Maršrutas gruodžio 4-7 dienoms

PIRMADIENIS, 12 04

Tradicinių šokių vakaras, 18:00
Kauno miesto muziejaus Lietuvių tautinės muzikos istorijos skyrius, L. Zamenhofo g. 12

Tradicinių šokių vakarai vyksta jau 10-ą sezoną. Mokytoja, folkloro ansamblių vadovė Nijolė Grivačiauskienė 2007 m. pradėjo rengti tradicinių šokių vakarus Kauno tautinės kultūros centre. Pasirinkta gana neįprasta diena – pirmadienis jau tapo tradicija ir nepasikeitė persikėlus į L. Zamenhofo gatvę.

Tarptautinis Kauno kino festivalis: „Donna Haraway. Pasakojimai vardan žemiškojo išlikimo“, 19:00
Kauno menininkų namai, V. Putvinskio g. 56

Pirmadienio vakarą neeilinis susitikimas su viena iškiliausių dvidešimtojo amžiaus feminizmo mąstytojų Donna Haraway. Gruodžio 4 dieną, 19 valandą Kauno Menininkų Namuose vyks nemokama filmo Fabrizio Terranovos filmo „Donna Haraway. Pasakojimai vardan žemiškojo išlikimo“ („Donna Haraway: Story Telling for Earthly Survival“) peržiūra bei diskusija, kviesianti pasinerti į šios Lietuvoje dar mažai žinomos filosofės kūrybą. Filmo peržiūra ir diskusija organizuojama kartu su „Six chairs books“ knygynu ir yra jo organizuojamų ekopoetinės minties filmų serijos „Mėnulio klounas, mėnulio gyvūnai“ dalis.

Donna Haraway – vienas ryškiausių pastarojo amžiaus feminizmo balsų, radikali akademikė ir mokslinės fantastikos entuziastė, siekianti nutiesti tiltą tarp mokslo ir fikcijos. Haraway išgarsėjo devintajame dešimtmetyje, rašydama darbus, metusius iššūkį tuo metu vyravusioms lyties, tapatybės ir technologijos tendencijoms. Bene žinomiausias teoretikės veikalas – 1984 metais išleistas „Kiborgų manifestas“ („A Cyborg Manifesto“) – iki šiol žavi savo nemažėjančiu radikalumu. Kurdamas šią netradicinę dokumentiką, italų kino režisierius Fabrizio Terranova kelias savaites gyveno Haraway namuose Pietų Kalifornijoje, JAV kartu su pačia mąstytoja bei jos šunimi Cayenne. Šio susitikimo rezultatas – reto atvirumo dokumentika, žaismingai nušviečianti filosofės mintis apie ekologiją, feminizmą ir ryšį tarp žmogaus ir gamtos.

lfile_2943

Tarptautinis Kauno kino festivalis: „Grubi pirštų atspaudų naikinimo istorija“ ir „Aminos profilis“, 19:00
KTU kultūros ir renginių centras, Laisvės al. 13

Kino režisierės, menininkės ir akademikės Ayeshos Hameed eksperimentinė dokumetika „Grubi pirštų atspaudų naikinimo istorija“ tyrinėja žmonių gyvenimų paliekamus pėdsakus. Anot garsaus vokiečių filosofo Walterio Benjamino, „gyventi – tai palikti pėdsakus“. Šis filmas – tai video esė apie odos ir informacijos rinkimo sankirtą EURODAC, Europos prieglobsčio Daktiloskopijos duomenų bazėje (European Asylum Dactiloscopy Database). Šioje bazėje renkami ir naikinami pirštų atspaudai, čia cirkuliuoja informacija, nulemsianti, kieno prieglobsčio prašymai bus priimti, o kieno – atmesti. Hameed žvelgia į skirtingas atspaudų ir kūnų, kuriems tie atspaudai priklauso, trajektorijas. „Grubi pirštų atspaudų naikinimo istorija“ – spekuliatyvi sienų ir kino kontempliacija.

Kanadietės kino režisierės Sophie Deraspe dokumentinis filmas „Aminos profilis“ – tarp Sirijos ir Monrealio užgimusi neeilinė meilės istorija. Kanadietė Sandra Bagaria 2011 metais, Arabų pavasario metu, aptikusi Aminos Arraf asmeninį tinklaraštį „Lesbietė mergina Damaske“, išsyk susižavėjo kerinčia šių tekstų autore. Tarp moterų užsimezgė itin aistringas internetinis ryšys virtualių pokalbių svetainėje. Amina suviliojo ne tik Sandrą, bet ir visą Vakarų žiniasklaidą, ištroškusią netradicinio požiūrio į Arabų pavasarį. Tačiau jų virtualios meilės istorija greitai pakvimpa detektyvu, Sandrai kylant vis daugiau klausimų apie mįslingąją Aminos personą. Romantiškai istorijai pamažu virstant neįtikėtinu trileriu, į šią painiavą įsivelia JAV slaptosios tarnybos, didieji žurnalistikos portalai ir nesuskaičiuojamas būrys Sirijos revoliucijos rėmėjų. „Aminos profilis“ – tai neeilinis žvilgsnis į Arabų pavasarį ir šiuolaikinę virtualią komunikaciją, tyrinėjantis virtualaus pasitikėjimo ribas.

ANTRADIENIS, 12 05


Tarptautinis Kauno kino festivalis: Paskaita-diskusija „Menininkų audiovizualinės kūrybos bei sklaidos ypatumai“
Kauno menininkų namai, V. Putvinskio g. 56

Festivalis į menininkių Anouk De Clercq ir Rebecca Jane Arthur paskaitą skirtą menininkų filmų kūrimo bei šių filmų platinimo ypatumams aptarti Audiovizualinė sritis nėra vienareikšmiškai vienalytė. Kuo toliau, tuo daugiau menininkų imasi audiovizualinių raiškos priemonių. Filmai, vystomi už kino industrijos ribų, neretai kuriami vadovaujantis kitokiais veiklos principais nei kad įprasta kino srityje. Išankstinių kūrybos modelių nebuvimas potencialiai gali pasiūlyti unikalių inovatyvių rezultatų. Šis renginys yra skirtas naujoms galimybėms bei menininkų kūrybos sklaidos klausimams aptarti. Pranešėjosdalinsis įžvalgomis apie individualias bei menininkų kolektyvų darbo patirtis turiningoje, tačiau taip pat ir savus iššūkius siūlančioje kino bei vizualiųjų menų sankirtoje.

Ciklo „Piliakalnių takais“ paskaita, 18:00
Kauno V. Kudirkos viešoji biblioteka, Laisvės al. 57

Knygos „Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pilys“ autorė, istorike dr. Ingrida Veliutė papasakos daug įdomių faktų iš Lietuvos pilių kasdienybės, apžvelgs senųjų pilių gyventojų maitinimosi įpročius, vyrų ir moterų mados tendencijas, tuo metu vyravusias pramogas. Autorės pasakojimas viso renginio metu bus gyvai iliustruojamas dailininko Aurimo Matusevičiaus piešiniais.

piliakalniu

Šokio spektaklis „Svajonės“, 18:30
„Girstutis“, Kovo 11-osios g. 26

Flamenko šokio teatras „Sandra Domingo“ pristato naujieną – solinį flamenko šokio spektaklį „Svajonės“. Spektaklio choreografė ir solistė Sandra Domingo prisipažįsta, kad šio spektaklio idėja, įkvėpta urugvajiečio poeto Mario Benedetti, leidžia kaskart atlikti mažytę išpažintį apie eilę slaptų troškimų, kurie neturi ribų ir suteikia gyvenimui polėkio. Apie mažas svajas, kurios tyliai aplanko kiekvieną, bet išeina su dideliu trenksmu. Išskirtinio dizaino kostiumai, klasikiniai ir ekspresyvūs flamenko šokio elementai, persipinantys su netikėtais ir originaliais scenos raiškos ieškojimais. Spektaklyje skamba Diego Gallego, J.S. Bacho, J. Štrauso ir kitų šiuolaikinių kompozitorių muzika.

svajones

Feministinio skaitymo grupės pristatymas, 19:00
Socialinis centras „Emma“, A. Mickevičiaus g. 35

Kas yra moteris pasimetusioje, nesutarimų ir krizių draskomoje, už nacionalizmo šiaudo besigriebiančioje Europoje? Kokia nauja rolė yra siūloma tobulai besiemancipuojančioms vakarykštėms can-it-all merginoms tobulais plaukais ir karjeros galimybėmis? Su sąlyginai naujomis plūstančių plėšrių pabėgėlių, terorizmo, genderizmo ir tradicinių vertybių irimo fobijomis susiduriančioje Lietuvoje ir Europoje, kokią išeitį siūlo post-sovietinė nacionalinė valstybė moteriai? Ir ką daryti toms, kurioms vaisingumas netinka prie veido formos, heteronormatyvumas sunkiai įperkamas, o karjerą sunku priderinti prie odos spalvos? Kaip ir kada suprasime gyvenantys turtinės nelygybės, rasizmo ir patriarchato persunktoje struktūroje? Kodėl kas kartą mums reikia priminti visuomenei ir jos valdininkams apie moterų reprodukcijos teises arba vis iš naujo įtikinėti, kad seksualinis priekabiautojas nėra auka? Galiausiai, kaip feminizmas gali priešintis neo-nacionalizmui (nacizmui) ir kokios priemonės ilgainiui pasirodo netinkamos, o kokių neišvengsime? Šiuos ir panašius klausimus norima gvildenti ateinančiose feministinio skaitymo grupės sesijose, kurios galiausiai susijungs į konsoliduotą tarptautinę konferenciją pavasario pabaigoje ar vasaros pradžioje. Šį kartą bus pristatytos feministinio skaitymo grupės gairės ir aptarta, kokie tekstai galėtų tikti.

femi

Tarptautinis Kauno kino festivalis: Susitikimas su Andrew Stasiuliu ir filmo „Įsakymai“ seansas, 19:30
Kauno kino centras „Romuva“, Kęstučio g. 62

Lietuvių kilmės amerikiečių kino režisieriaus Andrew Stasiulio ir Erico Marsho filmo „Įsakymai“ veiksmas plėtojasi kare, tačiau filmas nėra vien tik apie karą. Filmas seka bevardį kareivį, žygiuojantį be įsakymų ir apsuptą beveidžių priešų, patenkantį į spąstus Amerikos niekieno žemėje. Pasišalinęs išsavo karinio būrio, karys klajoja gatvėmis, neatpažįstamomis dėl mūšių, kurių jis neprisimena… Savo betikslės odisėjos metu jis sutinka sūnus be tėvų, pamokslininkus be pamokslų bei karininkus be žinių, pasiklydusius teroro persmelktuose Amerikos priemiesčiuose. „Įsakymai“ – tai filmas apie šiuolaikinius karo filmus, žvelgiantis ne tik į kiekvieną visuomeninio bei asmeninio gyvenimo aspektą įsismelkusį karą su terorizmu, bet ir į tai, kaip televizijos serialai bei filmai perteikia šį reiškinį. Anot Stasiulio ir Marsho, tai – sąmoningas bandymas atmesti tradicines žanro klišes ir perteikti nepasaldintą šiuolaikinio karo chaosą.

isakymai

Tarptautinė savanorių diena, 19:00
Kavinė „Kultūra“, K. Donelaičio g. 16

„A.C. Patria“ savanorių centras kviečia  į jaukų susibūrimą, kur turėsite progą susitikti kai kurių savanorius priimančių organizacijų atstovus, pasmalsauti, kaip pradėti savanoriauti, išgirsti įvairias įdomias istorijas apie tarptautinės savanorystės subtilybes iš tarptautinių savanorių, kurie jau kurį laiką gyvena Kaune, atvykę pagal „Erasmus+“ Europos Savanorių Tarnybos programą ir t.t. Taip pat dienos metu Kauno senamiestyje ir miesto centre nuo 12 val. iki 14 val. galėsite susitikti ryškiai apsirengusius lietuvius ir užsieniečius savanorius, kurie siūlys išdrįsti pasinerti į nuotaikingą avantiūrą ir įgyvendinti įdomius su savanorystę susijusius mini iššūkius.

savanoriai

TREČIADIENIS, 12 06

Projekto „Atgimę senieji archeologiniai filmai“ pristatymas, 15:30
Vytauto Didžiojo karo muziejus, K. Donelaičio g. 64

Renginiu metu bus pristatyti du suskaitmeninti Apuolės ir Impilties piliakalnių 1931 m. ir 1933 m. archeologinių tyrimų filmai. Šie archeologiniai kasinėjimai vyko vadovaujant Karo muziejaus įkūrėjui ir direktoriui brg. gen. Vladui Nagevičiui. 1931 m.kasinėjant Apuolės piliakalnį archeologiniai tyrimai buvo pirmą kartą Lietuvos istorijoje užfiksuoti filmavimo kamera.

Koncertas „Nuo klasikos iki romantizmo“, 18:00
Kauno valstybinė filharmonija, L. Sapiegos g. 5

Talentingų brolių Dainiaus (smuikas) ir Aido (fortepijonas) Puodžiukų parengta programa nugabens klausytojus į paslaptingą ir intriguojantį sonatų smuikui ir fortepijonui pasaulį, atskleisiantį šio žanro žavesį monumentaliosios klasicizmo epochos, svajingojo romantizmo ir įspūdingomis spalvomis žėrinčio impresionizmo kūriniuose.

puodziukai

Renginys „Valia įveikti – galia gyventi“, 18:00
Kauno kultūros centras „Tautos namai“, Vytauto pr. 79

„Baltojo kaspino festivalis“ kviečia į turiningą vakarą, kurio metu vyks Ernestos Žemaitytės pantomimos monospektaklis „Rytas prieš pasimatymą“ (režisierius Virgis Bortkevičius)m VšĮ „Menų kambarys“ šokio pasirodymas „Neleisk man“  (atlikėjas Kęstutis Kasperas), diskusija, skirta moterų su negalia patiriamos daugialypės diskriminacijos problemų aptarimui (dalyvauja LR Seimo narė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Mintautė Jurkutė iš Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos Lietuvos Neįgaliųjų forumo atstovas, žmonių su negalia teisių aktyvistai, moderuoja prof. Jonas Ruškus)“ bei vaidybinio filmo „Mari istorija“ seansas.

valia

Žurnalo „Nemunas“ Nr. 11 pristatymas, 19:00
„Galeria Urbana“, Vilniaus g. 22

Prasidėjus žiemai kviečiame galerijoje „Urbana“ sutikti raudonai žaižaruojantį „Nemuno“ lapkričio mėnesio numerį. Programoje – straipsnių autoriai, jų tekstų herojai ir puiki bendraminčių kompanija. Visiems atėjusiesiems garantuotas puikus vakaras su Jurga Lago, Auriu Radzevičium, Silvija Butkute, Daina Pupkevičiūte, Sandra Bernotaite ir redakcijos kūrybine komanda.

nemunas

KETVIRTADIENIS, 12 07

Pašnekesiai su neįgaliųjų bendruomene, 13:00
Kauno paveikslų galerija, K. Donelaičio g. 16

Tolerantiško jaunimo asociacijos Kauno skyrius, bendraudami su neįgaliųjų bendruomene, mini tarptautinę neįgaliųjų dieną ir kviečia apsilankyti Neįgaliųjų meno parodos atidaryme, kuriame turėsite unikalią galimybę atvirai pasikalbėti su neįgaliųjų bendruomene ir sužinoti apie išūkius, su kuriais jie susiduria kasdien.

pasnekesiai

Knygos apie Holokaustą pristatymas, 16:00
Prezidento Valdo Adamkaus biblioteka-muziejus, S. Daukanto g. 25

Lietuvių ir anglų kalbomis išleistame mokslinių straipsnių rinkinyje „Holokaustas nacių okupuotose Rytų ir Vakarų Europos valstybėse: tyrimai ir atmintis“ publikuojami 13 autorių, tarp kurių yra ir visuotinį pripažinimą pelnę Holokausto istorijos tyrėjai, mokslininkai iš Estijos, Izraelio, Jungtinių Amerikos Valstijų, Latvijos, Lietuvos, Lenkijos, Ukrainos, Vokietijos, straipsniai. Leidinys yra aktualus ne tik akademinei, bet ir plačiajai visuomenei: vyresniųjų klasių moksleiviams, studentams, taip pat visiems besidomintiems Antrojo pasaulinio karo, žydų tautos ir Holokausto istorija bei istorine atmintimi.

holokausto

Dario Martinelli knygos „Laiškai sūnui vegetarui“ pristatymas, 16:00
KTU biblioteka, K. Donelaičio g. 20

Semiotikas, muzikologas ir kompozitorius Dario Martinelli trejus metus rašė laiškus sūnui, visus juos jungia gyvūnų tema. Gyvūnai autoriui – gyvenimo filosofijos leitmotyvas. Autorius kritikuoja ne tik šiuolaikinį žmonių ir gyvūnų santykį, bet ir savipasitenkinimą, neretai būdingą gyvūnų teisių gynėjams.

Renginių ciklas „Vilties šventovė“: baroko muzikos koncertas, 17:00
Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų lietuvių muzikos istorijos skyrius, K. Petrausko g. 31

Muziejus dovanoja miesto bendruomenei ketvirtadieninių advento laikotarpio renginių ciklą „Vilties šventovė“. Pirmame jo koncerte dalyvauja Jurbarko senosios muzikos ansablis „Tocco musicale“. Taip pat visą gruodį galėsite pamatyti ką tik restauruotą Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikos maketą, išgirsti istorikų paruoštus pasakojimus apie bažnyčios kaip padėkos už atgautą laisvę simbolio statybas ir jos maketo restauravimo darbus.

Susitikimas su Audrone Urbonaite, 17:30
Kauno V. Kudirkos viešoji biblioteka, Laisvės al. 57

Visą gyvenimą dirbusi ir tebedirbanti žurnalistikoje, A. Urbonaitė išleido keturias knygas – novelių romaną „Posūkyje – neišlėk“, romanus „Cukruota žuvis“ ir „Žydiškų daiktų kambarys“ bei publicistikos knygą „Mano Didžioji Nuodėmė, žurnalistika“. Pokalbio tema – „Kas yra meilė, kai tau 50“. Būtent tokio amžiaus rašytoja ir išleido „Posūkyje – neišlėk“, tačiau drąsos ir meilės įkvėpimo jai nestinga ligi šiol.

urbonaite

Sutartinių vakarėlis, 18:00
Kauno miesto muziejaus Lietuvių tautinės muzikos istorijos skyrius, L. Zamenhofo g. 12

Vakarėlio metu bus galima ne tik pasiklausyti, bet ir kartu pasimokyti paprastų sutartinių, patiems pagiedoti, pažaisti. Sutartinių giedotojų ansambliai giedos savo mėgstamiausias sutartines ir pakvies visus į bendrą ratą.

Tarptautinis Kauno kino festivalis: Koncertas „Juodai baltos fortepijono improvizacijos“, 18:00
Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, V. Putvinskio g. 55


Belgų muzikės ir muzikos terapeutės Hildes Nash koncertas, vyksiantis gruodžio 7 dieną, 18 valandą Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje Kaune – tai kino magijos šventė. Koncerte Hilde Nash akomponuos dvejoms itin skirtingoms nebyliojo kino klasikoms: legendinio amerikiečių komiko bei režisieriaus Busterio Keatono komedijai „Šerlokas Jaunesnysis“ (angl. k. „Sherlock, Jr.“, 1924) bei latvių dokumentinio kino grando Herco Franko neįtikėtino jautrumo ir grožio filmui „Dešimčia minučių vyresni“ (latvių k. „Par desmit minutem vecaks“, 1978).

Filmų programą šiam koncertui sudarė belgų menininkė Anouk de Clercq, taip pat viešinti Tarptautiniame Kauno kino festivalyje. Anot menininkės, „Šerlokas jaunesnysis“ ir „Dešimčia minučių vyresni“ puikiai perteikia kino stebuklą: „Pakyla uždanga ir kino salėje įsijungia šviesos. Publika šnabždasi, tačiau pamažu tyla, laukdami sidabrinės ekrano šviesos, pranešančios istorijos, kupinos vaizduotės žaismo, pradžią.“

Doloresos Kazragytės knygos „Švytintis rūkas“ pristatymas
Kauno centrinis knygynas, Laisvės al. 81

Į devintąją žinomos aktorės Doloresos Kazragytės (g. 1942) autobiografinės eseistikos knygą sudėti tekstai, rašyti 2014–2017 metais. Šį laikotarpį ženklino žiūrovų ilgai lauktas grįžimas į sceną – Nacionaliniame dramos teatre ji sukūrė Hedvigos vaidmenį lenkų režisieriaus Krystiano Lupos spektaklyje pagal Thomo Bernhardo pjesę „Didvyrių aikštė“. Tad knygoje daug vietos skirta repeticijoms, anot aktorės, „juokingiems, kurioziškiems ir rimtiems išbandymams“, taip pat gastrolėms Lenkijoje, Kinijoje, Prancūzijoje.
„Švytintis rūkas“ – kaip visada atviras aktorės dienoraštis, kuriame ji dalijasi savo kasdienybės džiaugsmais ir rūpesčiais, tikėjimu ir abejonėmis.

„Dizaino Ketvirtadienis #14“: „Kodėl kurti idėjas lengviau nei įtikinti klientus jų tvarumu?“, 19:00
„DesignLibrary Kaunas“, K. Baršausko g. 59

„Dizaino ketvirtadieniai“ – tai renginiai, kurių metu kūrybininkai, mokslininkai ir kiti įdomūs žmonės bei inovatoriai iš Lietuvos ir viso pasaulio dalijasi pačiomis aktualiausiomis žiniomis. Šįkart kalbėsite apie dizaino proceso etapus ir pristatymo reikšmę. Svečiai – „Critical“ dizaino agentūros dizaineriai Benas Alimas, Marija Matiušova, Paulius Budrikis.

designlibrary

Susitikimas su Giedriumi Kuprevičiumi „Taip net geriau!“, 19:00

„Galeria Urbana“, Vilniaus g. 22

Unikalus, išskirtinis, atvirai privatus ir nenuspėjamas susitikimas su vieno vakaro gastrolėms iš Žaliakalnio nusileidžiančiu Kito Kauno kompozitoriumi, profesoriumi, dviejų kūrybinių sąjungų ir Lietuvos mokslų akademijos tikruoju nariu, lėto važiavimo dviratininku, kregždininku ir svajoklių gildijos globėju, mecenatu ir kiemsargiu, neįvykusiu dirigentu, ex-vicemeru, ex-viceministru, ex-varpininku, Nacionalinės ir vyriausybės premijų laureatu, visokių statulėlių, Gerumo plytos ir kūrybos Pegaso saugotoju bei Vieno kunigaikščio Vieno ordino kavalieriumi.

Grupių „Islandijos plento moterys“ ir „41 Rūsys“ koncertas, 20:00
„PuntoJazz“ palėpė, Kęstučio g. 6

„Islandijos plento moterys“ – tai rokeriškas penkių muzikantų pasakojimas apie gyvenimą šalia Islandijos plento ir ten sutiktas moteris. 2016-aisiais laimėjusi „Largo“ jaunųjų grupių konkursą, penkeriukė nesustojo ir rado savo klausytojus įvairiose svarbiose Lietuvos scenose. „41 Rūsys“ – jau beveik dvejus metus gyvuojanti nepriklausomo roko grupė iš Kauno.

„Uprising Tree“ koncertas, 21:00
„Sandėlis“, Muziejaus g. 8

Grupė „Uprising Tree“ susikūrė 2015-ais metais. 2016-aisiais spėjo sėkmingai sudalyvauti jaunų muzikos grupių konkursuose, didžiausiais savo koncertiniais pasiekimais iki šiol laike grojima festivaliuose „Yaga Gathering“, „Saulėtosios Naktys“, „Nibiru in City“ bei „Gaia Gathering“, o dabar pagaliau išleido ir pristato ir savo debiutinį albumą.

24774797_544330972568350_2801761554614510166_n

Maršrutas vasario 15–21 d.
PIRMADIENIS, 02 15 Pokalbis su su knygos „Ponios Smetonienės virtuvė“ autorėmis, 16:00 facebook.com/kvb.lt Kauno apskrities viešoji biblioteka prisijungti pokalbiui...
Maršrutas vasario 8–14 dienoms
PIRMADIENIS, 02 08 Virtuali Laimutės Kurienės fotografijų paroda „Černobylyje sustojęs laikas“ Online Aistringos keliautojos L. Kurienės parodoje užfiksuotos akimirkos...
Maršrutas vasario 1–7 dienoms
PIRMADIENIS, 02 01 Virtuali paroda „Talentingas scenoje, ištikimas Tėvynei ir žmogui“ virtualus.kaunomuziejus.lt  Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų...
Maršrutas sausio 25–31 dienoms
PIRMADIENIS, 01 25 Vilniaus gimtadienis Prieš keletą metu užgimusi tradicija „Kaunas sveikina Vilnių su gimtadieniu“ – viena smagiausių viešųjų...
Maršrutas vasario 15–21 d.
PIRMADIENIS, 02 15 Pokalbis su su knygos „Ponios Smetonienės virtuvė“ autorėmis, 16:00 facebook.com/kvb.lt Kauno apskrities viešoji biblioteka prisijungti pokalbiui...
Maršrutas vasario 8–14 dienoms
PIRMADIENIS, 02 08 Virtuali Laimutės Kurienės fotografijų paroda „Černobylyje sustojęs laikas“ Online Aistringos keliautojos L. Kurienės parodoje užfiksuotos akimirkos...
Maršrutas vasario 1–7 dienoms
PIRMADIENIS, 02 01 Virtuali paroda „Talentingas scenoje, ištikimas Tėvynei ir žmogui“ virtualus.kaunomuziejus.lt  Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų...
Maršrutas sausio 25–31 dienoms
PIRMADIENIS, 01 25 Vilniaus gimtadienis Prieš keletą metu užgimusi tradicija „Kaunas sveikina Vilnių su gimtadieniu“ – viena smagiausių viešųjų...
Patys skaitomiausi
Globoja
Leidžia