaus Kupčinsko už Lietuvos bei savo gimtojo miesto Kauno garsinimą užsienyje. Lukas užsiima ne tik soline veikla, bet ir dalyvauja projektuose, festivaliuose sujungiančiuose skirtingas meno kryptis, taip pat groja įvairiausiose kamerinių ansamblių sudėtyse. Programoje skambės J.S Bacho, W.A. Mozarto, S. Rachmaninoffo, I. Stravinsky‘io, M. Ravelio ir F. Liszto muzika.

Organizatorių nuotr.


Spektaklis „Trans Trans Trance“, 19:00
Kauno miesto kamerinis teatras, Kęstučio g. 74A

Oskaro Koršunovo teatro spektaklis „Trans Trans Trance“ (rež. Kamilė Gudmonaitė) ketvirtadienį viešės Kauno miesto kameriniame teatre. Tai spektaklis, kurio pirminė idėja buvo lytinės tapatybės ir moteriškumo tema. Jo dramaturgija buvo kuriama ne remiantis pjese, o repeticijų metu sukurta ir atrasta medžiaga. Tai iš atvirų pokalbių apie moteriškumą gimęs spektaklis, kurio tematiką kūrybinė komanda laikui bėgant išplėtė iki klausimo – kiek mus apsprendžia ir formuoja lytinė tapatybė?

Organizatorių nuotr,
Maršrutas kovo 29–balandžio 5 dienoms
PIRMADIENIS, 03 29 Virtuali paskaita „Veronikos Šleivytės fotofikcija: apie meną, moteris ir meilę“, 18:00 Online  Kauno meno mokyklos studentė...
Maršrutas kovo 23–28 dienoms
ANTRADIENIS, 03 23 Teatro savaitė. Spektaklis-pjesės skaitymas „Tikslai ir uždaviniai“, 18:00 Online K. M. Kulinič pjesė „Tikslai ir uždaviniai“...
Maršrutas kovo 16–21 dienoms
ANTRADIENIS, 03 16 Parodų lankymas Galerija „Meno parkas“, Rotušės a. 27 Šią savaitę po truputį ima vertis muziejai ir...
Maršrutas vasario 15–21 d.
PIRMADIENIS, 02 15 Pokalbis su su knygos „Ponios Smetonienės virtuvė“ autorėmis, 16:00 facebook.com/kvb.lt Kauno apskrities viešoji biblioteka prisijungti pokalbiui...
Maršrutas kovo 29–balandžio 5 dienoms
PIRMADIENIS, 03 29 Virtuali paskaita „Veronikos Šleivytės fotofikcija: apie meną, moteris ir meilę“, 18:00 Online  Kauno meno mokyklos studentė...
Maršrutas kovo 23–28 dienoms
ANTRADIENIS, 03 23 Teatro savaitė. Spektaklis-pjesės skaitymas „Tikslai ir uždaviniai“, 18:00 Online K. M. Kulinič pjesė „Tikslai ir uždaviniai“...
Maršrutas kovo 16–21 dienoms
ANTRADIENIS, 03 16 Parodų lankymas Galerija „Meno parkas“, Rotušės a. 27 Šią savaitę po truputį ima vertis muziejai ir...
Maršrutas vasario 15–21 d.
PIRMADIENIS, 02 15 Pokalbis su su knygos „Ponios Smetonienės virtuvė“ autorėmis, 16:00 facebook.com/kvb.lt Kauno apskrities viešoji biblioteka prisijungti pokalbiui...
Patys skaitomiausi
Globoja
Leidžia